صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: تست پیام رسان سروش توسط شماره های مجازی

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,448 در 2,895 پست

پیش فرض تست پیام رسان سروش توسط شماره های مجازی

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز پیام رسان سروش رو برای تست دسترسی به حساب های دیگران و آزمایش ورود دو مرحله ای نصب کردم.
    توضیحی در مورد تست نمیدم و پیشنهاد میکنم ویدئو رو حتما تماشا کنید و به برخی حرف ها و سخن ها در مورد این پیام رسان پی ببرید.

بقول سهراب سپهری: چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
    و این هم یک تصویر از صفحه وب سایت پیام رسان آی گپ که خودشون میگن تولید ملی ولی پیام رسان با زبان خارجی تبلیغ میشه!!!

نمایش متن

وضعیت
    آفلاین
    Behdad آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 18,684 در 3,206 پست

ممنون مسعود جان از تستت
    یه سوال الان همه این اکانت ها 2 step verification هاشون فعال بود؟
    بعد من تاحالا نصب نکردم این سروش اینارو و اولین باره دارم desktop رو میبینم
    چرا انقدر شبیه تلگرام این؟ دقیقا تنظیمات تلگرام رو داره

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mohammad48 آواتار ها
    OpenSource/Linux Lover
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    J7 2015 (SM-J700H)
    تشکر شده 29,745 در 4,937 پست

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و به خصوص دوست عزیزم مسعود
    این تاپیک رو هم مجددا مشابه تاپیک قبلی میبندیم چون موضوع حاشیه زیاد داره و شاید به گل حمید استیلی به استرالیا هم کشیده بشه

تمامی دوستان میتونن از گروه زیر جهت تبادل نظر استفاده کنن:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

انتقاد:

1- نرم افزار فعلا در نسخه ی بتا هست یعنی آزمایشی
    2- فقط به دو تا حساب وارد شدی و خارج شدی و حتی تایید رمز ورود رو نزدی و توی فیلم روی دکمه ی "بازگشت یا کنسل" کلیک کردی یعنی نخواستی اصلا؛ ضمن اینکه این قفل برای وقتیه نرم افزار به tray (کنار ساعت) میره و کسی بعد شما میاد نتونه واردش بشه و رمز بخواد؛ در عین اینکه از اکانت خارج نشدید.
    3- قابلیت های نسخه ی اندروید و ویندوز و .... متفاوته و نسخه ی ویندوزش عقب تره.
    4- چون فعلا بتا هست پس خطا داره؛ اون پست که توش یه عکسه و نوشته سروش 5000000 نفری شده رو با گوشی ببین؛ 1.7میلیون نفر دیدن کردن ازش!

نمایش متن

5. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8

ممنون مسعود جان از تستت
    سلام بهدادجان
    خواهش میکنم عزیزم
    نه متاسفانه در نسخه ی دسکتاپ و اکانت هایی که دسترسی داشتم، ورود دو مرحله ای فعال نبود. (نمیدونم در نسخه موبایل اندروید این گزینه وجود داره یا نه! یه بار نصب کردم و بنا به گفته ی یکی از کارشناسان امنیت سریعا حذفش کردم و گوشیم رو فلش کردم!)
    نصب نکردی پیشنهاد میکنم نصب نکنی. (البته میگیم حمایت از تولید داخلی ولی نه این و امثال این برنامه ها که هم کپی هستند و اصلا ذره ای هم اعتماد بهشون نیست!)
    جالبه فقط و فقط به نصب سروش اصرار میکنند!!!!
    با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و به خصوص دوست عزیزم مسعود
    این تاپیک رو هم مجددا مشابه تاپیک قبلی میبندیم چون موضوع حاشیه زیاد داره و شاید به گل حمید استیلی به استرالیا هم کشیده بشه

تمامی دوستان میتونن از گروه زیر جهت تبادل نظر استفاده کنن:

انتقاد:

1- نرم افزار فعلا در نسخه ی بتا هست یعنی آزمایشی
    2- فقط به دو تا حساب وارد شدی و خارج شدی و حتی تایید رمز ورود رو نزدی و توی فیلم روی دکمه ی "بازگشت یا کنسل" کلیک کردی یعنی نخواستی اصلا؛ ضمن اینکه این قفل برای وقتیه نرم افزار به tray (کنار ساعت) میره و کسی بعد شما میاد نتونه واردش بشه و رمز بخواد؛ در عین اینکه از اکانت خارج نشدید.
    3- قابلیت های نسخه ی اندروید و ویندوز و .... متفاوته و نسخه ی ویندوزش عقب تره.
    4- چون فعلا بتا هست پس خطا داره؛ اون پست که توش یه عکسه و نوشته سروش 5000000 نفری شده رو با گوشی ببین؛ 1.7میلیون نفر دیدن کردن ازش!
    محمد عزیز کنترل کردن و بازدید و رسیدگی به تاپیک بهتر از بستنش بود! بهرحال من این تست رو بخاطر آگاهی افراد و عشقی که به دوستان دارم انجام میدم، وگرنه تست نمیزدم و بیخیالش میشدم!!
    نظر در مورد انتقادات:
    1. الان بیش از 2 ماه میشه که نرم افزار در نسخه آزمایش قرار داده!!!! کافی نیست؟!!!!!
    2. این رمز برای وارد شدن به برنامه در همان محیط دسکتاپ هستش، نه رمز ورود دو مرحله ای!!! نیازی هم نبود رمز تعیین کنم! تست 2 حساب کاربری بنظرم کافی بود که مطمئن بشیم با هر شماره ای میشه اکانت باز کرد و اعضای جعلی (فیک) بیشتر بشه و افراد ساده لوح رو ترغیب کرد!!!!!
    3. نرم افزاری که هنوز نمیتونه دو تا نسخه رو همزمان ارائه بده و بهترش کنه، به درد لای جرز دیوار میخوره!!!!
    4. وقتی نرم افزاری نمیتونه از یک سرور درخواست مشترک بده و حتی در تعداد نمایش پست های بازدید شده و یا لایک شده تفاوت داره، اینبار دیگه به هیچ دردی نمیخوره!!

و یک حرف بسیار زیبا: پنیر مفت، تو تله موشه!

وضعیت
    آفلاین
    Moslem آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Moslem
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.104
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 108
    تشکر شده 38,235 در 3,824 پست

ممنون مسعود جان از تستت
    شبیه تلگرام : استایل کپی برداری شده از تلگرام ، الگو گرفته شده از تلگرام.

از دوست محترمون
    بابل اطلاعات مفیدشون ممنون .

در یک جمله خلاصه میکنم که نگن تایپک حاشیه کشیده شده

پیام رسان سروش : (هر گری گردو نمیشه ) --->در رابطه با تلگرام

8. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Behdad آواتار ها
    مدیر ماندگار

سلام بهدادجان
    خواهش میکنم عزیزم
    نه متاسفانه در نسخه ی دسکتاپ و اکانت هایی که دسترسی داشتم، ورود دو مرحله ای فعال نبود. (نمیدونم در نسخه موبایل اندروید این گزینه وجود داره یا نه! یه بار نصب کردم و بنا به گفته ی یکی از کارشناسان امنیت سریعا حذفش کردم و گوشیم رو فلش کردم!)
    نصب نکردی پیشنهاد میکنم نصب نکنی. (البته میگیم حمایت از تولید داخلی ولی نه این و امثال این برنامه ها که هم کپی هستند و اصلا ذره ای هم اعتماد بهشون نیست!)
    نظر در مورد انتقادات:
    1. الان بیش از 2 ماه میشه که نرم افزار در نسخه آزمایش قرار داده!!!! کافی نیست؟!!!!!
    2. این رمز برای وارد شدن به برنامه در همان محیط دسکتاپ هستش، نه رمز ورود دو مرحله ای!!! نیازی هم نبود رمز تعیین کنم! تست 2 حساب کاربری بنظرم کافی بود که مطمئن بشیم با هر شماره ای میشه اکانت باز کرد و اعضای جعلی (فیک) بیشتر بشه و افراد ساده لوح رو ترغیب کرد!!!!!
    3. نرم افزاری که هنوز نمیتونه دو تا نسخه رو همزمان ارائه بده و بهترش کنه، به درد لای جرز دیوار میخوره!!!!
    4. وقتی نرم افزاری نمیتونه از یک سرور درخواست مشترک بده و حتی در تعداد نمایش پست های بازدید شده و یا لایک شده تفاوت داره، اینبار دیگه به هیچ دردی نمیخوره!!
    خیلی جالب هست که اعداد متفاوت هست
    واقعا به این برنامه ها هیچ اعتمادی نیست
    از دوست محترمون
    باز خوبه این سروش، این برنامه ایتا که جدید اومده یکی از امکاناتش یکی بودن ui با تلگرام هست که کاربرا آشنایی دارن باهاش
    قشنگ این نبوغ و نوآوری دوستان رو نشون میده

10. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 76,966 در 6,408 پست

من نمیدونم این سروش چیه که در موردش اصلا تاپیک زدین!!! چیزی نیست که بخوایم در موردش بحث کنیم ولی در کل اطلاع رسانی خیلی خوبه
    کلا اینا اصلا نمیدونن امنیت چیه که بخوان برا من و شما تضمین کنن
    ای گپ مگه نبود گفت 1 ملیارد جایزه میدم: بعد از درج این خبر چندین مدل نفوذ و خودم با چشمام دیدم که اونو هک کردن بعدشم طرف خبرشو پاک کرد از سایت
    در کل به قول بزرگ شون اطلاعات شما رو ساس رسد کنه بهتره یا موساد و CIA من که دومین رو ترجیح میدم (شیک و مجلسی) هر چند میدونم چنین چیزی صحت نداره

بخاطر دریافت لینک یه سری فایل مجبور شدم سروش و نصب کنم و جالب تر این که یکی با شماره من تو یه سری کانال عضو شده بود

نمایش متن

من فقط داخل اون کانال سی شارپ جوین دادم اینا از کجا اومدن نمیدونم

توجه

شما تحت هیچ شرایطی امکان دیلیت اکانت در هیچ یک از پیام رسان های داخلی را ندارید امیدوارم جواب بدن تا اونها رو به چالش بکشم

نمایش متن

قابل توجه کاربران عزیز

با سلام ، پیغام های اتوماتیک سیستم انجمن که از طرف اینجانب دریافت میکنید بدلیل تغییرات در بخش های مختلف انجمن می باشد.

این پیام ها بدلیل برقراری نظم و تکمیل کردن آرشیو مشکلات حل شده شما کاربران در تاپیک های انجمن می باشد

لذا خواهشمندیم از پاسخ دادن به پیام های اتوماتیک از قبیل : پست شما انتقال یافت / ویرایش شد / و .... خودداری نمایید.

توضیحات کامل

12. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8

شما تحت هیچ شرایطی امکان دیلیت اکانت در هیچ یک از پیام رسان های داخلی را ندارید امیدوارم جواب بدن تا اونها رو به چالش بکشم
    سلام یاسر عزیز
    بله من توسط شماره ای دیگه تو پیام رسان بیسفون پلاس عضو شدم و اصلا حذف اکانت وجود نداشت، فقط گزینه ی خروج از اکانت بود.
    حتی همین رو در اینستاگرام قرار دادم و به صفحه رسمی بیسفون هم پیام دادم و هیچ جوابی ندادن!!!!!

14. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mohammad48 آواتار ها
    OpenSource/Linux Lover
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    J7 2015 (SM-J700H)
    تشکر شده 29,745 در 4,937 پست

سلام بهدادجان
    خواهش میکنم عزیزم

محمد عزیز کنترل کردن و بازدید و رسیدگی به تاپیک بهتر از بستنش بود! بهرحال من این تست رو بخاطر آگاهی افراد و عشقی که به دوستان دارم انجام میدم، وگرنه تست نمیزدم و بیخیالش میشدم!!
    نظر در مورد انتقادات:

1- نه اصلا ربطی نداره؛ آزمایشی بودن یک پروژه به اون تیم بستگی داره که چقدر زمان نیاز داشته باشه و چقدر تیم ش منابع و کارشناس داشته باشن؛
    مثلا EagleGet هنوزم شبیه IDM نشده که هر لینکی رو بتونه دانلود کنه؛ بحث دانلود از یوتیوب و ...ش به کنار! یعنی هنوز نقص زیاد داره / پس اینطوری که میگی نیست که 2ماه کافی باشه(البته بیشتر از 2ماه گذشته ازش)

2- یعنی میگه اینقدر بیکارن که بیان اعضای فیک بسازن؟! بابا اون موقع که 500,000 کاربر داشت سریع بود و راحت تماس تلفنی داشتیم ولی الآن سنگین شده حتی! مسخ.ره میکنی خدایی؟ یعنی یه تیم برنامه نویسی نمیتونه تعداد اعضای پیام رسانش رو قلابی بالا ببره و حتما باید بره با حساب کاربری فِیک بیاد؟ یا مردم اینقدر بیکارن عضو قلابی بسازن؛ جان خودت اذیت مون نکن مسعود

3- نظر شخصی جنابعالیه؛ تلگرام دسکتاپ هم اوایل بیخود بود کم کم درست شد ولی با سرعت به روزرسانی بیشتر از سروش.

4- نسخه ی آزمایشی هست/ مجدد میگم / آزمایشی

* نصب بودن نرم افزار سروش به خودی خود ضرری نداره پس نباید میترسیدی؛ چون
    هم تاییدش کرده هرچند که ضعف تو کارش قطعا هست. پس میتونستی سروش رو بذاری باشه ولی دست کم اجراش نکنی! (شایدم از دسترسی به دوربین و .... میترسیدی)

از دوست محترمون

اگه میگفتی یاسر درست گفته یه چیزی/ ولی پست اول مسعود کلا مردود هست و نامفهوم

لطفا از روی غرض و بغض صحبت نکنید / یه نرم افزار هست و نیازی به جبهه گیری اینطوری نداره / دوست دارید از امکانات ش استفاده کنید نصب کنید در غیر این صورت تبلیغ با غرض نداشته باشید

نمایش متن

16. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Behdad آواتار ها
    مدیر ماندگار

لطفا از روی غرض و بغض صحبت نکنید / یه نرم افزار هست و نیازی به جبهه گیری اینطوری نداره / دوست دارید از امکانات ش استفاده کنید نصب کنید در غیر این صورت تبلیغ با غرض نداشته باشید
    محمد جان یه سوالی رو توی گروهی که بود مطرح کردم اما کسی جواب درست حسابی به من نداد؟!
    وقتی میری توی سایت سروش و بخش سوالات متداول یا قوانین یا کل پیج هاش یه 2 کلمه پیدا نمی کنی که آیا رمزگذاری داره؟ نداره؟ اصن حرفی از امنیت پیام رسان زده نشده !
    ولی پیام رسان های دیگه کلا یه پیج جدا فقط برای امنیت پیام رسانش حرف زده
    شما که طرفدار این پیام رسان هستی جوابی برای این حرف ها داری؟

18. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین