نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص موشن گرافی

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1
    تشکر شده 1,843 در 539 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی در خصوص موشن گرافی

سلام دوستان من میخواستم شروع کنم به کار با موشن گرافیکی و ... ساخت چنین کلیپ های تبلیغاتی چطوری هست ؟ سخت هست ؟ بعد برنامه افترافکت و اینا میخواید به چه نحوی است ؟
    بیشتر تو اینترنت آموزش کلی گویی هست ریز کردنش چطوری هست بخصوص دنبال درست کردن تیتر های تبلیغاتی هستم مثل این چیزا

نمایش متن

بعد اینک این شکلک ها با چی درست میشن؟

وضعیت
    آفلاین
    CIAHAT آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 4,199 در 1,073 پست

سلام دوستان من میخواستم شروع کنم به کار با موشن گرافیکی و ... ساخت چنین کلیپ های تبلیغاتی چطوری هست ؟ سخت هست ؟ بعد برنامه افترافکت و اینا میخواید به چه نحوی است ؟
    بیشتر تو اینترنت آموزش کلی گویی هست ریز کردنش چطوری هست بخصوص دنبال درست کردن تیتر های تبلیغاتی هستم مثل این چیزا

نمایش متن

بعد اینک این شکلک ها با چی درست میشن؟
    سلام

من سال پیش دنبال همین موضوعات رفتم و یکم مطالعه کردم و فیلم و متن هم خیلی خوندم برای ساختن این پروژه ها از صفر !! اما متوجه شدم خیلی خیلی پیچیده تر از این حرفاست که آدم بخاد از صفر تو مثللا 3 ماه بتونه یک پروژه قابل قبول بسازه !!! بیشتر از این حرفا کار داشت

پیشنهاد میکنم از پروژه های آماده استفاده کنید . اینم بگم که بالای 60-70 درصد تیزهایی که میبینید مبنا و پایه اصلیشون همین پروژه های آماده تو سایتا هستن که روشون ادیت میزنن . وگرنه ساخت اون چیزی که مد نظر شماست ، هم زمان بره و از اون بیشتر هزینه بره !!

این جستجو هارو نگاه کنید تا کاملا متوجه صحبت هام بشید .
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

درواقع عکس ها و متن هایی که میان و میرن با افکت های مخصوص خودشون ، قابل تعویض با مطالب مورد نظر شما هستن که فقط یک جایگزینی ساده محسوب میشه .

عکسی هم گذاشتید برای کارهای بزرگ مثل انتخابات یا موارد مشابه که معمولا بودجه زیادی هم براشون هزینه میشه (کلا برای کارهای گرافیکی ...) ؛ ولی غالب تیزرهای تلوزیونی با همین پروژه های آماده هستند ...

اونقدر هم متنوع هستند که کسی شک نکنه و بشه با یکم خلاقیت خیلی ساده ، طبیعی جلوه دادشون

نرم افزاری هم که من میشناسم After Effect هست .

این شکلک ها هم هم میتونید بسازید که باز این خودش کلی آموخته قبلی و تجربه لازم داره و زمان بره بشدت . هم بصورت پک های آماده از نماد های ایرانی و غیره .... هستند که میتونید دانلود کنید و استفاده کنیدشون ...

3. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1

سلام

من سال پیش دنبال همین موضوعات رفتم و یکم مطالعه کردم و فیلم و متن هم خیلی خوندم برای ساختن این پروژه ها از صفر !! اما متوجه شدم خیلی خیلی پیچیده تر از این حرفاست که آدم بخاد از صفر تو مثللا 3 ماه بتونه یک پروژه قابل قبول بسازه !!! بیشتر از این حرفا کار داشت

پیشنهاد میکنم از پروژه های آماده استفاده کنید . اینم بگم که بالای 60-70 درصد تیزهایی که میبینید مبنا و پایه اصلیشون همین پروژه های آماده تو سایتا هستن که روشون ادیت میزنن . وگرنه ساخت اون چیزی که مد نظر شماست ، هم زمان بره و از اون بیشتر هزینه بره !!

این جستجو هارو نگاه کنید تا کاملا متوجه صحبت هام بشید .

درواقع عکس ها و متن هایی که میان و میرن با افکت های مخصوص خودشون ، قابل تعویض با مطالب مورد نظر شما هستن که فقط یک جایگزینی ساده محسوب میشه .

عکسی هم گذاشتید برای کارهای بزرگ مثل انتخابات یا موارد مشابه که معمولا بودجه زیادی هم براشون هزینه میشه (کلا برای کارهای گرافیکی ...) ؛ ولی غالب تیزرهای تلوزیونی با همین پروژه های آماده هستند ...

اونقدر هم متنوع هستند که کسی شک نکنه و بشه با یکم خلاقیت خیلی ساده ، طبیعی جلوه دادشون

نرم افزاری هم که من میشناسم After Effect هست .

این شکلک ها هم هم میتونید بسازید که باز این خودش کلی آموخته قبلی و تجربه لازم داره و زمان بره بشدت . هم بصورت پک های آماده از نماد های ایرانی و غیره .... هستند که میتونید دانلود کنید و استفاده کنیدشون ...

خیلی دوست دارم باهات در این خصوص بازم صحبت کنم دمت گرم !

بعد مهدی جان این پروژه های اماده مثلا همین شکلک آدما اینا بازم آماده هست که متحرک باشه ؟

این لینکی که بهم دادی بیشتر متنی هست تا کارتونی

این کارتونی ها چطوری هست بیشتر هدف ایناست

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1

بعد مهندس این 2 بعدی بودن هم همین منوال داره ؟

مثلا اینجا این آموزش واقعا میشه باهاش کارتون درست کرد ؟

وضعیت
    آفلاین
    CIAHAT آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

خیلی دوست دارم باهات در این خصوص بازم صحبت کنم دمت گرم !

بعد مهدی جان این پروژه های اماده مثلا همین شکلک آدما اینا بازم آماده هست که متحرک باشه ؟

این لینکی که بهم دادی بیشتر متنی هست تا کارتونی

این کارتونی ها چطوری هست بیشتر هدف ایناست
    همه جور پروژه میتونی پیدا کنی . میتونی پروژه های کارکتر محور رو سرچ کنی ولی چون سایتا خارجی هستن غالبا بعید میدونم با نماد های ایرانی چیزی بتونی پیدا کنی ... (ولی یفکر مییکنم بشه شخصیت هارو هم جایگزین کنی. تست نکرددم حقیقتا ...)

برای 2D هم همچنین پیدا میشه ولی عرض کردم که ایرانیشو من جستجو نکردم ک هست یانه ! ساختنش هم که میشه ولی خب خیلی مهارت لازمم داره

برای سخت افزاری هم که نوشته بودید پروژه های متوسط و نه خیلی شلوغ رو براحتی میشه اجرا کرد . ولی هرچی سنگین تر و طولانی تر ، رندر بیشتر طول میکشه درنهایت ...

7. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1

همه جور پروژه میتونی پیدا کنی . میتونی پروژه های کارکتر محور رو سرچ کنی ولی چون سایتا خارجی هستن غالبا بعید میدونم با نماد های ایرانی چیزی بتونی پیدا کنی ... (ولی یفکر مییکنم بشه شخصیت هارو هم جایگزین کنی. تست نکرددم حقیقتا ...)

برای 2D هم همچنین پیدا میشه ولی عرض کردم که ایرانیشو من جستجو نکردم ک هست یانه ! ساختنش هم که میشه ولی خب خیلی مهارت لازمم داره

برای سخت افزاری هم که نوشته بودید پروژه های متوسط و نه خیلی شلوغ رو براحتی میشه اجرا کرد . ولی هرچی سنگین تر و طولانی تر ، رندر بیشتر طول میکشه درنهایت ...
    همشون نوشته Free ولی باز VIP دانلود میخواد بشه

وضعیت
    آفلاین
    CIAHAT آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

همشون نوشته Free ولی باز VIP دانلود میخواد بشه
    سایت motionarray که منبع جامعی هم محسوب میشه فقط ثبتنام ساده میخاد (تاییئ ایمیل لازم داره) و پروژه های ریاگان خیلی زیاد و متنوعی داره . بقیه سایت هاهم به همین ترتیب هستند احتمالا ...

سایت های ایرانی رو هم میتونید جستجو کنید :

برای شخصیت های متحرک هم اینها گزینه های خوبی برای سرچ هستند :

اینهارو هم درنظر بگیرید که باید یک مهارت کلی مناسبی برای کار با نرم افزارهای گرافیک داشته باشید تا اذیت نشید خیلی . من خودم قبل از اینها تا حدی فتوشاپ کار کرده بودم و یکسری فیلمهای پایه آموزشی Ae هم دیده بودم بعدش شروع کردم . همینطوری بدون آشنایی با همحیط برنامه سخت میتونه باشه کار کردن باهاش ...

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1

سایت motionarray که منبع جامعی هم محسوب میشه فقط ثبتنام ساده میخاد (تاییئ ایمیل لازم داره) و پروژه های ریاگان خیلی زیاد و متنوعی داره . بقیه سایت هاهم به همین ترتیب هستند احتمالا ...

سایت های ایرانی رو هم میتونید جستجو کنید :

برای شخصیت های متحرک هم اینها گزینه های خوبی برای سرچ هستند :

اینهارو هم درنظر بگیرید که باید یک مهارت کلی مناسبی برای کار با نرم افزارهای گرافیک داشته باشید تا اذیت نشید خیلی . من خودم قبل از اینها تا حدی فتوشاپ کار کرده بودم و یکسری فیلمهای پایه آموزشی Ae هم دیده بودم بعدش شروع کردم . همینطوری بدون آشنایی با همحیط برنامه سخت میتونه باشه کار کردن باهاش ...

در جریانش هستم از نظر کاری ، راستی این پروژه های آماده گویا هر کدام با هر ورژنی قابل اجرا نیست مثلا من آخرین ورژن رو دانلود کردم و آمدم یکی از پروژه های سایت اول رو دانلود و اجرا کردم با ارور نسخه افتر افکت مواجه شدم.

وضعیت
    آفلاین
    CIAHAT آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

در جریانش هستم از نظر کاری ، راستی این پروژه های آماده گویا هر کدام با هر ورژنی قابل اجرا نیست مثلا من آخرین ورژن رو دانلود کردم و آمدم یکی از پروژه های سایت اول رو دانلود و اجرا کردم با ارور نسخه افتر افکت مواجه شدم.

چیزی که نوشته شده AFTER EFFECTS CS6+ هست . یعنی همه نسخه های این ورژن وبالاتر قاعدتا باید بدون مشکل اجراش بکنن .

برای حل این ارور لینک زیر رو مطالعه کنید .
    https://help.motionelements.com/hc/en-us/articles/206375001--This-project-must-be-converted-from-version-The-original-file-will-be-unchanged-Does-that-mean-I-can-t-use-this-After-Effects-Project-

13. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    parvizb7 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 33 در 21 پست

15. کاربر زیر از پست مفید parvizb7 تشکر کرده است .