صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: نرم افزار اندنوت

وضعیت
    آفلاین
    نسرین نیک آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض نرم افزار اندنوت

سلام، من نسخه کرک شده نرم افزار اندنوت رو دانلود کردم و برای یک ماه فعالش کردم ولی وقتی میخوام واردش بشم، پیغام میده که میخواین از همه امکانات نرم افزار استفاده کنید؟ اگه بزنم بله که باید پولشو پرداخت کنم و اگه بزنم نه که امکان سایت دادنش به فایل ورد غیر فعاله! من قبلا استفاده کردم، و این امکانش فعال بوده. کسی نیست راهنمایی کنه؟

2. کاربر زیر از پست مفید نسرین نیک تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲ آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    میثم
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    ⑧+Galaxy J6
    تشکر شده 19,936 در 3,798 پست

سلام، من نسخه کرک شده نرم افزار اندنوت رو دانلود کردم و برای یک ماه فعالش کردم ولی وقتی میخوام واردش بشم، پیغام میده که میخواین از همه امکانات نرم افزار استفاده کنید؟ اگه بزنم بله که باید پولشو پرداخت کنم و اگه بزنم نه که امکان سایت دادنش به فایل ورد غیر فعاله! من قبلا استفاده کردم، و این امکانش فعال بوده. کسی نیست راهنمایی کنه؟
    درود

باید سعی کنید جدیدترین نسخه دان کنید ، سپس نسخه قبلی رو پاک کنید بیشتر سعی کنید با Uninstaller همچون Advanced Uninstaller رو پاک کنید تا از ریشه بیخ پاک کنه و ریجستری مربوط هم پاک کنه بعدش ویندوز رو ریست کنید سپس برنامه EndNote ک دان کردی و نصب کنید

سپس سریال بنده میدم در خدمتون وارد کنید و بعدش فورا برنامه در فایروال قرار بدهید تا سریال باطل نشه

با تشکر

اینم سریال برنامه برای اکتیو

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

4. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    نسرین نیک آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1 در 1 پست

درود

باید سعی کنید جدیدترین نسخه دان کنید ، سپس نسخه قبلی رو پاک کنید بیشتر سعی کنید با Uninstaller همچون Advanced Uninstaller رو پاک کنید تا از ریشه بیخ پاک کنه و ریجستری مربوط هم پاک کنه بعدش ویندوز رو ریست کنید سپس برنامه EndNote ک دان کردی و نصب کنید

سپس سریال بنده میدم در خدمتون وارد کنید و بعدش فورا برنامه در فایروال قرار بدهید تا سریال باطل نشه

با تشکر

اینم سریال برنامه برای اکتیو

***Hidden content cannot be quoted.***
    کاری که گفتین رو انجام دادم ولی بعد از وارد کردن شماره سریال، میگه پروداکت کی ولید نیست

وضعیت
    آفلاین
    G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲ آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    میثم
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    ⑧+Galaxy J6
    تشکر شده 19,936 در 3,798 پست

کاری که گفتین رو انجام دادم ولی بعد از وارد کردن شماره سریال، میگه پروداکت کی ولید نیست
    این برنامه دان و اجرا کنید ، سپس IP واسم بفرسیتن تو پیام خصوصی تا بیام تو سیستمون برنامه رو اوکی کنم

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

بنده از سوی مدیران و ناطمین موظفم بیام تو سیستم کاربران تا هر مشکل و ایرادی داشته باشن حل بکنم

با تشکر

7. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ms.mousavi آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 0 در 0 پست

با سلام نرم افزار اندنوت که متناسب با ورد 2019 باشه از کجا میتونم بگیرم؟
    اگه ممکنه راه نصب فایل کرک را هم بهم بگید

وضعیت
    آفلاین
    fariba-2 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    فریبا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    سونی
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    من قبلا اندنوت داشتم ولی کل ویژگیها رو نداشت.
    امروز اون رو repair کردم و کرک کردم اما موقعی که بالا اومد مدام پیام اکسپایر شدن نرم افزار همراه با بالا اومدن نرم افزار میاد. لطفا راهنماییم کنید.
    متشکرم

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 16,152 در 4,982 پست

سلام
    من قبلا اندنوت داشتم ولی کل ویژگیها رو نداشت.
    امروز اون رو repair کردم و کرک کردم اما موقعی که بالا اومد مدام پیام اکسپایر شدن نرم افزار همراه با بالا اومدن نرم افزار میاد. لطفا راهنماییم کنید.
    متشکرم

درود،

به وسیله نرم افزارهایی مانند Revo Uninstaller Pro اقدام به حذف کامل نرم افزار و کلیدهای ریجیستری نمایید و پس از ریست سیستم اقدام به نصب و کرک مجدد کنید.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

11. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    fariba-2 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    فریبا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    سونی
    تشکر شده 0 در 0 پست

درود،

به وسیله نرم افزارهایی مانند Revo Uninstaller Pro اقدام به حذف کامل نرم افزار و کلیدهای ریجیستری نمایید و پس از ریست سیستم اقدام به نصب و کرک مجدد کنید.
    سلام از نرم افزاری که داده بودید استفاده کردم و بخیال خودم فایلهای مرتبط رو بطور کامل حذف کردم. بعد از اتمام کار رفتم control panel دیدم اندنوت حذف نصب نشده. حذفش کردم بعدم که اومدم سرچ کردم دیدم همچنان فایلهای مرتبط موجوده. یه سریش رو دستی پاک کردم اما یه تعداد فایلهای سیستمی رو اجازه حذف نمیده.
    در ضمن رفتم نگاه کردم دیدم آخرین اندنوتی که روی سایت هست مربوط به مرداده و احتمال میدم قدیمی شده باشه.

یه بار دیگه نرم افزار رو نصب کردم و محتویات کرک رو تو مسیر نصب قرار دادم اما باز هم پیام استفاده 30 روزه در بالا اومدن نرم افزار ظاهر شد.
    ویرایش توسط Parham : 2019-03-10 در ساعت 12:55 دلیل: ادغام دو پست کاربر

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 16,152 در 4,982 پست

سلام از نرم افزاری که داده بودید استفاده کردم و بخیال خودم فایلهای مرتبط رو بطور کامل حذف کردم. بعد از اتمام کار رفتم control panel دیدم اندنوت حذف نصب نشده. حذفش کردم بعدم که اومدم سرچ کردم دیدم همچنان فایلهای مرتبط موجوده. یه سریش رو دستی پاک کردم اما یه تعداد فایلهای سیستمی رو اجازه حذف نمیده.
    در ضمن رفتم نگاه کردم دیدم آخرین اندنوتی که روی سایت هست مربوط به مرداده و احتمال میدم قدیمی شده باشه.

یه بار دیگه نرم افزار رو نصب کردم و محتویات کرک رو تو مسیر نصب قرار دادم اما باز هم پیام استفاده 30 روزه در بالا اومدن نرم افزار ظاهر شد.
    درود،

می بایست به صورت کامل با Revo پاک کنید. در غیر اینصورت باز هم به مشکل خواهید خورد.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

14. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    fariba-2 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    فریبا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    سونی
    تشکر شده 0 در 0 پست

مشکل کار رو فهمیدم. توی سایت با پشتیبانی صحبت کردم من میبایست موقع نصب اینترنت رو خاموش میکردم و بعد ریستارت میکردم.

متاسفانه این راه هم مشکل من رو حل نکرد.
    نباید فایل داخل فولدر کرک رو با فایلی توی فولدر مسیر نصب عوض کنم؟
    ویرایش توسط CARDINAL : 2019-03-10 در ساعت 16:40 دلیل: ترکیب پستهای متوالی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین