نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انتقال تمام اطلاعات مرورگرها یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر

وضعیت
    آفلاین
    arhavin05 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 5 در 4 پست

پیش فرض انتقال تمام اطلاعات مرورگرها یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر

سلام

من روی یک کامپیوتر اطلاعات زیادی دارم که توی مرورگر ها سیو هست کروم، موزیلا و اپرا... هر سه یک تعداد سایتی توشون عضوم و پسوردهاشون هم توی مرورگر سیوه... حالا می خوام اینها را به کامپیوتر دیگری انتقال بدم به طوری که مثلا مرورگر کروم را باز می کنم تمام سایت ها و سیوشده ها مثل کامپیوتر قبلی باشه.

این کار شدنی است؟

2. کاربر زیر از پست مفید arhavin05 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 8,721 در 3,654 پست

سلام

من روی یک کامپیوتر اطلاعات زیادی دارم که توی مرورگر ها سیو هست کروم، موزیلا و اپرا... هر سه یک تعداد سایتی توشون عضوم و پسوردهاشون هم توی مرورگر سیوه... حالا می خوام اینها را به کامپیوتر دیگری انتقال بدم به طوری که مثلا مرورگر کروم را باز می کنم تمام سایت ها و سیوشده ها مثل کامپیوتر قبلی باشه.

این کار شدنی است؟
    سلام. برخی مرورگرها مثل کروم می تونید با وارد کردن حساب مربوطه ( که برای کروم جیمیله ) تمام اطلاعات اونجا ذخیره میشه و هر اکانت وارد بشه کل محتویاتش هم انتقال پیدا می کنه. اگه مرورگر مورد نظر این قابلیت رو نداشت یه سری برنامه هست که این کار رو انجام می دهند مثل برنامه زیر :
    کد:
    https://soft98.ir/software/backup/14681-BrowserBackup.html
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند