صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: تست پیام رسان سروش توسط شماره های مجازی

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,475 در 2,895 پست

پیش فرض تست پیام رسان سروش توسط شماره های مجازی

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز پیام رسان سروش رو برای تست دسترسی به حساب های دیگران و آزمایش ورود دو مرحله ای نصب کردم.
    توضیحی در مورد تست نمیدم و پیشنهاد میکنم ویدئو رو حتما تماشا کنید و به برخی حرف ها و سخن ها در مورد این پیام رسان پی ببرید.

بقول سهراب سپهری: چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
    و این هم یک تصویر از صفحه وب سایت پیام رسان آی گپ که خودشون میگن تولید ملی ولی پیام رسان با زبان خارجی تبلیغ میشه!!!

نمایش متن

وضعیت
    آفلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 10,470 در 2,649 پست

درسته من اشتباه کردم فکر می کردم برای چینه.
    سلام

در طول تاریخ تمام ... ها از یک چیز می ترسند و اون قلم هست (ن و القلم و مایسطرون)

چرا؟ چون تمام دانش ، پیشرفت و آگاهیهای انسان با نوشتن اتفاق افتاده و این آگاهی به مذاق بعضی ها خوش نمیاد و خیلی ها سعی می کنن جلوی این خرد جمعی رو بگیرن.

تو همه کشورها این وجود داره ولی هر کس باید به مسائل کشور خودش توجه کنه به دلیل اینکه داره تو کشور خودش زندگی می کنه. منکر این نیستم که هر کسی باید در نوشتن حق و عدالت رو در نظر بگیره.

البته بعضی ها فکر می کنن که تلگرام ریشه همه مشکلات کشوره ولی باید توجه کنیم که فضای تلگرام واقعیت های جامعه رو نشون میده و کلا بازتاب واقعیت هاست و با بستنش نظرات مردم عوض نمی شه.

3. کاربر زیر از پست مفید Zorro تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    WITCHER آواتار ها
    سرپرست
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.329
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 49,291 در 6,263 پست

در این که این مدل برنامه ها مشکلات زیادی دارند شکی درش نیست ولی دلیل نمیشه که همین اول راه کوبیدشون و اصلا حمایت نکرد. کلا هیچ چیزی یه شبه این طوری نشده و سال ها روش کار کردند.
    جهتدار نیستش فقط طبق چیزی که این جا خوندم این رو نوشتم. این که به چه دلیلی توئیتر رو فیلتر می کنند بعد خودشون همونجا پست میزارند بماند. این که دارند مردم رو با اجبار به سروش میارند بماند هدفش خوبه ولی روششون غلطه. بالاخره شما هر کشوری رو نگاه کنید یا یه پیام رسان داره ( مثلا چین لاین رو داره ) یا دارن روش کار می کنند ( مثل ایران که سروش رو داره ). حالا من نمی گم حتما از سروش استفاده کنید مردم عقل دارند هر کدوم که ایمن بود استفاده کنند. ولی این که فقط به بهانه این که تولید داخله و نباید استفاده کرد و همش ناراحت اند که چرا مشکلات برطرف نمیشه و این همه بیکار هست ، بالاخره به خودمون هم ربط داره
    یه جورایی در دو پست بالایی جوابتون رو دادم. به طور خلاصه حرفاتون درسته ولی هر گردی گردو نیست.
    سلام
    دوست عزیز من زیاد وارد بحث نمیشم در این مورد و به سلیقه کاربران احترام قایلم
    ولی یک چیز رو در نظر بگیرید ! هرگز تشویق پوشالی یک محصول مشکل دار باعث پیشرفت اون نمیشه ! این انتقاد از یک محصول هست که باعث پیشرفت میشه.
    این مورد ربطی به تولیدات داخلی یا خارجی نداره!
    حمایت کردن از یک تولید دارای مشکل و نواقص ، نه تنها باعث پیشرفت نمیشه ، بلکه سازنده ها رو برای رفع مشکلات سست میکنه.
    سازنده یک نرم افزار باید کاربران رو ترغیب به استفاده بکنه نه اینکه افرادی مثل شما بگن ما حمایت میکنیم و دیگران رو تشویق به نصب میکنیم.حمایت رو باید از محصولی کرد که ارزش حمایت کردن داشته باشه
    موفق باشید

5. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Behdad آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 18,688 در 3,206 پست

نمونه بارزش فیسبوک که گندش در اومد.
    فیس بوک گندش درومد ولی مدیرش خیلی خوب اومد گفت که من اشتباه کردم و مسئولیت همه چیز هارو بر عهده میگرم (ضرری که توی 1 روز خورد اندازه کل درامد نفتی ایران بود و بیشتر!)
    حالا جواب دوستان وقتی باگ سروش معلوم شد:
    مشکلی که به تازگی برای پیام رسان سروش در خصوص افشای شماره ادمین کانال‌ها و اعضای گروه‌ها مطرح شد، یکی از بحران‌های قدیمی تلگرام است ولی متأسفانه مرغ همسایه از نظر برخی، همیشه غاز است.
    برنامه‌نویسان تلگرام هنوز نتواسته‌اند مشکل لو رفتن شمارهٔ کاربران در تلگرام را حل کنند و بعید است به سادگی بتواند این باگ را رفع کنند.
    تلگرام از نظر برنامه‌نویسی، عقب‌افتاده، کپی‌کار و ضعیف است. پیام‌رسان‌های ایرانی هم در لایهٔ اپلیکیشن و هم در لایه نت‌ورک بیش از ۱۴ برابر امن‌تر از تلگرام هستند.
    و جوابیه مدیر سروش:
    نمایش شماره ادمین کانال، به معنای هـک شدن نیست؛ اما یک ایراد مهم است که بابت آن از همه پوزش می طلبیم
    حالا سروش رو با فیس بوک مقایسه کنید

7. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 10,636 در 4,023 پست

سلام
    دوست عزیز من زیاد وارد بحث نمیشم در این مورد و به سلیقه کاربران احترام قایلم
    ولی یک چیز رو در نظر بگیرید ! هرگز تشویق پوشالی یک محصول مشکل دار باعث پیشرفت اون نمیشه ! این انتقاد از یک محصول هست که باعث پیشرفت میشه.
    این مورد ربطی به تولیدات داخلی یا خارجی نداره!
    حمایت کردن از یک تولید دارای مشکل و نواقص ، نه تنها باعث پیشرفت نمیشه ، بلکه سازنده ها رو برای رفع مشکلات سست میکنه.
    سازنده یک نرم افزار باید کاربران رو ترغیب به استفاده بکنه نه اینکه افرادی مثل شما بگن ما حمایت میکنیم و دیگران رو تشویق به نصب میکنیم.حمایت رو باید از محصولی کرد که ارزش حمایت کردن داشته باشه
    موفق باشید
    سلام. خب منم دقیقا همین رو می گم ولی مشکل سر اینه که تازه برنامه از راه رسیده من کاربر به پشتیبانی پیام بدم و بگم مثلا این مشکل رو داره یا این قابلیت رو اضافه کنید. اگه به پیشنهاد یا انتقادم گوش دادند و استفاده کردند که از استفاده از برنامه ادامه میدم ولی اگه هیچ کاری نکردند اون موقع است که باید ازشون استفاده نکرد. ولی این که همین اول راه بگم این مشکلات رو داره و اصلا استفاده نمی کنم. این دیگه منصفانه نیست.

سلام

در طول تاریخ تمام ... ها از یک چیز می ترسند و اون قلم هست (ن و القلم و مایسطرون)

چرا؟ چون تمام دانش ، پیشرفت و آگاهیهای انسان با نوشتن اتفاق افتاده و این آگاهی به مذاق بعضی ها خوش نمیاد و خیلی ها سعی می کنن جلوی این خرد جمعی رو بگیرن.

تو همه کشورها این وجود داره ولی هر کس باید به مسائل کشور خودش توجه کنه به دلیل اینکه داره تو کشور خودش زندگی می کنه. منکر این نیستم که هر کسی باید در نوشتن حق و عدالت رو در نظر بگیره.

البته بعضی ها فکر می کنن که تلگرام ریشه همه مشکلات کشوره ولی باید توجه کنیم که فضای تلگرام واقعیت های جامعه رو نشون میده و کلا بازتاب واقعیت هاست و با بستنش نظرات مردم عوض نمی شه.
    سلام. منم از بسته شدن تلگرام ناراحت ام و از روشی که پیش گرفتن اصلا خوشم نمیاد. بالاخره زمانی که رقیب ها رو حذف کنن و فقط خودت باشی معلومه که هر چی بسازی میشه بهترین جنس ممکن.
    تلگرام هم باعث کسب و کار خیلی ها شده و هم باعث بدبختی خیلی ها. بالاخره هر چی باشه یه سری خوبی و بدی هم داره. اصل مطلب اینه که علاوه بر این که بدی ها رو میبینی خوبی هاش رو هم ببینی.
    یاد خبر تازه راه افتادن گوگل افتادم که در یه مکان کوچک و اجاره ای کارشون رو به پیش بردند و الان به کجا رسیدند.
    ویرایش توسط MASOUD : 2018-04-27 در ساعت 14:41 دلیل: ترکیب پست ها
    خدایا
    تورابه ابروےزینب
    به بےقرارےرقیه
    به غیرت عباس
    به حرمت موی سفید ارباب
    هردستے که در ماه محرم به سوےتوبلندشد
    خالےبرنگردان
    فرا رسیدن ماه محرم تسلیت...التماس دعا در این ایام
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید

حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

9. کاربر زیر از پست مفید Rasoulia تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    WITCHER آواتار ها
    سرپرست
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.329
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 49,291 در 6,263 پست

سلام. خب منم دقیقا همین رو می گم ولی مشکل سر اینه که تازه برنامه از راه رسیده من کاربر به پشتیبانی پیام بدم و بگم مثلا این مشکل رو داره یا این قابلیت رو اضافه کنید. اگه به پیشنهاد یا انتقادم گوش دادند و استفاده کردند که از استفاده از برنامه ادامه میدم ولی اگه هیچ کاری نکردند اون موقع است که باید ازشون استفاده نکرد. ولی این که همین اول راه بگم این مشکلات رو داره و اصلا استفاده نمی کنم. این دیگه منصفانه نیست.
    دوست عزیز من شخصا نظرم در این مورد با شما متفاوت هست.
    به نظر من باید ابتدا ایرادات رفع بشه و بعد از یک محصول استفاده بشه نه اینکه برعکس!
    اون موقع هست که مجبور به اصلاح برخی مشکلات میشن...

11. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234