نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل در اجرای بازی هایی که به دایرکت ایکس (DirectX) 10 و 11 نیاز دارند

Status
    ali_cr7 آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    علی نوشادی
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 0 در 0 پست

Unhappy مشکل در اجرای بازی هایی که به دایرکت ایکس (DirectX) 10 و 11 نیاز دارند

سلام دوستان. جدیداً مشکلی برای بعضی از بازی هام پیش اومده و وقتی روی ایکونشون کلیک میکنم ارور میدن و میگن که دایرکس 10 یا 11 پیدا نشد. درحال که قبلش همون بازی ها به راحتی اجرا میشدن! نمونش GTA V. رفتم دایرکس ده و یازده هم دانلود کردم فایده نداشت.
    اگر لینک دانلود سالم دایرکس ده و یازده رو دارین هم ممنون میشم قرار بدید چون ممکنه مشکل از اونا باشه.
    حتی کارت گرافیکم روهم اپدیت کردم باز نشد.
    اینم بگم مشکل از سیستم نیست و قبلش بازی ها راحت اجرا میشدن.
    ممنون میشم کمک کنید. مرسی

Status
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 7,690 در 3,413 پست

سلام دوستان. جدیداً مشکلی برای بعضی از بازی هام پیش اومده و وقتی روی ایکونشون کلیک میکنم ارور میدن و میگن که دایرکس 10 یا 11 پیدا نشد. درحال که قبلش همون بازی ها به راحتی اجرا میشدن! نمونش GTA V. رفتم دایرکس ده و یازده هم دانلود کردم فایده نداشت.
    اگر لینک دانلود سالم دایرکس ده و یازده رو دارین هم ممنون میشم قرار بدید چون ممکنه مشکل از اونا باشه.
    حتی کارت گرافیکم روهم اپدیت کردم باز نشد.
    اینم بگم مشکل از سیستم نیست و قبلش بازی ها راحت اجرا میشدن.
    ممنون میشم کمک کنید. مرسی
    سلام یه بار برنامه All in One Runtime رو دانلود و نصب کنید اگه مشکل برطرف شد که هیچ نشد ، به نظر من بهترین کار تعویض ویندوزه.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    وقتى طرف قانع شد که امکانات آيفون چيزى نيست که فکر ميکرد، پناه ميبره به اين که امنيت آيفون بالاست. انگار سخنگوى طالبانه دنبال شبکه امن ميگرده.
    به برنامه نویس ها برنخوره ولی الگوریتم چیست : کلمه ایست که برنامه نویس ها زمانی که نمی خواهن کاری رو که انجام داده اند توضیح دهند را ، استفاده می کنند.

تقدیم به مشترکین پر مصرف

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    ali_cr7 آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    علی نوشادی
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام یه بار برنامه All in One Runtime رو دانلود و نصب کنید اگه مشکل برطرف شد که هیچ نشد ، به نظر من بهترین کار تعویض ویندوزه.
    سلام. ممنون بابت پاسخ گویی. ممنون میشم لینک دانلود این برنامه رو بفرستید
    ممنون

Status
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام. ممنون بابت پاسخ گویی. ممنون میشم لینک دانلود این برنامه رو بفرستید
    ممنون
    کد:
    https://media.computerbase.de/s/rP3rh5AKVOn_fjZt0a_72g/1520970662/download/758/aio-runtimes_v2.4.5.exe
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    وقتى طرف قانع شد که امکانات آيفون چيزى نيست که فکر ميکرد، پناه ميبره به اين که امنيت آيفون بالاست. انگار سخنگوى طالبانه دنبال شبکه امن ميگرده.
    به برنامه نویس ها برنخوره ولی الگوریتم چیست : کلمه ایست که برنامه نویس ها زمانی که نمی خواهن کاری رو که انجام داده اند توضیح دهند را ، استفاده می کنند.

تقدیم به مشترکین پر مصرف

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    ali_cr7 آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    علی نوشادی
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 0 در 0 پست

کد:
    https://media.computerbase.de/s/rP3rh5AKVOn_fjZt0a_72g/1520970662/download/758/aio-runtimes_v2.4.5.exe
    سلام.
    امتحان کردم جواب نداد.ممنون میشم اگه لینک دانلود دایرکس 11 و 12 رو هم بفرستید.ممکنه اونایی که من دانلود کردم 9 یا 8 باشن.اگه جواب نداد دیگه ناچار ویندوزو عوض میکنم.ممنون

Status
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام.
    امتحان کردم جواب نداد.ممنون میشم اگه لینک دانلود دایرکس 11 و 12 رو هم بفرستید.ممکنه اونایی که من دانلود کردم 9 یا 8 باشن.اگه جواب نداد دیگه ناچار ویندوزو عوض میکنم.ممنون
    سلامی دوباره. در همین برنامه ای که بهتون معرفی کردم تمام پیش نیاز ها رو داره و احتیاجی به دانلود نسخه جداگانه نیست. بهترین کار اینه که اول ویندوز رو تعویض کنید سپس محض احتیاط ویروس کشی کنید و در نهایت ابتدا همین برنامه ای که معرفی کردم رو نصب کنید سپس دنبال نصب سایر برنامه ها باشید.

تقدیم به مشترکین پر مصرف

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند