yadmarket

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 55

موضوع: مباحث و مشکلات آنتی ویروس Webroot

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 11
    تشکر شده 25,919 در 2,899 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات آنتی ویروس Webroot

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
    این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
    لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمائید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.

با تشکر

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Fra PC آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 1,676 در 549 پست

دوستان منم همین چند روز پیش نصب کردم اپدیت کردم یه پک ویروس تست کردم جالب بود 1 دونه هم نشناخت

وضعیت
    آفلاین
    HamedNG آواتار ها
    ناظم ماندگار
    تشکر شده 17,199 در 2,253 پست

دوستان منم همین چند روز پیش نصب کردم اپدیت کردم یه پک ویروس تست کردم جالب بود 1 دونه هم نشناخت
    دوست خوب من شما یا بد نصب کردی یا اکتیو نکردی !!!!
    یه نگاه به نتایج زیر بنداز که خود دوستانمون زحمت کشیدن...

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    Fra PC آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 1,676 در 549 پست

دوست خوب من شما یا بد نصب کردی یا اکتیو نکردی !!!!
    یه نگاه به نتایج زیر بنداز که خود دوستانمون زحمت کشیدن...

تست آنتی ویروس های مختلف توسط اعضای سافت 98 [ قوانین در پست اول ]
    اره احتمال زیاد حق با شماست :)مرسی

6. کاربر زیر از پست مفید Fra PC تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    SR7M آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Rasool
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 21,007 در 4,288 پست

چون قدرتش قابل قیاس با انتی ویروس های مطرح نیست. و نمیتونه با انتی ویروس هایی مثل کاسپر و بیت و نورتون رقابت کنه.

آموزش تصویریش هم تو نت پیدا نمیشه.باید یکی که از این انتی ویروس استفاده میکنه آموزشش رو براتون تهیه کنه.
    کاملا در اشتباه هستید وب روت بزرگترین شرکت خصوصی عرضه کننده محصولات امنیتی در امریکا هستش که 10 مگ حجم داره و کمترین تاثیر رو روی سیستم داره سیستم انتی ویروسش با روش های سنتی کار نمیکنه و بر اساس روش های رفتاری شناسایی میکنه و با تکنولوژی ابری میشه با یه خط دایل اپ هم سیستم رو اسکن کرد موفق باشید

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    dante_nfs آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    شایان
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Webroot
    تشکر شده 315 در 62 پست

Lightbulb آشنایی با نحوه کار آنتی ویروس وبروت WEBROOT

با سلام خدمت همه من چون دیدم خیلی از دوستان سوال دارن در رابطه با نحوه کار این آنتی ویروس و آگاهی ندارن که سیستم شناسایی ویروس این شرکت کاملا از پایه متفاوت هستش با دیگر شرکتها این مقاله رو نوشتم که امیدوارم کمک کنه به درک بهتر نحوه رفتار این آنتی ویروس در مواجح شدن با تهدیدات و دوستان جواب سوالاتشون رو اینجا بگیرن.

اول توضیح بدم در رابطه با این شرکت :
    این شرکت یک شرکت آمریکایی هستش که از سال 1997 کارش رو شروع کرده و یکی از اولین محصولاتش (Antispyware) یا همون ضدبدافزار Spy Sweeper بود که در آمریکا خیلی مصرف کننده داشت و از قدرت خوبی بهره می برد.در سال 2010 شرکتهای Prevx و BrightCloud رو خرید که محصولات حال حاضر این شرکت از محصولات و خدمات این دو شرکت تأثیر گرفته و دارای دفترهای کاری و قسمتهای تحقیق و توسعه در کشورهای مختلف هستش از جمله آمریکا ، استرالیا ، اتریش ، آلمان ، ایرلند ، هلند ، ژاپن ، انگلستان و ... . این شرکت یکی از اولینها بود که سیستم محافظت مبتنی بر پردازش ابری رو وارد دنیای آنتی ویروسها کرد و تکنولوژی پردازش ابری این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین و هوشمندترین سیستمهای پردازش ابری در بین شرکتهای معتبر هستش(در مقیاس مقدار پردازش فایل و شناسایی تهدیدات جدید و ...) که من بخش کوچکی از تشکیلاتش رو نام میبرم:
    13 بیلیون آدرس اینترنتی پردازش شده
    4 بیلیون ثبت رفتار فایل در شبکه
    460 میلیون دامین
    740 میلیون آی پی آدرس
    7 میلیون برنامه موبایلی
    8 میلیون سنسور در سطح شبکه اینترنت
    بسیاری از شرکتهای به نام هم یک همچین قابلیتهایی رو ندارند و در این رابطه ادعایی نمی کنند.

حالا میرسیم به معرفی محصولات امنیتی این شرکت برای مصرف کننده های عادی:
    موبایل: برای اندروید SecureAnywhere Mobile در دو نسخه Free , Premier و نسخه مخصوص IOS که به نام SecureWeb هستش.
    خانگی: SecureAnywhere در نسخه های Antivirus , Internet Security Plus , Internet Security Complete
    به دلیل اینکه کاربردهای نسخه های Complete و internet Security Plus زیاد به کار مصرف کننده های داخل کشور ما نمی آید! من نسخه آنتی ویروس رو که کامل هست از نظر قابلیتها وسیستمهای حفاظتی مورد بررسی قرار میدم:
    این آنتی ویروس در کمتر از 2 دقیقه نصب میشه و در کمتر از همین زمان هم سیستم شما رو اسکن میکنه
    UI یا همون اینترفیس یا همون رابط کاربری اولیه !
    صفحه تنظیمات که با کلیک بر روی دکمه Advanced Settings پدیدار میشه:
    قسمت PC Security که با کلیک بر روی چرخ دنده اول ، به نمایش در می آید:
    قسمت Identity Shield که با کلیک بر روی چرخ دنده دوم به نمایش در می آید:
    خب بعد از نشون دادن 3 قسمت مختلف از محیط کاربری این آنتی ویروس جهت آشنایی کلی با رابط کاربری، میریم به مهمترین قسمت مقاله که طرز کار این آنتی ویروس هستش در مواجه شدن با تهدیدات :
    خب اول بررسی میکنیم که آنتی ویروسهای دیگه به طور کلی چطور کار می کنند:
    شما برای مثال یک برنامه یا فایل ناشناخته رو دانلود می کنید که اولین لایه حفاظتی هر آنتی ویروسی حفاظت در برابر دانلود مخربها از طریق مرورگرهای اینترنتی هستش یعنی باید سایتهای مخرب رو بشناسه و یا آدرس اینترنتی به اون فایل رو مسدود کنه حالا دو حالت پیش میاد:
    1. اون آدرس اینترنتی مدت زیادی در گردش بوده و در اینترنت حضور داشته و بازدید کننده هم داشته که این یعنی یک سری از افراد آلوده شدند به مخربها یا حملات فایشینگ قبل از اینکه کمپانی های آنتی ویروس اون آدرس و یا فایل رو به دیتابیسشون اضافه کنند که برنامه هاشون بتونه بشناسه اون آدرس ها رو و دسترسی کاربر رو مسدود کنه.(توضیح کوتاه و کلی در رابطه با فایشینگ یا همون فیشینگ Phishing :سایتهای تقلبی که شکل سایت اصلی هستند و پسوردها و اطلاعات رو بدون اینکه مخاطب بفهمه می دزدند)
    2. حالت دوم زمانیه که اون آدرس جدید هستش و مصرف کننده بهش دسترسی پیدا میکنه که بعضی از شرکتها حالت هوش مصنوعی هم دارند که بتونه سایتهایی رو که جدید هستند ولی به دیتابیس اضافه نشدند رو بشناسند که خیلی کم پیدا میشن شرکتهایی که در این زمینه بتونن خوب کار کنن و هوش مصنوعی قوی داشته باشن
    حالا نرم افزار امنیتی شما اون وبسایت یا آدرس اینترنتی رو نمی شناسه و فایل رو شما دانلود می کنید و آنتی ویروس شما تا فایل رو می بینه شروع میکنه به بررسی به چند طریق کلی:
    اول از طریق دیتابیس بررسی میکنه که آیا این فایل به عنوان مخرب به دیتابیس معرفی شده یا خیر که در اینجا بحث به روز بودن دیتابیس در سیستم کاربر و سرعت عمل یک کمپانی در پاسخ به تهدیدات پیش میاد:
    اگر آنتی ویروس شما آپدیت(Update) یا همون به روز باشه و شرکت هم اون فایل رو شناخته باشه و آپدیتش رو داده باشه بیرون که این پروسه در حالت کلی معمولا از 2 الی 24 ساعت متغیره در بین شرکتها و گاهی تا چند روز هم طول میکشه، سیستم شما محافظت میشه که در طی زمان شناسایی مصرف کننده امکان آلودگی به مخرب رو داره (در صورتی که فایل در لایه های حفاظتی بعدی شناخته نشه). اگر هر کدوم از حالتهای قبل رعایت نشه یعنی یا شما به روز نباشید یا شرکت آپدیت نداده باشه بیرون نرم افزار کار سختی رو برای پیشگیری در پیش داره در اینجا بحث مهم هوش مصنوعی و لایه های حفاظتی دیگه به پیش میاد:
    بعضی از آنتی ویروسها دارای سیستم شناسایی از طریق ارتباط با دیتابیس شرکت هستند که اگر دیتابیس شما در کامپیوترتون به روز هم نباشه توسط چک کردن فایل با دیتابیس شرکت از طریق اینترنت اون فایل رو میشناسه(این در حالتیه که شرکت فایل رو قبلا شناسایی کرده باشه)
    در لایه بعدی اگر شرکت مخرب رو نشناخته بود هوش مصنوعی شروع به کار میکنه و رفتار فایل رو در درون سیستم کاربر بررسی و اون رفتارها رو با رفتارهای یک فایل مخرب مقایسه میکنه اگر ببینه که شباهت داره رفتار اون فایل با یک فایل مخرب، اون رو شناسایی و قرنطینه یا پاک میکنه. در این قسمت هنر برنامه نویسی یک کمپانی به کار میاد به این صورت که هرچه هوش مصنوعی یک برنامه ای قوی تر باشه و برنامه نویسی بهتری داشته باشه میتونه در شناسایی مخربهایی که تا حالا ندیده بهتر عمل کنه و در عین حال از شناسایی اشتباه فایلها و برنامه هایی که مخرب نیستند ولی رفتاری شبیه مخربها دارن جلوگیری کنه.این هنر هستش که باعث میشه یک آنتی ویروس سنگین یا سبک بشه از نظر استفاده از منابع سیستمی.
    حالا اگر مخرب شناسایی نشد و سیستم کاربر کاملا آلوده شد تقریبا دیگه کار آنتی ویروس تمومه و کاری نمیتونه بکنه چون اطلاعات کاربر به سرقت خواهد رفت و یا فایلها پاک میشن و یا فعالیتهای دیگه مخرب شروع میشه.

حالا اون تقریبا که گفتم یعنی چه؟؟!! : اگر مخرب شروع به کار کنه ولی بعدها شرکت سازنده آنتی ویروس اون مخرب رو بشناسه شاید بتونه پاک کنه مخرب رو ولی کافیه که مخرب کمی پیچیده باشه اونوقته که آنتی ویروس حتی اگر بتونه فایل رو پاک کنه ولی آثار به جا مونده ازش رو بیشتر اوقات نمی تونه از بین ببره و خرابکاریهای مخرب در سیستم کاربر باقی می مونه.

خلاصه مطلب اینکه اگر مخرب رد بشه از لایه های حفاظتی یک برنامه امنیتی اون برنامه قابلیتهاش به شدت افت میکنن و بعد از آلودگی دیگه قدرت کافی رو برای مبارزه و درگیری با مخرب نداره.
    حالا بر می گردیم سر اصل مطلب که طرز کار وبروت هستش:
    شما با وبسایت جدیدی در اینترنت مواجه می شوید که دارای فایل مخرب هستش یا کلا مخربه حالا وبروت چه میکنه؟این آنتی ویروس از طریق شبکه هوشمند ابری که داره سایت رو آنالیز میکنه که نمونه آنالیزی که استفاده می کنه رو قرار میدم در پست بعدی.
    حالا اگر از این لایه هوشمند که لحظه ای و آنی عمل می کنه و احتیاجی به آپدیت نداره مخرب بتونه رد بشه و وارد سیستم کاربر بشه و کاربر هم اون رو اجرا کنه که اینجا سیستمهای مختلف وبروت وارد عمل میشن:
    برعکس آنتی ویروسهای دیگه که درصد زیادی از شناساییشون بر اساس دیتابیس هست و هوش مصنوعی حکم لایه حفاظتی کمکی رو داره در وبروت کاملا برعکس هستش و دیتابیس نقش کمک رو داره به هوش مصنوعی، دیتابیس و هوش مصنوعی این نرم افزار کاملا بر اساس فناوری ابری هستش و دیتابیس ابری این شرکت کاملا دینامیکه، حالا این یعنی چی ؟ این یعنی قابلیت تطبیق خودش رو داره با تهدیدات جدیدی که تا حالا دیده نشدن ولی بر اساس مخربهای شناسایی شده قبلی هستند .این قابلیت رو تعداد کمی از آنتی ویروسهای دیگه هم دارن ولی این دیتابیس بسیار هوشمند تر هستش به دلیل منابعی که در اختیار داره.

کاربر فایل رو اجرا می کنه :
    حالا وبروت هم مثل بقیه اول دیتابیس ابری رو چک میکنه که آیا مخرب شناخته شده این فایل یا خیر اگر شناخته شده بود که پاک میکنه فایل رو اگر نه بررسی میکنه شبکه ابری رو و از شبکه ابری میپرسه که آیا این فایل قبلا هم دیده شده و وضعیتش معلوم شده که فایل مشکوکیه یا فایل سالمیه؟ اگر جواب اومد که فایل هنوز پردازش نشده در شبکه ابری وبروت، برنامه میره رو حالت مانیتورینگ(Monitoring) و ژورنالینگ(Journaling)
    این قابلیت ها چی هستند حالا ؟
    وبروت کاملا حساس میشه رو فایل ناشناخته و اون رو مانیتور میکنه و تمام فعالیتهای اون فایل ضبط میشه (هر کاری که اون فایل انجام بده در سیستم رو تماما ثبت می کنه در یک مخزن جداگانه حتی اگر اون فایل ، فایل دیگه ای رو پاک کنه اون فایل پاک شده رو هم ضبط می کنه !! ) وقتی که بعدها اون فایل وضعیتش معلوم شد که مخربه جادوی وبروت اینجا شروع به کار میکنه و تمام فعالیتهایی که اون فایل مخرب انجام داده بوده رو به حالت اول بر میگردونه(همه چیز سر جای اولش حتی فایلهایی که مخرب از شما پاک کرده!!) این آنتی ویروس تنها آنتی ویروسی هستش که میتونه کارهای مخرب و پیچیده بدافزار Cryptolocker رو که فایلهای کاربر رو قفل میکنه و به گروگان میگیره رو کاملا به حالت اول برگردونه.
    حالا میریم سمت هوش مصنوعی :
    هوش مصنوعی آنتی ویروسهای دیگه در سیستم کاربر هستش و محدود(به این دلیل هستش که آنتی ویروسهای دیگه حجم زیادی دارن و سنگین هستند چون دیتابیس و تمام کارها در سیستم کاربر انجام میشه) ولی وبروت اینگونه نیست ، شبکه ابری این آنتی ویروس تشکیل شده از هزاران کامپیوتر قدرتمند که فقط وظیفه پردازش رفتارهای یک فایل رو بر اساس الگوریتمهای بسیار پیچیده و سنگین بر عهده دارن و دیتابیس رو با رفتار مخرب یک فایل تطبیق میدن .
    این شبکه ابری چندین قابلیت و مزیت داره :
    سبک بودن برنامه: چون بیشتر کارها بر عهده چند کامپیوتر قدرتمند دیگه هستش و سیستم شما فقط اطلاعات رو به این کامپیوتر ها میرسونه
    هوش مصنوعی فوق العاده : یک مسئله منطقی هستش که چندین کامپیوتر قدرتمند بهتر از یک کامپیوتر میتونن مسائل رو پردازش کنن و دست شرکت سازنده برای نوشتن اگوریتمهای پیچیده و کد نویسی های سنگین باز هستش
    بی نیاز بودن از آپدیت: چون یک تهدید که شناسایی میشه تمامی کاربرها حفاظت میشن همزمان از طریق شبکه ابری و آپدیت معنایی نداره در این نرم افزار(هیچ چیزی به نام آپدیت در این نرم افزار شما نمیبینید)
    تبدیل شدن همه ی سیستمها به یک آزمایشگاه شناسایی ویروس: چون وبروت رفتار یک فایل،مشخصاتش، اطلاعاتش و ... رو ارسال می کنه به شبکه ابری برای بررسی حتی اگر ویروس برای اولین بار روی سیستم شما دیده بشه باز هم شناسایی می شه و تمامی کاربرهای دیگه محافظت میشن از این مخرب.
    سرعت در پاسخ دهی: گاهی شناسایی این آنتی ویروس نسبت به تهدیدات جدید به 3 دقیقه هم میرسه و گاهی هم به صورت لحظه ای(دوستان میتونن مثال این قدرت رو در نتایج وبروت در این تاپیک که بنده آزمایش میکنم ببینن
    و
    و
    )
    دوستان اگر می خواهند سرعت عمل این آنتی ویروس رو ببینند این مورد رو ببینند که در اسکن اول وبروت فقط یک عدد رو می شناخت ولی بعد از 2 ساعت 27 مورد رو
    در حالی که کمپانی های دیگه بسیار زمان میبره شناساییشون.

حالا شاید سوال پیش بیاد که وقتی مخرب اجرا بشه شاید کارهایی انجام بده که قابل بازگشت نباشند مثل دزدیدن پسوردها و ... حالا میریم بررسی لایه های بعدی
    قابلیت Identity Shield :

این قابلیت از شما در مقابل فعالیتهای مخرب مثل دزدیدن پسورد ها ، اتصال به وبکم شما بدون اجازه و ... هوشمندانه محافظت می کنه و مخرب نمی تونه حتی اگر فعال باشه کار خاصی انجام بده.
    مرورگر شما رو در مقابل خیلی از فعالیتهای مخربی که از طریق مرورگر کار می کنند محافظت می کنه
    با وجود این لایه هوشمند حتی اگر مخرب از همه ی لایه ها عبور کنه و فعال بشه هیچ کار خاصی نمی تونه انجام بده و فعالیتهاش بی اثر میشه تا در شبکه ابری تکلیفش معلوم بشه.

Control Active processes : (که با راست کلیک بر روی نماد وبروت در قسمت کنار ساعت و انتخاب گزینه Control Active processes به نمایش در می آید.)

این قابلیت امکان کنترل حالت مانیتورینگ یک فایل در حال اجرا رو میده و شما میتونید وضعیت یک فایل در حال اجرا رو ببینید و کنترل کنید که کدام فایلها در وضعیت مانیتورینگ هستند و فعالیتهاشون ثبت میشه.

قابلیتهای این برنامه رو به صورت کاملا ساده گفتم و اینها مهمترین قابلیتهاش هستش ولی خیلی از ویژگی های قدرتمندش رو پوشش نمیدم و یا کوتاه پوشش دادم(مثل Identity Shield) چون از حوصله خارجه و سعی کردم زیاد تخصصی نشه و همینطور اسمهای تخصصی در این مقاله استفاده نکردم.

حالا میرسیم به بخش قشنگ ماجرا که سوالاتی هستش که از بنده پرسیدن یا در تاپیکها پرسیده شده یا امکان داره پیش بیاد!

مقدار استفاده از اینترنت این برنامه چقدره؟بچه ها در انجمن میگن زیاد مصرف میکنه.
    این آنتی ویروس بسیار کم از اینترنت استفاده می کنه بین 200 کیلوبایت تا 2 مگابایت در هر اسکن کلی که شما انجام بدید و در حالت عادی در حد چند کیلوبایت ناقابل هستش چون این آنتی ویروس درسته که فایل رو ارسال میکنه به شبکه ابریش ولی خود فایل رو ارسال نمیکنه فقط ویژگی ها و رفتارها و اطلاعات فایل رو ارسال میکنه که دیگه نیازی به ارسال کلی فایل نباشه

چرا بعضی اوقات خیلی کم فایلها رو شناسایی میکنه ؟ من مقایسه کردم دیدم با آنتی ویروسهای دیگه فرقی نداره
    این آنتی ویروس همونطور که گفتم بیشتر هوش مصنوعی محور هستش تا دیتابیس محور ! و اساس و قدرت کارش در شناسایی با اسکن معمولی به دست نمیاد.این نتایجی هم که بنده قرار میدم یه خوردش بر اساس شانس هستش که یک پک رو بشناسه یا نشناسه یک خوردش هم بر میگرده به کیفیت مخربهای پک و یه خوردش هم که خب قدرت وبروت هستش

آیا حتما باید اینترنت وصل باشه تا بتونه کار کنه؟اگه جایی بودیم اینترنت نداشت چی؟ شنیدم بی اینترنت خیلی ضعیفه؟
    خیر دوستان برای حفاظت و عملکردش احتیاجی به اینترنت دائمی نیست کافیه چند وقت یک بار به اینترنت وصل بشه ، به دلیل قابلیتهاش مثل مانیتورینگ و ژورنالینگ بعد از اینکه اینترنت وصل شد به صورت اتوماتیک شروع میکنه به پاک سازی و برگردوندن حالت کلی سیستم به زمان قبل از ورود مخرب هایی که شناخته.این رو هم بگم که در حالت آفلاین خیلی هم دست و پا بسته نیست و حتی مخصوص این حالت هوش مصنوعی و دیتابیس هم داره.(شناسایی بدون اینترنت)

با اینترنت دیال آپ هم کار میکنه؟! یا فقط باید پرسرعت باشه؟
    با هرجور اینترنتی کار میکنه چون پهنای باند زیادی احتیاج نداره

میتونم کنار یک آنتی ویروس دیگه نصبش کنم همزمان؟
    بله ، یکی از بهترین قابلیتهای این آنتی ویروس قابلیت نصبش هست در کنار آنتی ویروسها دیگه و سازندگانش این رو به عنوان یکی از بهترین قابلیتهاش نام میبرن(بنده ی نویسنده ازش در کنار کسپرسکی ، نود ، نورتون و آویرا استفاده کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده)

چرا تو تستهای مقایسه ای آنتی ویروسها شرکت نمیکنه؟
    به دلیل اینکه سیستم شناسایی این آنتی ویروس کاملا فرق میکنه با دیگران و تستهای مقایسه ای قابلیتهاش رو پوشش نمیدن این شرکت در این تستها شرکت نمیکنه(نگاه کنید به منابع در پایان مقاله)

آیا ایران رو پشتیبانی می کنه؟
    بله پشتیبانی کاملا حرفه ای داره توسط تلفن،تیکت،آنلاین و ریموت کامپیوتر به زبان انگلیسی در آمریکا که براشون فرقی نداره شما از کجا تماس میگیرید ، به صورت کاملا حرفه ای مشکلاتتون رو حل میکنن(شخصا از پشتیبانیشون استفاده می کنم و باید بگم فوق العاده هستن)
    تلفن پشتیبانی در آمریکا: 8666124227 ( فقط در صورت آشنایی با زبان انگلیسی تماس بگیرید )
    دوستان میتونن سوال خاصی دارن در پیغام خصوصی بپرسن تا جواب بدم

این نوشته کاملا نوشته ی شخص بنده هستش (شایان اعلمی) با نام کاربری dante_nfs که زحمات زیادی برده، لطفا کپی نکنید و ارزش معنوی این نوشته رو حفظ کنید ممنون

تقدیم به همه ی بچه های گل سافت 98

برخی از منابع! :

دلیل شرکت نکردن در تستهای مقایسه ای

10. 41 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    sgac آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 198 در 65 پست

من یکبار نصب کردم موقع اسکن تمام cpu رو میکشید و سیستمم کند میشد و وقتی هم که یک ویروس پیدا میکنه چندین بار میخواد سیستمت رو اسکن کنه !!
    آنتی ویروس ابری فقط پاندا

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    dante_nfs آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    شایان
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Webroot
    تشکر شده 315 در 62 پست

من یکبار نصب کردم موقع اسکن تمام cpu رو میکشید و سیستمم کند میشد و وقتی هم که یک ویروس پیدا میکنه چندین بار میخواد سیستمت رو اسکن کنه !!
    آنتی ویروس ابری فقط پاندا
    من روی چندین سیستم این برنامه رو نصب کردم و یک همچین مشکلی رو تا به حال ندیدم ، دوباره اسکن میکنه تا مخربی باقی نمونه و باقی مونده خراب کاری ها رو جمع کنه و هر اسکن در حد 1 الی 2 دقیقه طول می کشه کلا هم یک بار سیستم رو دوباره اسکن میکنه مگه اینکه باز هم مخربی رو پیدا کنه .احتمالا مشکل از سیستم شما هستش.در متن اشاره کردم که سیستم کاریش کاملا فرق میکنه حتی با پاندا.

14. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Menace آواتار ها
    کاربر نیمه فعال مباحث امنیتی
    نام اصلی
    سجاد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    BullGuard
    مدل تلفن همراه 
    lg
    تشکر شده 8,645 در 1,307 پست

سلام
    دوستان نسخه جدید این انتی ویروس دیروز منتشر شد تغییرات رو در عکس مشاهده میکنید

(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

کلیک کنید

16. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HamedNG آواتار ها
    ناظم ماندگار
    تشکر شده 17,199 در 2,253 پست

خلاصه گزارش آنتی ویروس Webroot در سال 2014

پیشنهاد میکنم این خلاصه رو از دست ندید ( البته اگه زبان انگلیسی شما قوی است )

برای نمایش کلیک کنید

حجم عکس گزارش حدود 1.7 مگابایت

18. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Carroll Shelby آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ashkan
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.329
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 491 در 180 پست

کاملا در اشتباه هستید وب روت بزرگترین شرکت خصوصی عرضه کننده محصولات امنیتی در امریکا هستش که 10 مگ حجم داره و کمترین تاثیر رو روی سیستم داره سیستم انتی ویروسش با روش های سنتی کار نمیکنه و بر اساس روش های رفتاری شناسایی میکنه و با تکنولوژی ابری میشه با یه خط دایل اپ هم سیستم رو اسکن کرد موفق باشید
    سلام آقا رسول
    webroot از همه ی آنتی های ابری نیز سبک تره حجمش 812 کیلوبایته علت چیه ؟ امنیت سیستم منو تضمین میکنه؟
    شما قبلا به من لطف کردی بیت رو پیشنهاد دادی اما وقتی مطالب دیگه انجمن و حجم بسیار کم این انتی رو دیدم خاستم ازتون دوباره مشورت بگیرم.
    مرسی از زحمات شما.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین