نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چگونگی طراحی و دیزاین جدول در فتوشاپ

وضعیت
    آفلاین
    amirmoham4d آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 26 در 9 پست

Question چگونگی طراحی و دیزاین جدول در فتوشاپ

سلام آقا من واسه تبلیغات شرکت میخوام از این جدولا طراحی کنم اما نمیدونم چجوری میشه با فتوشاپ اینجوری طراحی کرد تو اینترنتم واسه لایه بازش هرچی سرچ میکنم تیبل یه مدل دیگه از جدولارو میاره راهنمایی کنید

نمایش متن

ویرایش توسط Parham : 2018-03-28 در ساعت 21:22 دلیل: تصاویر را در تگ اسپویلر قرار دهید.

2. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 15,404 در 4,870 پست

سلام آقا من واسه تبلیغات شرکت میخوام از این جدولا طراحی کنم اما نمیدونم چجوری میشه با فتوشاپ اینجوری طراحی کرد تو اینترنتم واسه لایه بازش هرچی سرچ میکنم تیبل یه مدل دیگه از جدولارو میاره راهنمایی کنید

درود،

می توانید از آموزش زیر استفاده کنید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

4. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amirmoham4d آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 26 در 9 پست

درود،

می توانید از آموزش زیر استفاده کنید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ممنونم دوست عزیز اما این آموزش فقط مختص کشیدن جدول هس و نحوه دیزاین جدول رو توضیح نداده

6. کاربر زیر از پست مفید amirmoham4d تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 15,404 در 4,870 پست

ممنونم دوست عزیز اما این آموزش فقط مختص کشیدن جدول هس و نحوه دیزاین جدول رو توضیح نداده

داخل You.Tube جستجو کنید، فیلم های آموزشی مناسبی قرار دارد.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mahdi098 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال مباحث نرم افزار
    نام اصلی
    مهدی
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 734 در 158 پست

سلام، اگر هدف تون یادگیری هست و مجبورید از فتوشاپ استفاده کنید راه های مختلفی وجود داره که یکیش اینه که مثل نقاشی کشیدن، داخل فتوشاپ جدول را طراحی کنید.
    اما اگه مجبور به استفاده از فتوشاپ نیستید و حق انتخاب دارید، بنظرم ایندیزاین ( InDesign ) نرم افزار بهتری برای تهیه پوستر باشه.
    همونطور که جناب پرهام خان راهنمایی کردند، لزومی برای طراحی جدول در فتوشاپ نیست. شما میتونین جدول خودتون را در یک نرم افزار ویرایش متن ( مثل آفیس ) طراحی کنید و اونو به PDF تبدیل کرده و وارد فتوشاپ کنید.
    مثلا بنده ظرف چند دقیقه، جدول بالا را در پاورپوینت طراحی کردم

نمایش متن

سپس اونو تبدیل به PDF کرده و وارد فوتوشاپ میکنم. پس زمینه را هم شفاف میکنم تا بتونم به عنوان یک لایه به پوستر اضافه کنم.

نمایش متن

کل این پروسه حدود 15 تا 30 دقیقه طول میکشه و نیازی به دانش حرفه ای فتوشاپ نداره. تازه میشه عناصر جدول را به چند فایل مجزا تقسیم کرد و هر عنصر را بعنوان یک لایه وارد فتوشاپ کرد تا کنترل بیشتری روی خانه های جدول داشت.

10. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    amirmoham4d آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 26 در 9 پست

سلام، اگر هدف تون یادگیری هست و مجبورید از فتوشاپ استفاده کنید راه های مختلفی وجود داره که یکیش اینه که مثل نقاشی کشیدن، داخل فتوشاپ جدول را طراحی کنید.
    اما اگه مجبور به استفاده از فتوشاپ نیستید و حق انتخاب دارید، بنظرم ایندیزاین ( InDesign ) نرم افزار بهتری برای تهیه پوستر باشه.
    همونطور که جناب پرهام خان راهنمایی کردند، لزومی برای طراحی جدول در فتوشاپ نیست. شما میتونین جدول خودتون را در یک نرم افزار ویرایش متن ( مثل آفیس ) طراحی کنید و اونو به PDF تبدیل کرده و وارد فتوشاپ کنید.
    مثلا بنده ظرف چند دقیقه، جدول بالا را در پاورپوینت طراحی کردم

نمایش متن

سپس اونو تبدیل به PDF کرده و وارد فوتوشاپ میکنم. پس زمینه را هم شفاف میکنم تا بتونم به عنوان یک لایه به پوستر اضافه کنم.

نمایش متن

کل این پروسه حدود 15 تا 30 دقیقه طول میکشه و نیازی به دانش حرفه ای فتوشاپ نداره. تازه میشه عناصر جدول را به چند فایل مجزا تقسیم کرد و هر عنصر را بعنوان یک لایه وارد فتوشاپ کرد تا کنترل بیشتری روی خانه های جدول داشت.
    دقیقا چیزی که مد نظرمه همینهمیشه یه توضیح کلی بدین چجوری دیزاین کردین جدولو؟

وضعیت
    آفلاین
    RELOADED آواتار ها
    عضو ثابت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1,753 در 754 پست

شما بنظرم حتما با فتوشاپ انجام میده

با ابزار shape میتونی بلوک ها رو رسم کنی و بعد از اینکه یک ردیف کامل شد کپی کنی از همون ردیف

سراغ آفیس هم نرو چون سر قسمت لوگو قطعا به مشکل میخوری