نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تم مشکی مرورگر Microsoft Edge

وضعیت
    آفلاین
    mostafa 2015 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 122 در 42 پست

پیش فرض تم مشکی مرورگر Microsoft Edge

سلام ببخشید من سوالم نمیدونم کجا بپرسم خواستم بگم تم مشکی کامل شامل (صفحات وبگردی) برای مرورگر microsoft edge نیومده ؟

وضعیت
    آفلاین
    Sina131 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Sina
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nokia Asha 300
    تشکر شده 4,865 در 582 پست

سلام ببخشید من سوالم نمیدونم کجا بپرسم خواستم بگم تم مشکی کامل شامل (صفحات وبگردی) برای مرورگر microsoft edge نیومده ؟
    سلام
    توی استور ویندوز جست و جو کنید.

وضعیت
    آفلاین
    mostafa 2015 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 122 در 42 پست

سلام
    توی استور ویندوز جست و جو کنید.
    ببخشید من گشتم نبود اگه شما پیدا کردید میشه اسم تم رو به ما بگی ؟

وضعیت
    آفلاین
    Sina131 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Sina
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nokia Asha 300

ببخشید من گشتم نبود اگه شما پیدا کردید میشه اسم تم رو به ما بگی ؟
    سلام
    خدمت شما
    کد:
    https://blogs.windows.com/windowse
    xperience/2016/09/26/windows-10-tip-enable-the-dark-theme-in-microsoft-edge/
    این کلا یه لینکه مجبور شدم وسط ش اینتر بزنم بعد از کپی کردن خط اول خط دوم رو بهش اضافه کنید.

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mostafa 2015 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 122 در 42 پست

سلام
    خدمت شما
    کد:
    https://blogs.windows.com/windowse
    xperience/2016/09/26/windows-10-tip-enable-the-dark-theme-in-microsoft-edge/
    این کلا یه لینکه مجبور شدم وسط ش اینتر بزنم بعد از کپی کردن خط اول خط دوم رو بهش اضافه کنید.
    ببخشید داش من اینو میدونم ولی این تم مشکی فقط مخصوص منو و تنظیمات خود مرورگر هستش شامل مشکی یا تاریک شدن سایت های که باز میکنیم نیستش

وضعیت
    آفلاین
    Sina131 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Sina
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nokia Asha 300

ببخشید داش من اینو میدونم ولی این تم مشکی فقط مخصوص منو و تنظیمات خود مرورگر هستش شامل مشکی یا تاریک شدن سایت های که باز میکنیم نیستش
    نمیشه سایت ها رو مشکی کرد حتی با تم تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه که نور صفحه رو کم کنید.

8. کاربر زیر از پست مفید Sina131 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    mostafa 2015 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 122 در 42 پست

با مرورگر کروم و فایرفوکس میشه اما اچ فکر کنم ماکروسافت تا حالا افزونه تم تاریک براش نساخته

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,118 در 911 پست

حالت Dark Mode واسه منوها که دوستان گفتند و خودتون هم در جریانید ولی برای صفحات وب:
    1. اگر توجه کنید بعضی سایت ها کنار علامت بوک مارک ایکونی شبیه کتاب هستش برای حالت reading mode. اگر اون سایت از این حالت پشتیبانی کند اگر CTRL+SHIFT+R را انتخاب کنید این حالت فعال می شود. در این حالت اگر مجدد CTRL+SHIFT+O را انتخاب کنید منوی کوچکی باز می شود که چند گزینه دارد. یک مورد ایکون ایکونی شبیه دو حرف A هستش. اگر این گزینه را انتخاب کنید در یک قسمت امکان تغییر سایز فونت را دارید و در گزینه دیگر می توانید تم زمینه را انتخاب کنید. یکی از این تم ها حالت تیره هستش.

2. روش دوم استفاده از افزونه Turn Off the Lights for Microsoft Edge برای این مرورگر هستش:
    کد:
    https://www.microsoft.com/en-us/p/turn-off-the-lights-for-microsoft-edge/9nblggh52lrr?activetab=pivot%3aoverviewtab

11. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mostafa 2015 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 122 در 42 پست

حالت Dark Mode واسه منوها که دوستان گفتند و خودتون هم در جریانید ولی برای صفحات وب:
    1. اگر توجه کنید بعضی سایت ها کنار علامت بوک مارک ایکونی شبیه کتاب هستش برای حالت reading mode. اگر اون سایت از این حالت پشتیبانی کند اگر CTRL+SHIFT+R را انتخاب کنید این حالت فعال می شود. در این حالت اگر مجدد CTRL+SHIFT+O را انتخاب کنید منوی کوچکی باز می شود که چند گزینه دارد. یک مورد ایکون ایکونی شبیه دو حرف A هستش. اگر این گزینه را انتخاب کنید در یک قسمت امکان تغییر سایز فونت را دارید و در گزینه دیگر می توانید تم زمینه را انتخاب کنید. یکی از این تم ها حالت تیره هستش.

2. روش دوم استفاده از افزونه Turn Off the Lights for Microsoft Edge برای این مرورگر هستش:
    کد:
    https://www.microsoft.com/en-us/p/turn-off-the-lights-for-microsoft-edge/9nblggh52lrr?activetab=pivot%3aoverviewtab
    داش ممنون وابت این افزونه زیبا فقط تنها مشکلش اینه که رو خود افزونه که میزنم بعضی وقتا اعمال نمیکنه کلا دلبخواهی کار میکنه و اینکه وقتی اعمال کنه صفحه تیره میشه و اگه کلیک کنم روی خود یکی از صفحات سایت حالت تیره از بین میره .
    مشکل دومش اینکه رفتم تو تنظیماتش یکم دستکاری کردم اما تنظیماتش ذخیره نشدند
    بعد از چندین بار باز و بسته کردن مرورگر یهو دیدم دوتا مربع زیر سایت اومده یکیشون شکل ماه داره وقتی زدمش کل صفحه سیاه شد و باش کار کردم و خیلی ازش راضیم اما متاسفانه این گزینه تو بعضی از سایتا فعال نیستش این گزینه چیز جالبیه پیشنهاد میکنم همه ازش استفاده کنن و هر کسی تونست عیبهاشو برطرف کنه حتما بگه ممنون

وضعیت
    آنلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.348
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note8
    تشکر شده 12,815 در 4,247 پست

داش ممنون وابت این افزونه زیبا فقط تنها مشکلش اینه که رو خود افزونه که میزنم بعضی وقتا اعمال نمیکنه کلا دلبخواهی کار میکنه و اینکه وقتی اعمال کنه صفحه تیره میشه و اگه کلیک کنم روی خود یکی از صفحات سایت حالت تیره از بین میره .
    مشکل دومش اینکه رفتم تو تنظیماتش یکم دستکاری کردم اما تنظیماتش ذخیره نشدند
    بعد از چندین بار باز و بسته کردن مرورگر یهو دیدم دوتا مربع زیر سایت اومده یکیشون شکل ماه داره وقتی زدمش کل صفحه سیاه شد و باش کار کردم و خیلی ازش راضیم اما متاسفانه این گزینه تو بعضی از سایتا فعال نیستش این گزینه چیز جالبیه پیشنهاد میکنم همه ازش استفاده کنن و هر کسی تونست عیبهاشو برطرف کنه حتما بگه ممنون

درود،

کاربرد Extension معرفی شده Turn Off the Lights برای سایت هایی است که شما با انتخاب قابلیت این افزونه بخش خاصی از صفحه مانند پخش کننده فیلم در سایت Yo.utube را با رنگ روشن تر و باقی قسمت های صفحه را به حالت تیره تر می بینید. با آن تنظیمات و ویژگی هایی که مدنظر شماست بر روی Edge مورد دیگری ارائه نشده است.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite