صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: در خواست pcsx4

وضعیت
    آفلاین
    soheil.mesri آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهیل
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 10 در 7 پست

پیش فرض در خواست pcsx4

2. کاربر زیر از پست مفید soheil.mesri سپاس کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    MmdRza# آواتار ها
    Blue Mind
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 17763.55
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 8,234 در 1,965 پست

برا یه بازی بریم کل مادربورد و کارت گرافیک و همه رو عوض کنیم gtx 1080 بندازیم ؟! :/ ی ps4 بخری ب نفع تره

سایت های Survey کلا توشون فایلی نیست که بشه با دور زدنش دانلودش کرد ، یه اسم فایل الکی میزارن و با چارتا پرسش و لینک و اینا View بالا میبرن .

البته دوست عزیزی که خیلی حرص میخورد و اصرار داشت واقعیه ، میتونه حرف ما چند نفر که گفتیم واقعی نیست رو قبول نکنه و بره بگرده تا حالش بیاد سر جا خود :)
    باز قلب این گربه غرق نفرت شد

وضعیت
    آفلاین
    soheil.mesri آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    سهیل
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 10 در 7 پست

برا یه بازی بریم کل مادربورد و کارت گرافیک و همه رو عوض کنیم gtx 1080 بندازیم ؟! :/ ی ps4 بخری ب نفع تره

سایت های Survey کلا توشون فایلی نیست که بشه با دور زدنش دانلودش کرد ، یه اسم فایل الکی میزارن و با چارتا پرسش و لینک و اینا View بالا میبرن .

البته دوست عزیزی که خیلی حرص میخورد و اصرار داشت واقعیه ، میتونه حرف ما چند نفر که گفتیم واقعی نیست رو قبول نکنه و بره بگرده تا حالش بیاد سر جا خود :)
    اولا به خاطر ضعف اقتصاد کشور و افزایش ارز دلار باعث میشه ما نتونیم ps4 یا اصلا بازی god of war 2018 اورجینال بخریم مجبوریم بهترین راه بریم بازی ارزون نسخه کپی و کرکی بخریم قشنگ پول بدیم gtx 1080 اخرین گرافیک بازی کنیم دیگه ps4 می خواییم چیکار! درسته همه میگن الکیه ولی من میگم واقعی در واقع مثل کنکور هست که 98 در صد مردم سوال اشتباه جواب میدن یا اصلا نمیدونن!
    ویرایش توسط Hyacinth : 2018-05-16 در ساعت 22:29 دلیل: حذف قسمت های دارای لحن نا مناسب

وضعیت
    آفلاین
    usage آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 27 در 11 پست

سلام شاید هنوز ایراداتی داره و فعلا دست خودشونه که همه گیر نشده - مسلما اگر اوکی صد در صد شده بود تو هر سایتی میشد دانلودش کرد (مثل قطعات پراید که تو نونوایی هم هست) . من که هرچی گشتم جز فیلم و تبلیغو ویروسو پاپ آپ گیرم نیومد. این فیلم ها هم میتونه ساختگی باشه ، تو یه پنجره یک ویدئو گذاشتن از منوی پلی 4 و فیلمه بازی کار سختی نیست! اما یه حسی میگه PCSX4 یه مدت دیگه رونمایی میشه!

وضعیت
    آفلاین
    Creative_AJ آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 257 در 106 پست

اولا به خاطر ضعف اقتصاد کشور و افزایش ارز دلار باعث میشه ما نتونیم ps4 یا اصلا بازی god of war 2018 اورجینال بخریم مجبوریم بهترین راه بریم بازی ارزون نسخه کپی و کرکی بخریم قشنگ پول بدیم gtx 1080 اخرین گرافیک بازی کنیم دیگه ps4 می خواییم چیکار! درسته همه میگن الکیه ولی من میگم واقعی در واقع مثل کنکور هست که 98 در صد مردم سوال اشتباه جواب میدن یا اصلا نمیدونن!

دوست عزیز به نظر من وقتتونو سر این survey بیخود هدر ندید...من 3 سال دنبال نسخه کامپیوتر رد دد بودم ... خدا می دونه چقدر survey پر کردم!! چقدر حجم اینترنت به فنا دادم بعد اومدم انجمن دیدم اینا اصلا فیکه شما هم منتظر شبیه ساز ps4 نباش دوست عزیز...به قول دوستمون همون ps3 رو هم هنوز یه شبیه ساز درست ندادن براش...درضمن: یوتیوب یه شبکه کاربر محوره هرکی می تونه یه ویدیو درست کنه بزاره ... شما باید از جاهای معتبر تر پیگیر باشی...منم فردا میرم میگم شبیه ساز ps5 دارم بیا دانلود کن کل جهان میریزه تو سایتم ... کلیک خورشم زیاد میشه

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 8,058 در 3,488 پست

سلام شاید هنوز ایراداتی داره و فعلا دست خودشونه که همه گیر نشده - مسلما اگر اوکی صد در صد شده بود تو هر سایتی میشد دانلودش کرد (مثل قطعات پراید که تو نونوایی هم هست) . من که هرچی گشتم جز فیلم و تبلیغو ویروسو پاپ آپ گیرم نیومد. این فیلم ها هم میتونه ساختگی باشه ، تو یه پنجره یک ویدئو گذاشتن از منوی پلی 4 و فیلمه بازی کار سختی نیست! اما یه حسی میگه PCSX4 یه مدت دیگه رونمایی میشه!
    سلام. خیلی وقته معرفی شده. ولی خیلی خیلی خیلی جای کار داره تا بتونه پیشرفت کنه و بازی انحصاری روز دنیا رو اجرا کنه.
    کد:
    https://forum.soft98.ir/showthread.php?t=90503

-------------------------------------------------------
    ویرایش: (Hyacinth)

پاسخ کاربر بار ها و بار ها توسط افراد مختلفی از مدیران داده شده و نرم افزار معرفی شده فیک هست و لینک تاپیک مربوطه هم داده شده که کاربران میتونن مراجعه کنن...
    لذا به علت منقضی بودن تاپیک و تبدیل شدن اون به محل درج اسپم توسط سایر کاربران، تاپیک بسته شد.

-------------------------------------------------------
    ویرایش توسط Hyacinth : 2018-11-08 در ساعت 21:08 دلیل: موضوع بسته شد

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12