صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

موضوع: درخواست ماندگاری

Status
    Hyacinth آواتار ها
    ناظم ماندگار
    نام اصلی
    طاها
    تشکر شده 4,800 در 1,145 پست

پیش فرض درخواست ماندگاری

سلام و درود بر همه ی بزرگواران

سال گذشته برای بنده سال حدودا سختی بود به دلیل این که چالش هایی برای من اتفاق افتاد و از برخی مشکلات روحی رنج می بردم.
    اما خوشبختانه در همین مدت خاطرات بسیار خوشی در انجمن سافت 98 برای بنده رقم خورد که قطعا فراموش نخواهم کرد.

به لطف خدا در هفته های اخیر وقایعی اتفاق افتاد و برای بنده فرصت عالی ای جهت ارتقاء وضعیت موجود پیش اومد که خودم اصلا فکرش رو نمیکردم و پیش بینی نشده بود.

به همین دلیل متأسفانه امکان ادامه ی فعالیت در انجمن به طور ناگهانی از من گرفته شد و بنده مجبور شدم سریعا شهر محل سکونت خودم رو ترک کنم. لذا به طور سریع درخواست ماندگاری ارسال کردم و فرصت زیادی هم برای پرداختن به موضوع و ارائه ی توضیحات نداشتم. بعد از حدود یک هفته که موقتا برگشتم طبق صحبت هایی که با تیم مدیریتی داشتم از بنده خواستند که درخواست جدیدی ارسال کنم و موضوع رو برای عزیزان حاضر در انجمن شرح بدم تا دوستان و بزرگوارانی که به بنده لطف دارند و جویای علت ماندگاری بنده هستند براشون ابهامی پیش نیاد.

برای همه ی دوستان آرزوی سرسبزی، شادابی و شادکامی دارم

همگی پیروز باشید و پاینده (حتّی خیلی بیشتر از همیشه!!!)

2. 35 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    HETZNER آواتار ها
    ناظم انجمن
    نام اصلی
    ΛŁłЯΞZΛ
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 4
    تشکر شده 15,021 در 1,575 پست

سلام خدمت طاها عزیز. امیدوارم حالت همیشه خوب باشه. از اینکه درخواست ماندگاری دادی خیلی ناراحت شدم. تو این هفته دوستان زیادی درخواست ماندگاری دادن که اصلا خوب نبود و باعث ناراحتی بسیاری
    از دوستان شد اما هیچ وقت فکر نمیکردم تو درخواست ماندگاری بدی. این درخواست تو و بقیه عزیزان باعث شد که انجمن دوستان متخصص رو برای مدت کوتاهی از دست بده. به هر حال تصمیمی هست که
    گرفتی و من به تصمیمت احترام میذارم. ان شاءا... مشکلاتت حل بشه ومجددا برگردی انجمن و ما هم از دیدارت شاد و مسرور بشیم.

4. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123