yadmarket

صفحه 421 از 422 نخستنخست ... 321371411417418419420421422 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,201 به 4,210 از 4211

موضوع: مباحث و مشکلات آنتی ویروس Bitdefender

وضعیت
    آفلاین
    MASOUD آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    MASOUD
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    G-Data
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 8
    تشکر شده 25,539 در 2,895 پست

Post مباحث و مشکلات آنتی ویروس Bitdefender

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
    این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
    لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.
    با تشکر
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

ویرایش توسط MASOUD : 2018-10-01 در ساعت 11:47

2. 13 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر متخصص
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    بیلد 
    V 6.3 Build 9600
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 3,658 در 1,018 پست

از داخل تنظیمات روی بدون چروکسی قرار بدید و دوباره امتحان کنید
    این کار رو هم کردم ولی کارساز نبود.

وضعیت
    آفلاین
    TiRaXtoR آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    TiraXtoR
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    McAfee
    تشکر شده 352 در 143 پست

با سلام خدمت دوستان در خصوص بیت دیفندر توتال 2020 حیفم اومد که اینا رو نگم
    بنده بیت دیفند رو در چند سیستم امتحان کردم ..که در این خصوص نسبت به بیت 2019و 2018 سبک تر شده
    بنده با سیستم های زیر امتحان کردم : هر سه ویندوز 10
    cpu : core 2 duo 2.5 ...ram 4
    cpu= i7 3.2....ram 8
    cpu=i7 3.5 ..ram 16
    انصافا در سه نوع سیستم هم بیت دیفندر به خوبی کار کرد...شاید نکته ی جالب این باشه که برخی از دوستان فک کنن در سیستم نوع اول ...با سیستم عامل ویندوز 10 کم کمش رم 50 درصد رو استفاده کنه....که بعد نصب بیت به صورت انلاین اپدیت رم نهایت 52 شد که در حالت بدون بیت دیفندر رم روی 34 بود...ولی بعد ریستارت سیستم...رم مورد استفاده توسط بیت دیفندر ( تمامی بخش ها نه فقط بخش ریل تایمش ) 130 مگ بوده ..که رم بین 35...40 فیکس شد
    در حالت اسکن هم ...رم تغییر چندانی نمیکنه نهایت روی 40..45 میاد ..فقط یکم سی پی یو درگیر میشه
    در خصوص استارت اپ هم ..درسته بعد نصب بیت باز یکم دیر میاد ..ولی کاملا واضحه که مدت استارت اپ نسخه ی 2020 نسبت به 2019 و 2018 خیلی بهتر شده
    امیدوارم مطالب به دردتون خورده باشه ..ولی به نظرمن باز نسخه ی 2020 ارزش یک بار استفاده رو داره

1

5. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    lottingfjdi24 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Ubuntu x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 42 در 27 پست

با سلام خدمت دوستان در خصوص بیت دیفندر توتال 2020 حیفم اومد که اینا رو نگم
    بنده بیت دیفند رو در چند سیستم امتحان کردم ..که در این خصوص نسبت به بیت 2019و 2018 سبک تر شده
    بنده با سیستم های زیر امتحان کردم : هر سه ویندوز 10
    cpu : core 2 duo 2.5 ...ram 4
    cpu= i7 3.2....ram 8
    cpu=i7 3.5 ..ram 16
    انصافا در سه نوع سیستم هم بیت دیفندر به خوبی کار کرد...شاید نکته ی جالب این باشه که برخی از دوستان فک کنن در سیستم نوع اول ...با سیستم عامل ویندوز 10 کم کمش رم 50 درصد رو استفاده کنه....که بعد نصب بیت به صورت انلاین اپدیت رم نهایت 52 شد که در حالت بدون بیت دیفندر رم روی 34 بود...ولی بعد ریستارت سیستم...رم مورد استفاده توسط بیت دیفندر ( تمامی بخش ها نه فقط بخش ریل تایمش ) 130 مگ بوده ..که رم بین 35...40 فیکس شد
    در حالت اسکن هم ...رم تغییر چندانی نمیکنه نهایت روی 40..45 میاد ..فقط یکم سی پی یو درگیر میشه
    در خصوص استارت اپ هم ..درسته بعد نصب بیت باز یکم دیر میاد ..ولی کاملا واضحه که مدت استارت اپ نسخه ی 2020 نسبت به 2019 و 2018 خیلی بهتر شده
    امیدوارم مطالب به دردتون خورده باشه ..ولی به نظرمن باز نسخه ی 2020 ارزش یک بار استفاده رو داره

1

بنده استفاده کردم
    با اینکه سیستمم کاملا با بیت دفندر میتونست کنار بیاد فعلا kaspersky total security 2020 رو نصب کردم
    بنظرم کسپر ui اش سریع تره و سرعت استارتاپشم کمی بهتر شده از لحاظ استفاده از منابع هم خوبه
    در مورد تجربیاتم در استفاده از بیت دفندر 2020 باید بگم که موقع استفاده از 1 یا چند برنامه و بخصوص موقع استارت برنامه رم مصرفی میره بالا که برای من خوشایند نبود زیاد
    رم مصرفی شما کمی پایین تر از مال من بوده که احتمال میدم علتش تعداد فایل کمتر شما و رم بالاتر من هست
    به هرحال بنظر من استفاده از کسپراسکای راحت تر از بیت دفندر هست و الان دیگه با اکثر سیستما خوب کنار میاد کسپراسکای

وضعیت
    آفلاین
    TiRaXtoR آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    TiraXtoR
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    McAfee
    تشکر شده 352 در 143 پست

بنده استفاده کردم
    با اینکه سیستمم کاملا با بیت دفندر میتونست کنار بیاد فعلا kaspersky total security 2020 رو نصب کردم
    بنظرم کسپر ui اش سریع تره و سرعت استارتاپشم کمی بهتر شده از لحاظ استفاده از منابع هم خوبه
    در مورد تجربیاتم در استفاده از بیت دفندر 2020 باید بگم که موقع استفاده از 1 یا چند برنامه و بخصوص موقع استارت برنامه رم مصرفی میره بالا که برای من خوشایند نبود زیاد
    رم مصرفی شما کمی پایین تر از مال من بوده که احتمال میدم علتش تعداد فایل کمتر شما و رم بالاتر من هست
    به هرحال بنظر من استفاده از کسپراسکای راحت تر از بیت دفندر هست و الان دیگه با اکثر سیستما خوب کنار میاد کسپراسکای
    من با سه سیستمی که امتحان کردم تو همشون اوکی بود چه با رم 4 چه بارم 8..16 ..فقط یکم زمان استارت اپش زیاده ..اونم نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده ...اون مقدار رم اعلامی شما هم که گفتین 200..250 واسه من هم تقریبا دو دقیقه بعد استارت اپ هس بعدش کاهش پیدا میکنه حتی به کمترین مقدار یعنی 76 مگ هم رسیده ..حین کار با نرم افزارها هم تغییری نمیکنه ....کسپرسکی 2020 رو امتحان نکردم ولی این باگ هاش تو نسخه های 17..18...19 میره رو اعصاب ادم ....نسخه ی فعلی بیت دیفندرم هم 24.0.6.26 هس که همین چند ساعت قبل ارتقا یافت

8. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    xyashix آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 22 در 11 پست

سلام دوستان.
    خوشبختانه با نسخه Bitdefender Total Security 2020 تا حالا فایل ویروسی پیدا نکردم که یک موضوع رو متوجه بشم بنابراین از کسانی که تجربه دارن میپرسم!
    با توجه به تجربیات خودم و اینکه خیلی از آنتی ویروسها رو سالها باهم مقایسه کردم و با توجه به بررسی های تخصصی سایت های معتبر به این نتیجه رسیدم که تقریبا بهترین آنتی ویروس ها به ترتیب اینها هستن با توجه به نکات مثبت و ضعف های هرکدوم:
    1. Avira Prime (که این نسخه نمیدونم چرا توو این انجمن آخرین ورژنش و فعال سازهاش نیست!)
    2. Bitdefender Total Security 2020
    3. Kaspersky Total Security
    4. F-Secure Total

5. Norton Security Premium

اویرا یکی از خوبی هاش اینه که وقتی به یه فایلی مشکوک میشه یا اونو ومثلا ویرو.س یا هر چیزه دیگه ای بشناستش، بر نمیداره سرخود فایل رو پاک کنه!
    میخواستم از دوستانی که Bitdefender Total Security 2020 رو روی سیستمشون نصب دارن بپرسم که آیا این آنتی ویروس اگر به یه فایل مشکوک بشه آیا اون رو اتومات پاک میکنه یا مثلا میبرتش توو قرنطینه؟؟؟ یا اینکه مثل اویرا به کاربر این امکان رو میده که فایل سرجاش بمونه یا بره قرنطینه؟؟؟

سپاس

وضعیت
    آفلاین
    lottingfjdi24 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Ubuntu x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 42 در 27 پست

سلام دوستان.
    خوشبختانه با نسخه Bitdefender Total Security 2020 تا حالا فایل ویروسی پیدا نکردم که یک موضوع رو متوجه بشم بنابراین از کسانی که تجربه دارن میپرسم!
    با توجه به تجربیات خودم و اینکه خیلی از آنتی ویروسها رو سالها باهم مقایسه کردم و با توجه به بررسی های تخصصی سایت های معتبر به این نتیجه رسیدم که تقریبا بهترین آنتی ویروس ها به ترتیب اینها هستن با توجه به نکات مثبت و ضعف های هرکدوم:
    1. Avira Prime (که این نسخه نمیدونم چرا توو این انجمن آخرین ورژنش و فعال سازهاش نیست!)
    2. Bitdefender Total Security 2020
    3. Kaspersky Total Security
    4. F-Secure Total

5. Norton Security Premium

اویرا یکی از خوبی هاش اینه که وقتی به یه فایلی مشکوک میشه یا اونو ومثلا ویرو.س یا هر چیزه دیگه ای بشناستش، بر نمیداره سرخود فایل رو پاک کنه!
    میخواستم از دوستانی که Bitdefender Total Security 2020 رو روی سیستمشون نصب دارن بپرسم که آیا این آنتی ویروس اگر به یه فایل مشکوک بشه آیا اون رو اتومات پاک میکنه یا مثلا میبرتش توو قرنطینه؟؟؟ یا اینکه مثل اویرا به کاربر این امکان رو میده که فایل سرجاش بمونه یا بره قرنطینه؟؟؟

سپاس
    در مورد اویرا پرایم باید بگم فعالسازش هست توی تاپیک فعالساز انتی ویروس و لینک دانلودش توی صفحه مباحث و مشکلات اویرا هستش فک کنم و در بخش گرفتن لایسنس 90 روزه اویرا
    نکته بعدی این که بیت دفندر همیشه فایل رو قرنطینه میکنه
    کلا دلت نمیکنه و میفرسته قرنطینه و یه گزینه هم داره که اگ توی قسمت قرنطینه بزنین موقع رستور فایل دیگه به اون گیر نمیکنه و exclude اش میکنه

- - - Updated - - -

من با سه سیستمی که امتحان کردم تو همشون اوکی بود چه با رم 4 چه بارم 8..16 ..فقط یکم زمان استارت اپش زیاده ..اونم نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده ...اون مقدار رم اعلامی شما هم که گفتین 200..250 واسه من هم تقریبا دو دقیقه بعد استارت اپ هس بعدش کاهش پیدا میکنه حتی به کمترین مقدار یعنی 76 مگ هم رسیده ..حین کار با نرم افزارها هم تغییری نمیکنه ....کسپرسکی 2020 رو امتحان نکردم ولی این باگ هاش تو نسخه های 17..18...19 میره رو اعصاب ادم ....نسخه ی فعلی بیت دیفندرم هم 24.0.6.26 هس که همین چند ساعت قبل ارتقا یافت
    نسخه ای که شما استفاده کردین چی بوده؟
    antivirus plus
    internet security
    total security
    توی توتال سکوریتی برای من پایین 130 اینا تقریبا نیومده و اکثرا حداقل 200 مگی مصرف میکرد
    در ضمن این که انتی ویروس سنگین باشه به تعداد پروسه های فعال هم ربط داره بنظرم مخصوصا توی بیت دفندر
    توی تسک منیجرتون من چیز خاصی ندیدم و فک میکنم ب این علته که اینقدر سبکه انتی ویروستون
    برای من اینطوری بود که وقتی مصلا استیم رو باز میکردم رم مصرفیش میومد روی 250 الی 350 مگ
    کلا هنگام استارت برنامه منابع استفاده میکنه تا حدودی

11. کاربر زیر از پست مفید lottingfjdi24 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    xyashix آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 22 در 11 پست

در مورد اویرا پرایم باید بگم فعالسازش هست توی تاپیک فعالساز انتی ویروس و لینک دانلودش توی صفحه مباحث و مشکلات اویرا هستش فک کنم و در بخش گرفتن لایسنس 90 روزه اویرا
    کلا دلت نمیکنه و میفرسته قرنطینه و یه گزینه هم داره که اگ توی قسمت قرنطینه بزنین موقع رستور فایل دیگه به اون گیر نمیکنه و exclude اش میکنه

مرسی از پاسخت دوست گرامی.
    اگر از لایسنس 90 روزه بیت دیفندر استفاده کنم ، اونوقت اگه بخوام بعداز 90 روز از یه 90 روزه ی دیگه استفاده کنم اونوقت میشه اکانت قبلی رو که توی بیت دیفندر وارد کردیم پاک کرد و کد 90 روزه ی جدید رو وارد کرد؟؟؟ خب اگه اینجوری باشه که هی میشه اکانت جدید با ایمیل جدید ساخت و دوباره 90 روز استفاده کرد که! یا اینکه باید کلِ نرم افزار رو از روی سیستم پاک کنیم و از نو نصب کنیم؟؟؟
    ویرایش توسط Mahdism1992 : 2019-08-26 در ساعت 19:16 دلیل: درج نقل قول به صورت صحیح

وضعیت
    آفلاین
    TiRaXtoR آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    TiraXtoR
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    McAfee
    تشکر شده 352 در 143 پست

- - - Updated - - -

نسخه ای که شما استفاده کردین چی بوده؟
    antivirus plus
    internet security
    total security
    توی توتال سکوریتی برای من پایین 130 اینا تقریبا نیومده و اکثرا حداقل 200 مگی مصرف میکرد
    در ضمن این که انتی ویروس سنگین باشه به تعداد پروسه های فعال هم ربط داره بنظرم مخصوصا توی بیت دفندر
    توی تسک منیجرتون من چیز خاصی ندیدم و فک میکنم ب این علته که اینقدر سبکه انتی ویروستون
    برای من اینطوری بود که وقتی مصلا استیم رو باز میکردم رم مصرفیش میومد روی 250 الی 350 مگ
    کلا هنگام استارت برنامه منابع استفاده میکنه تا حدودی
    نسخه ی من توتال هست در اون دو سیستم دیگه هم رم زیاد واسه من فرقی نمیکنه ..از اونا عکس نزاشتم چون نرم افزارهای سنگینی چون...solidworks---ansys- matlab - catia-comsol-visual studio2019 نصب بود چون اونا بدون اجرا هم تو تسک منیجر به علت اکتیو لایسنساشون و سایر مواردشون ( نه خود نرم افزار ) که در حال اجرا هس رم زیاد نشون میده ولی رو اونا هم عین اینه تقریبا اوایل بیت بین 200..250 از رم مصرف میکنه بعد میاد پایین...حدودای 100..150 می ایسته

وضعیت
    آفلاین
    lottingfjdi24 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Ubuntu x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 42 در 27 پست

مرسی از پاسخت دوست گرامی.
    اگر از لایسنس 90 روزه بیت دیفندر استفاده کنم ، اونوقت اگه بخوام بعداز 90 روز از یه 90 روزه ی دیگه استفاده کنم اونوقت میشه اکانت قبلی رو که توی بیت دیفندر وارد کردیم پاک کرد و کد 90 روزه ی جدید رو وارد کرد؟؟؟ خب اگه اینجوری باشه که هی میشه اکانت جدید با ایمیل جدید ساخت و دوباره 90 روز استفاده کرد که! یا اینکه باید کلِ نرم افزار رو از روی سیستم پاک کنیم و از نو نصب کنیم؟؟؟
    اگه منظورتون همون روشی هست که توی انجمن هم قرار گرفته و فقط ایمیل میدین باید بگم شما میتونین از اکانت فیک استفاده کنین از سایت هایی مثل tempemailaddress
    و میتونین چند بار ۹۰ روزه فعال کنین و نیازی به نصب مجدد نرم افزار نیس
    فقط باید ایمیلتون رو چک کنین و انستال بیت دفندر رو بزنین و خوش میره صفحه سنترالش که اگه ایمیل و رمز خواست ایمیل و رمز اصلی تون رو بدین
    در واقع یه بار با اکانت اصلی فعال کنین بعدش با اکانت فیک میشه تمدیدش کرد
    من خودم اکانت دارم که همیشه یه اکانت فیک میدم و مثل توضیح باالا عمل میکنم و نود روز دیگه هم میده

15. کاربر زیر از پست مفید lottingfjdi24 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Farzadiiiiii آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    فرزاد
    سیستم عامل 
    Windows 10 
    تشکر شده 2 در 1 پست

سلام
    بعد از فعال کردن با لایسنس هایی که تو سایت قرار داده میشه نباید اون جمله NOT FOR RESALE حذف بشه ؟
    من از تو سایت اون فایل 11 مگ (نصب آنلاین) دانلود کردم و از اون طریق نصب کردم و .....
    ظاهرا میگه که من دارم از نسخه FREE 2020 استفاده میکنم ولی اکتیو هم کردم
    نسخه free به هکرها امکان DLL Hijacking میده ، اما نسخه پولی خیر و امن هستش

کلمات کلیدی این موضوع