نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: راهنمایی برای انتخاب کیفیت فیلم

وضعیت
    آنلاین
    Tesoke آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 5,375 در 1,621 پست

پیش فرض راهنمایی برای انتخاب کیفیت فیلم

سلام

من یک انیمیشن می خوام دانلود کنم که توی تلویزیون ببینم ولی نمی دونم کدوم رو دانلود کنم. تلویزیون mkv و mp4 رو می خونه. منظور از بلوری و انکودر ها چی هستن چون اولین لینک 5 گیگه. اگه می شه یک توضیحی درباره این اصطلاحات هم بدید ممنون میشم. همچنین تریلر به چه معنی هم تو فیلم و هم انیمیشن

نمایش متن

ویرایش توسط Behdad : 2018-03-26 در ساعت 01:42 دلیل: اصلاح عنوان

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 8,058 در 3,488 پست

سلام

من یک انیمیشن می خوام دانلود کنم که توی تلویزیون ببینم ولی نمی دونم کدوم رو دانلود کنم. تلویزیون mkv و mp4 رو می خونه. منظور از بلوری و انکودر ها چی هستن چون اولین لینک 5 گیگه. اگه می شه یک توضیحی درباره این اصطلاحات هم بدید ممنون میشم. همچنین تریلر به چه معنی هم تو فیلم و هم انیمیشن

نمایش متن

سلام. فرقی نمی کنه کدوم رو بگیرید فقط x265 نگیرید چون فقط سیستم و موبایل یه هم چنین فرمتی رو می تونه بخونه و نمی دونم تلویزیون یا دستگاه پخش کننده ای اومده که می تونه این انکد رو پخش کنه یا نه
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 4,915 در 871 پست

شما باید شرایط خودتون را اعلام کنید.
    مشکلی بابت اینترنت ندارید؟ مسلما نسخه اول کیفیت بهتری دارد.
    ایا تلویزیون شما کدک X265 را پشتیبانی می کند؟ اگر مشکلی ازین بابت ندارید، در صورت محدودیت در اینترنت این کدک پیشنهاد می شود.

6. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Behdad آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 18,022 در 3,212 پست

سلام

این توضیحات شاید به دردتون بخوره
    انکود :
    انکود در لغت به معنای رمزنگاریست و در اصطلاحِ انتشار دهندگان فیلم و سریال به عملیات زمانبر و دارای هزینه سخت افزاری و نرم افزاری گفته می شود که برای کم حجم کردن یک فایل فیلم یا سریال انجام می شود.
    لینک اولی هم حجمش زیاد هست فک به خاطر این هست که دارای رزولوشن 1080 هست برای همین حجم بالاتری نسبت به بقیه داره و پایینی ها 1040 اینطور ها هستن
    اون انکود هایی که هست هم گروه های مختلف هستن که انکود کردن فیلم رو
    تریلر یا پیش پرده هم تیکه هایی از فیلم ها هستن که قراره بعدا توی سینما ها بیاد
    نسخه 265 هم حجم کمتری داره ولی توی اکثر تلویزیون ها نمایش داده نمیشه (این تلویزیون های جدید رو نمیدونم حالا کامل)

8. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Click4u آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    ᗩʙᴏʟғᴀᴢʟ
    تشکر شده 18,377 در 2,564 پست

سلام

بستگی به تلویزیون شما دارد که چه اندازه است ؟ چه رزولوشینی دارد ؟ (پیشنهاد من اگه تی وی شما بالای 49 اینچه نسخه ی 5 گیگی رو دانلود کنید چون به دلیل بیت ریت های تکراری کیفیت خیلی خوب خواهد بود)
    تریلر هم یعنی یه تیکه هایی از اون فیلم یا انیمیشن رو در قالب یک یا 2 دقیقه برای شما بنمایش میگذارد تا هم بتونین شخصیت ها رو ببینین ، کیفیت صدا و تصویر اون تریلری که دانلود کردید رو ببینید و یا در تلویزیون تست کنید که پشتیبانی میکنه یا نه ، کیفیتش در تلویزیون خوب هست یا نه و...
    البته اینم بگم تریلرها سکانس هایی رو نشون میدن که داستان لو نره یا به قول معروف اسپویل نشه واستون./

سریالی از آینده !!!

10. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Quran_Best_Book آواتار ها
    کاربر اخراجی
    تشکر شده 34 در 10 پست

Thumbs up

نمایش متن

سلام

نمایش متن

سلام بر هموطن گرامی
    ببینید بحث در این وادی ها بسیار و دارای جزییات بسیار است-بنده سالهاست در حوضه* Multi media*فعالیت میکنم.
    یک دوره ای بنده روز های پی در پی در مورد سوالات شما و بیشتر و کاملتر از سوالات شما تحقیق کردم و بعد از صرف وقت زیاد و تحریم های خانواده و مشکلات دیگر بلاخره بعد از مدت ها تحقیق>>بیل زدن گوگل
    این نتیجه شد که یک صفحه اینترنتی را یافتم که هر چی مطلب خوانده بودم و یافته بودم را به صورت چکیده و عالی در این صفحه اینترنتی گذاشته بود.
    من هم فرصت رو مغتنم شمردم و زود save as... کردم تا در روز های آتی به آن مراجعه کنم...انگار امروز همان روز است البته الان که شب است
    ولی عجب صفحه اینترنتی رو به اشتراک میزارم خدایی...یعنی هلو برو تو گلو است.....مختصر و مفید
    با کسب اجازه از سران قدرت انجمن و محضر همایونی مدیران و هکذا
    دقیقا نمیدونم این عمل خیرخواهانه شامل کدوم ماده و تبصره قانونی انجمن میشه یا نه
    که اگر حتی به مزاج هر احد الناسی خوش نیومد من هم الان عذر خواهی میکنم
    ولی هموطنان عزیز فقط ایشون Tesoke نیستند که این سوال برایشون مطرح است-خیلی ها در صف انتظار هستند که به پاسخ سریع برسند.از طرف دیگر بنده یه جوان ایرانی جوونی ام رو گذاشته ام و روز ها تحقیق کرده ام اکنون ماه عسل این تحقیقم را میخواههم خیرخواهانه در اختیار این کاربر عزیز و دیکران قرار دهم
    پس لطفاً مساعدت بفرمایید و اقدام به ویرایش و حذف نفرمایید البته اگر مشکلی بود. تا همه از این مطلب در این لینک لذت ببرند و بهره مند شوند. @
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

#movie , #film #فرمت فیلم

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Mohammad48 آواتار ها
    OpenSource/Linux Lover
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    J7 2015 (SM-J700H)
    تشکر شده 27,892 در 4,797 پست

سلام

نمایش متن

سلام
    فرصت کردی مطالعه کن:

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

نمایش متن

14. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند