نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی برای نصب ویندوز هفت بر روی لب تاب های جدید با ویندوز ده پیشرفض

وضعیت
    آفلاین
    mostafa.sh آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 53 در 22 پست

پیش فرض راهنمایی برای نصب ویندوز هفت بر روی لب تاب های جدید با ویندوز ده پیشرفض

سلام .بنده نرم افزار کار تلفن همراه هستم .من یه لب تاپ خریدم که سیستم عامل پیش فرضش ویندوز ده هستش .برای کار ما ویندوز هفت خیلی مهمه چون اکثر باکسها و... رو ویندوز ده جواب نمیده.حالا من یه بار یه ویندوز هفت نصب کردم همه چیز خوب بود اما فن لب تاپ اصلا خاموش نمیشد.من با یه نرم افزار کار حرفه ای داشتم صحبت میکردم گفت که ویندوز هفت ادیت شده نصب کرده رو لب تاپ جدیدش بدونه مشکل داره استفاده میکنه .حالا من یه راهنمایی میخوام که چه ویندوز هفتی رو نصب کنم رو سیستمم که هم یه ویندوز ده داشته باشم و هم یه ویندوز هفت بصورت جدا هنگام بوت.ممنون از همه شما
    این برام خیلی ضروری هست .

وضعیت
    آفلاین
    مـEـYـSـAـم آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    MـیـثـM
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.134
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ⑧Galaxy J6
    تشکر شده 15,925 در 3,236 پست

سلام .بنده نرم افزار کار تلفن همراه هستم .من یه لب تاپ خریدم که سیستم عامل پیش فرضش ویندوز ده هستش .برای کار ما ویندوز هفت خیلی مهمه چون اکثر باکسها و... رو ویندوز ده جواب نمیده.حالا من یه بار یه ویندوز هفت نصب کردم همه چیز خوب بود اما فن لب تاپ اصلا خاموش نمیشد.من با یه نرم افزار کار حرفه ای داشتم صحبت میکردم گفت که ویندوز هفت ادیت شده نصب کرده رو لب تاپ جدیدش بدونه مشکل داره استفاده میکنه .حالا من یه راهنمایی میخوام که چه ویندوز هفتی رو نصب کنم رو سیستمم که هم یه ویندوز ده داشته باشم و هم یه ویندوز هفت بصورت جدا هنگام بوت.ممنون از همه شما
    این برام خیلی ضروری هست .
    درود

این برنامه رو دان و تست کنید ، میتونید چن سیستم عامل مختلف نصب کنید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

به عرض تون هم بگم ویندوز 7 داخل سایت سافت 98 دان و نصب کنید و ویندوزی ک گذاشته میشه اولا مستقیما از مایکروسافت ارائه شده دوما هیچ دستکاری در ویندوز ریسجتری اون ایجاد نشده فقط و فقط آپدیت به اون اضاف شده ک نخواهین آپدیت کنید از طریق ویندوز آپدیت ( البته هر ماه آپدیت میاد ولی ماه بعدی باید آپدیت کنید و هر ماه ک مربوط اون ویندوز هستش نیاز ب آپدیت اون ما نیس چون از قبل و پیش فرض نصبه )

ویندوز 7 ک میگین فنش روشن بوده ب احتمال زیاد درایورش نصب نکردین یا درایور ناسازگار بوده باید برنامه جانبی نصب و آپدیت می کردید

ویندوز 7 اگر از سایت میخواهین میتونید دان و نصب کنید براساس 32 بینی یا 64 بیتی یا نسخه مختلف ویندوز مثه ultimate یا تمام نسخه باهم ، هر کدوم بصورت مجزا قرار داده شد ک میتونید دان کنید از طریق فلش ( به علت نبود فضای کافی dvd ) بوت کنید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    Alan Walker - Faded

(Luar - Gjithmone (Gon Haziri ft. Electron Remix

برای فعالسازی قانونی ، تمام محصولات مایکروسافت

با اسکایپ بنده در ارتباط باشید ( برای چت با بنده و دریافت کد تاییده ، قبلش ID اسکایپ تون رو واسم پ.خ کنید )

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند