نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشورت راجع به خرید هندزفری مناسب بودجه 30-40 تومن مرداد 97 :(

وضعیت
    آفلاین
    Sm_Game آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MehDi
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 82 در 66 پست

پیش فرض مشورت راجع به خرید هندزفری مناسب بودجه 30-40 تومن مرداد 97 :(

سلام همه
    راستش تاحالا دو تا هندزفری از اینایی که تو خود کارتون گوشی هست داشتم ولی صداشون اصلا خوب نبوده و تو ولوم های بالا مشکل داشتن ونویز و گزگز داشتن .... (1 -فک کنم کلا اینجور هندزفری ها خیلی کیفیت ندارن درسته؟ یکیشون هندزفری هواوی p8 lite و یکی دیگه هم هندزفری گوشی میان رده سامسونگ بود )
    اولی سمت چپش خراب شد و صدا نمیومد بیرون این یکی هم سمت چپش نویز میده بیرون مدام تازگی (2-صدای موسیقی رو تا ته بالا بردم آیا از این بوده ؟پ
    یه گزینه مناسبی رو میخاوستم که بتونم باهاش راحت باشم از موسیقی که میشنوم در حدی که خود ترک هست لذت ببرم و صدای و نویز اضافی وجود نداشته باشه و اینکه اگه صدای یک موسیقی راک رو بالا ببرم تاآخر حد(30 توی mx Player گوشی) یه چیزی شنیده بشه و لدت ببرم. و اینکه استفاده میشه یکم تو حالت نیمه حرفه ای تو بعضی ژانر ها...
    متاسفانه بودجه زیادی رو هم ندارم و نکته بدش همینجاست تا 30 تومن یا نهایت 40 میتونم جور کنم .با این حساب در نظر داشته باشین.
    تاحدودی تحقیق داشتم راجع به ویزگی های هندز فری و واحد های صدا و اینجور حرفا ولی خوب تجربه ندارم و نمیدونم کدوم برند و اصل بودن و کیفیت و اینجور چیزا مناسبه ...
    میخواستم اگه میشه راهنمایی کنید که من دنبال چی برند و مدل یا چی ویژگی هایی باشم که بتونم همچین موردی رو داشته باشم....
    سپاس
    T

2. کاربر زیر از پست مفید Sm_Game تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hossein.8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 54 در 26 پست

سلام همه
    راستش تاحالا دو تا هندزفری از اینایی که تو خود کارتون گوشی هست داشتم ولی صداشون اصلا خوب نبوده و تو ولوم های بالا مشکل داشتن ونویز و گزگز داشتن .... (1 -فک کنم کلا اینجور هندزفری ها خیلی کیفیت ندارن درسته؟ یکیشون هندزفری هواوی p8 lite و یکی دیگه هم هندزفری گوشی میان رده سامسونگ بود )
    اولی سمت چپش خراب شد و صدا نمیومد بیرون این یکی هم سمت چپش نویز میده بیرون مدام تازگی (2-صدای موسیقی رو تا ته بالا بردم آیا از این بوده ؟پ
    یه گزینه مناسبی رو میخاوستم که بتونم باهاش راحت باشم از موسیقی که میشنوم در حدی که خود ترک هست لذت ببرم و صدای و نویز اضافی وجود نداشته باشه و اینکه اگه صدای یک موسیقی راک رو بالا ببرم تاآخر حد(30 توی mx Player گوشی) یه چیزی شنیده بشه و لدت ببرم. و اینکه استفاده میشه یکم تو حالت نیمه حرفه ای تو بعضی ژانر ها...
    متاسفانه بودجه زیادی رو هم ندارم و نکته بدش همینجاست تا 30 تومن یا نهایت 40 میتونم جور کنم .با این حساب در نظر داشته باشین.
    تاحدودی تحقیق داشتم راجع به ویزگی های هندز فری و واحد های صدا و اینجور حرفا ولی خوب تجربه ندارم و نمیدونم کدوم برند و اصل بودن و کیفیت و اینجور چیزا مناسبه ...
    میخواستم اگه میشه راهنمایی کنید که من دنبال چی برند و مدل یا چی ویژگی هایی باشم که بتونم همچین موردی رو داشته باشم....
    سپاس
    سلام
    برای سبک راک بهتره هدفون یا ایرفون هایی ( که در زبان عام به اشتباه به آن هندزفری میگن ) رو انتخاب کنید که صدای V-Shape دارند؛ یعنی فرکانس های زیر ( Bass ) و فرکانس های بالا ( Treble ) در اون ها بهتر از بقیه ی امواج صدا باشه.

در مورد برند هم واسه ی رده ی اقتصادی این برندها از سایرین بهتر هستند:
    MEE Audio / 1More / Philips / Sony
    در مورد خرابی باید بگم استفاده از ولوم های بالا به مدت طولانی باعث ضعیف تر شدن درایو های تولید صدا میشن که ممکنه یکی از دلایل خرابی ایرفون ها باشه.
    خودمم تجربه ی ندارم در این زمینه ولی دارم از تجربه ی دیگران اینجا می نویسم

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Lonely boy آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    ϺムիԺլَ
    تشکر شده 2,514 در 885 پست

سلام همه
    سپاس
    درود
    توصیه میکنم با ولوم متوسط آهنگ گوش بدین ارزش نداره با هندزفری یک گوشی میانرده شنواییتون مختل بشه
    شنوایی یه چیزی هست که نمیتونید ترمیم کنید
    اون چیزی که شما میخواین با این قیمت نمیشه خرید

6. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Click4u آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    ᗩʙᴏʟғᴀᴢʟ
    مدل تلفن همراه 
    xz premium
    تشکر شده 18,705 در 2,580 پست

سلام همه
    سپاس
    هندزفری خواهرم خراب شده بود دیدم دیجی کالا اینو زده 28 تومن به همراه هدیه که هدیه ش این بود که رنگ یشمیش رو انتخاب میکردم عین همون رو رایگان میداد
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

در واقع یکی بخر دوتا ببر
    الان دو ماهه داره استفاده میکنه بسیار راضی هستش
    خودمم تست کردم انصافاً صدای شفاف ، طراحی خوب و شیک ، بیس خوب همه جوره ارزشش رو داره الانم که نگاه میکنم همچنان تخفیف خورده جنس صد تومنی رو میده 29 تومن

سریالی از آینده !!!

8. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Sm_Game آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MehDi
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 82 در 66 پست

سلام
    برای سبک راک بهتره هدفون یا ایرفون هایی ( که در زبان عام به اشتباه به آن هندزفری میگن ) رو انتخاب کنید که صدای V-Shape دارند؛ یعنی فرکانس های زیر ( Bass ) و فرکانس های بالا ( Treble ) در اون ها بهتر از بقیه ی امواج صدا باشه.

در مورد برند هم واسه ی رده ی اقتصادی این برندها از سایرین بهتر هستند:
    MEE Audio / 1More / Philips / Sony
    در مورد خرابی باید بگم استفاده از ولوم های بالا به مدت طولانی باعث ضعیف تر شدن درایو های تولید صدا میشن که ممکنه یکی از دلایل خرابی ایرفون ها باشه.
    خودمم تجربه ی ندارم در این زمینه ولی دارم از تجربه ی دیگران اینجا می نویسم
    مرسی ازت اطلاعات خوبی بود یادم میمونه ولی برای حرفه ای گوش دادن و این حرفا فعلا بحث هزینسان شالله بعدنا

درود
    توصیه میکنم با ولوم متوسط آهنگ گوش بدین ارزش نداره با هندزفری یک گوشی میانرده شنواییتون مختل بشه
    شنوایی یه چیزی هست که نمیتونید ترمیم کنید
    اون چیزی که شما میخواین با این قیمت نمیشه خرید
    واقعا حرفتون درسته قبولش دارم برای فرار از یه سری چیزا و (...) همین کار میتونه یکم دور کنه و چاره ای ندارم
    میدونم با این پول دیگه نمیشه به اون صورت کاری کرد ولی بازم یه 10 درصد امید باشه کافیه

هندزفری خواهرم خراب شده بود دیدم دیجی کالا اینو زده 28 تومن به همراه هدیه که هدیه ش این بود که رنگ یشمیش رو انتخاب میکردم عین همون رو رایگان میداد

در واقع یکی بخر دوتا ببر
    الان دو ماهه داره استفاده میکنه بسیار راضی هستش
    خودمم تست کردم انصافاً صدای شفاف ، طراحی خوب و شیک ، بیس خوب همه جوره ارزشش رو داره الانم که نگاه میکنم همچنان تخفیف خورده جنس صد تومنی رو میده 29 تومن
    این مورد خیلی خوبه اگه اینجوری باشه حتما چک میکنم مرسی از اطلاعت
    T

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Hossein.8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 54 در 26 پست

سلام مجدد

یه چیزی رو در مورد هدفون های 1More بگم اینکه یه مقدار خرابیش بالاتر از بقیه‌ی برندهاست ولی نسبت قیمت به کیفیت‌شون از هر برند دیگه ای بهتره طبق گفته‌ی خیلی ها.

امّا اگه تهران تشریف دارید از اونجایی که نمایندگی رسمی این برند که اگه اشتباه نکنم "نامداران" هستش، گارانتی تقریباً خوبی هست و در این مورد هر وقت هدفون وان موری داشتید که خراب شد می‌تونید به گارانتی این شرکت در تهران مراجعه کنید و به راحتی هدفون رو تعویض کنید (( طبق گفته کاربران در سایت ها )).

الان دیجی کالا هدفون 1More Piston Fit (( رنگ آبیش )) رو با تخفیف گذاشته 39 تومن! با گارانتی 12 ماه نامداران که بنظرم اگه اصل باشه، هر هدفون دیگه ای رو از نظر کیفیت صدا زیر 40-50 تومن رو تار و مار میکنه

مورد دیگه هم علاوه بر Earphone موتورولا که دوستمون معرفی کردند، Earphone های سامسونگ هست که به نظرم میرسه کیفیت خوبی دارن.

یه موردشون Samsung EO-EG920 هست که نظرات در این سایت تو حدودی درباره‌ی کیفیتش مثبت هست؛
    که در این سایت قیمتش 65 هست که با تخفیف شده 59؛

که دیجی کالا یه مدلش رو به رنگ سفید با گارانتی 12 ماه تکمارت میده 44 با تخفیف 33
    اگه اصل باشه خیلی خوبه!

12. کاربر زیر از پست مفید Hossein.8 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hossein.8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 54 در 26 پست

وقتی هم میخواید از دیجی کالا خرید کنید به " فروشنده‌ی کالا " توجه کنید که بعضی هاشون فیک میفروشن.

از وقتی این فروشنده‌های مختلف وارد دیجی کالا شدن اجناس فیک توی دیجی کالا زیاد شده و برای مثال در همین بخش هدفون های دیجی کالا پر از محصولات فیک هست.

با توجه به سابقه‌ی قبلی باید اون محصولاتی که فروشندشون خودِ دیجی کالاست، اصل باشند مگه این که غیر از این شده باشه!

به غیر از اون هم فروشگاه ایران هدفون خیلی عالیه.
    کاملاً تخصصی و حرفه‌ای؛ می تونید ازشون مشاوره هم بگیرید.
    خودم خیلی چیزا از این سایت ایران هدفون و زیرمجموعه هاش! یاد گرفتم.

راستی هر وقت هدفون گرفتید Burn-in کردنش رو فراموش نکنید!

ببخشید زیاد حرف زدم

14. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Sm_Game آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MehDi
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 82 در 66 پست

وقتی هم میخواید از دیجی کالا خرید کنید به " فروشنده‌ی کالا " توجه کنید که بعضی هاشون فیک میفروشن.

از وقتی این فروشنده‌های مختلف وارد دیجی کالا شدن اجناس فیک توی دیجی کالا زیاد شده و برای مثال در همین بخش هدفون های دیجی کالا پر از محصولات فیک هست.

با توجه به سابقه‌ی قبلی باید اون محصولاتی که فروشندشون خودِ دیجی کالاست، اصل باشند مگه این که غیر از این شده باشه!

به غیر از اون هم فروشگاه ایران هدفون خیلی عالیه.
    کاملاً تخصصی و حرفه‌ای؛ می تونید ازشون مشاوره هم بگیرید.
    خودم خیلی چیزا از این سایت ایران هدفون و زیرمجموعه هاش! یاد گرفتم.

راستی هر وقت هدفون گرفتید Burn-in کردنش رو فراموش نکنید!

ببخشید زیاد حرف زدم
    داداش دمت گرم خیلی کمک کردی حتما این چیزایی که گفتی یادم میمونه
    راستش دنبال این بتونم هستم که از این فروشگاه های اینترنتی بگیرم ولی باز هزینه پست هم داره و میدونی ؟ ارزش نداره پول پست بدم همونو بتونم میزارم رو هدفون این فروشگاهی که گفتی یه وقت شرایطی برای پول پست و این جور چیزا نداره یا راهی هست که پول پست رایگان بشه .؟ دیجی کالا که برای 50 به بالا پست رو رایگان میکنه... اگه اینجوری باشه یا کمتر خیلی خوبه
    کلا فروشگاه اینترنتی هست که هزینه پست رو کمتربگیره یا نگیره و شرایط خوبی داشته باشه ...
    راستی این برن این کردنی که گفتی ینی چی؟
    T

وضعیت
    آفلاین
    Hossein.8 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 54 در 26 پست

داداش دمت گرم خیلی کمک کردی حتما این چیزایی که گفتی یادم میمونه
    راستش دنبال این بتونم هستم که از این فروشگاه های اینترنتی بگیرم ولی باز هزینه پست هم داره و میدونی ؟ ارزش نداره پول پست بدم همونو بتونم میزارم رو هدفون این فروشگاهی که گفتی یه وقت شرایطی برای پول پست و این جور چیزا نداره یا راهی هست که پول پست رایگان بشه .؟ دیجی کالا که برای 50 به بالا پست رو رایگان میکنه... اگه اینجوری باشه یا کمتر خیلی خوبه
    کلا فروشگاه اینترنتی هست که هزینه پست رو کمتربگیره یا نگیره و شرایط خوبی داشته باشه ...
    راستی این برن این کردنی که گفتی ینی چی؟
    درود

والا اگه اشتباه نکنم فروشگاه " جانبی " هزنیه‌ی پستش 6,500 باشه / دیجی کالا هم 8,000 / فروشگاه ایران هدفون هم 10,000 تومن!
    دیجی کالا و جانبی بالای 100 هزار رو رایگان پست میکنند / ایران هدفون هم 150 هزار به بالا

والا من فروشگاه دیگه ای رو نمی شناسم

در مورد Burn-in هم باید بگم توی فارسی یه چیزی هست تو مایه های " آب بندی "
    در واقع وقتی هدفون جدید و تازه ای رو میخرید، درایو هاش رو آب بندی میکنند.

توی گوگل این رو سرچ کنید " Burn-in ایران هدفون "
    هر چی لینک دیدید متلعق به ایران هدفون روش بزنید، مطالعه کنید

شرمنده دیر پاسخ دادم

17. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MHiMHDi آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    𝓜𝓮𝓱𝓭𝓲
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Webroot
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 6s Plus
    تشکر شده 10,660 در 2,442 پست

هندزفری بلوتوثی تا قیمت 1500 چه مدلی خوبه؟
    نظر خودم مدلLG HBS-930