yadmarket

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: معرفی دو افزونه کاربردی مرورگر ها جهت جلوگیری از نمایش تبلیغات سایت ها بهمراه تنظیمات کاربردی

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9
    تشکر شده 86,474 در 6,893 پست

پیش فرض معرفی دو افزونه کاربردی مرورگر ها جهت جلوگیری از نمایش تبلیغات سایت ها بهمراه تنظیمات کاربردی

سلام
    این روزا همه درگیر این هستن که بتونن تبلیغات آزار دهنده سایت ها رو از نمایشش جلوگیری کنند.
    از این رو خودم نصب نرم افزار های سنگین مث Adguard رو زیاد عاقلانه نمیدونم البته اگه سیستم قدرتمندی دارین که خوب پیشنهاد میکنم ولی خودم شخصا خوشم نمیاد حین اجرای ویندوز یه سرویس اضافی بخواد اجرا بشه شما همگی با دو تا افزونه آشنایی دارین ولی خوب یه سری تنظیمات داره که باید انجام بدین.

مرورگر پیشفرض من کروم هست در حال حاضر ولی خوب روی همه مرورگر ها این تنظیمات و افزونه ها یکسان هست.
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

2. 221 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

***boy***,30na2007,30stomars,A N G E L,abcd98,abdozak,aboskolo,adrian_ard,afram,ahmadfrooghi,ahmadsm,ali reza1945,ali2130,ali98sn,alijafari,alijoname,alilmntrixx,AliNiceBoy,alireza9t9,ali_123,Amir 957,amirmbn,Angelo,anzanboy,arashbbb,armanghiassi,arsenik,ARYO-2016,ayrese,ŁųŇäŤįĆ,babriman,barbod24,barnameha,BaxOldHacker,behrang27oct,behrouz1,behzadtak1,BLACKLIST,bravery,CARDINAL,carlos2010,Choas,classical art,CleVeR,CYBER EH,damghan,dana.s,daneshjor,Daniyal10,Daredevil,dariushko,darki,dell31,Detected,ehsantaale,ekrami32,epaaeiz,eragon007,erfannnnn,errrorrr,erwin,farhad828,farzad699,fivefboy,fla15,ghelghelak006,Goudarz,haaady,hafep,hamed1124,hameddjiq,hamidellec,hamidi13300,Hamidreza2010,Hamid_Y2K,hesamawesometr,HHAC3,HiBlack,High-Momentum,homayoo,Hyacinth,I Came Back Stronger,iApp,iKamangir,imissu,iran21,isamanzahedi,iubbrzqob,iwhy,j0hny,javood,JGunner,khosrowshah,king202,KnightM,Komij,kooleposht,kooleposhti,le0n.gamer,lovelorn135,M-Walker,m.a.h.a.n.97,M.I.S.A.G.H,m.morcielago,M.Sadegh.M,mafia1384,Mahdi098,mahdi141,Mahdism1992,MAN MM,MASOUD,masoud6996,masoudcs,masoudy969,maximooth,mazarei55,mehdi.s.kh,mehdibts,mehdirabani,mental14,mghadimi73,MHiMHDi,mhviera,milaadd,miladgozali,Milkyway,mj360,MMAVN1383,moahear,mobin.maroofi,mohamadsahraee,mohamad_ir,MohammaD Javad JR,Mohammad Reza Azadi,mohammadmaleki,mohammadmhb,MOHSENO4983,monta1,Moslem,mr.m0hamm4d,mr.reza1374,mr1-ehsan,MrArio,murcheh,n@der,NasserMo,nc0gnito!,NIGHT'S KING,nima2018,offlinefa,آرشام دل آرام,اداک,راجو,سیدمحمدموسوی78,p2yx,Parsa11,pcnewpinky,pejooo,PkingCS,Polestar,pp55,psd.amirhoshangpc,puryaf,qerenfil,qw1212,ramkhar,rashahi,rasool1371,Red Coder,Red Man,reza sa,reza13300,rezaff,rezai63,Rezaya00134,rh_1363,ROCKY,S-A-H-S-I-Y-E-T,saba000,SadeghRjc,sadravl,SaeedMahmoudi,saeedst,Sajjaddg,samanshahed,Saman_p,SAMAViYAN,sasan_z,sepanta4,seyjeyd,SHAKIB,shapur ii,siavash66,sis4,sonil,sony-s,sorou5h,starunique,Supernova,tahan4868,temp2018,The Last Stranger,titan-88,Titu Anunnaki,Top secret,ueezus,Ultrapro,unknowed.np,مشرقی,پرهام معمار,v.e_68,venusbahar,Yaghish,ympedram,yoozirani,yosef67,younes_76,ZaXeL,Zorro,zwax,_SunOS_

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9

پیش فرض ویژگی جالب افزونه ها

امروز یه ویژگی جالبی که از این افزونه ها دیدم این بود که اگه افزونه توانایی بلاک کردن قسمت های تبلیغاتی رو نداشت میتونید از قابلیت اون استفاده کنید خیلی هم عالی
    با این ترفند میتونید هر جایی از سایتی رو خواستین بلک کنید و از شز اون ها راحت بشین

حین رکورد فقط داشتم تست میکردم ببینم اون دو تا دیگه این قابلیت و دارن یا نه که اون لحظه ندیدم شاید در آینده بهشون اضافه بشه
    امیدوارم لذت ببرید
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

4. 48 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    SadeghRjc آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.476
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Huawei P20 Pro
    تشکر شده 162 در 78 پست

ممنون میشم یک توضیحی هم در مورد uBlock Origin هم بدین . من دیدم تو فایرفاکس بیشترین Rate و کاربر رو داره گرفتم و دیگه تاحالا از بلاکر دیگه ای استفاده نکردم

6. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9

ممنون میشم یک توضیحی هم در مورد uBlock Origin هم بدین . من دیدم تو فایرفاکس بیشترین Rate و کاربر رو داره گرفتم و دیگه تاحالا از بلاکر دیگه ای استفاده نکردم
    این افزونه سازنده اش ایرانیه و بنظرم خیلی خوبه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    خودم از همینم استفاده میکنم گهگاهی
    uBlock Origin هم فوق العاده اس اون دیگه نیازی به کانفیگ خاصی نداره بصورت پیشفرض تنظیماتی روی خودش اعمال شده و فقط کافیه یه گزینه رو اضافه کرد

نمایش متن

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاندید مدیریت
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1909 Build 18363.535
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Panda
    تشکر شده 5,591 در 1,320 پست

من از افزونه Adguard استفاده میکنم (نه برنامه اون). تقریباً به هیچ تنظیمی نیاز نداره. من که راضی هستم. البته تنظیمات پیشرفته هم داره ولی من نیازی ندیدم. هر سایتی هم بخوای رو میتونی با یه کلیک به لیست Whitelist اضافه کنی و از اون Backup بگیری که وقتی ویندوز عوض کردی اون رو Import کنی و دیگه نیازی نباشه دوباره کاری کنی.

9. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9

من از افزونه Adguard استفاده میکنم (نه برنامه اون). تقریباً به هیچ تنظیمی نیاز نداره. من که راضی هستم. البته تنظیمات پیشرفته هم داره ولی من نیازی ندیدم. هر سایتی هم بخوای رو میتونی با یه کلیک به لیست Whitelist اضافه کنی و از اون Backup بگیری که وقتی ویندوز عوض کردی اون رو Import کنی و دیگه نیازی نباشه دوباره کاری کنی.
    بله درسته ولی هستن افرادی که سایت های زیادی بازدید میکنن و تبلغات متنوعی رو مشاهده میکنن
    خودم شخصا از 3 افزونه بصورت همزمان استفاده میکنم برا عدم نمایش تبلیغات پاپ آپ منتها یه سری سایت های محدودی و عاجز موندن حالا اگه شد همینم نصب میکنم ببینم چطوریه
    اینم سلیقه ای هر کسی یه افزونه ای رو انتخاب میکنه ولی خوب این دو سه تا عملکرد فوق العاده ای داشتن تا این لحظه

وضعیت
    آفلاین
    rh_1363 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1703 Build 15063
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 309 در 123 پست

عاااالیه.
    بهترینشون همینه.
    بقیه افزونه ها مرورگر را کند میکنند.
    ولی این عاااالیه.

12. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9

امروز یه ویژگی جالبی که از این افزونه ها دیدم این بود که اگه افزونه توانایی بلاک کردن قسمت های تبلیغاتی رو نداشت میتونید از قابلیت اون استفاده کنید خیلی هم عالی
    کافیه پست دوم همین تاپیک رو ببینید ، البته گفتم اینجا هم به اشتراک بزارم چرا که خالی از لطف نیست
    با این ترفند میتونید هر قسمتی از سایت رو که بخواین بلک کنید
    امیدوارم که خوشتون بیاد
    اینجاس که فرق بین افزونه ها مشخص میشه

14. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    راجو آواتار ها
    عضو محدود شده
    سیستم عامل 
    Windows XP x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 7 در 5 پست

سلام این گزینه که اکثر اد بلوک ها دارن که باهاش می تونی هر قسمت یا تبلیغی که افزونه اد بلو ک او ن رو بلوک نکرد بهصورت دستی بلو کنی یک از ضعف های اد بوک هست شاید بگین تبلیغش جدید بوده که فکر کنم کمتر پیش میاد اد بلوک ها هم هر روز آپدیت میشن از نظر من اون تبلیغ رو که ما بلو ک کریدم بلوک نمی کنه بلکه از دید ما پنهانش میکنه و اون تبلیغ همیشه هستش و مطلالبی توی اینترنت برای بهترین اد بلوک می خوندم که اگه درست باشه خنده داره نوشته بود افزونه های اد بلوک از سایت های تبلیغاتی پول می گیرن و تبلیغای اونارو در سایت ها بلوک نمی کنند و اگر هم سایت تبلیغاتی پول نده تبلیغاشو بلوک می کنند حالا این موضوع درسته یا نه باید ببینیم چرا در همه سایت ها همه تبلیغات بلوک نمی شوند و این افزونه ها رایگان سرعت اینترنت مارا بالا می برند بی زحمت یه این
    منم سری بزنین

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9

سلام این گزینه که اکثر اد بلوک ها دارن که باهاش می تونی هر قسمت یا تبلیغی که افزونه اد بلو ک او ن رو بلوک نکرد بهصورت دستی بلو کنی یک از ضعف های اد بوک هست شاید بگین تبلیغش جدید بوده که فکر کنم کمتر پیش میاد اد بلوک ها هم هر روز آپدیت میشن از نظر من اون تبلیغ رو که ما بلو ک کریدم بلوک نمی کنه بلکه از دید ما پنهانش میکنه و اون تبلیغ همیشه هستش و مطلالبی توی اینترنت برای بهترین اد بلوک می خوندم که اگه درست باشه خنده داره نوشته بود افزونه های اد بلوک از سایت های تبلیغاتی پول می گیرن و تبلیغای اونارو در سایت ها بلوک نمی کنند و اگر هم سایت تبلیغاتی پول نده تبلیغاشو بلوک می کنند حالا این موضوع درسته یا نه باید ببینیم چرا در همه سایت ها همه تبلیغات بلوک نمی شوند و این افزونه ها رایگان سرعت اینترنت مارا بالا می برند بی زحمت یه این
    منم سری بزنین
    سلام
    در مورد سوال اول این که بله ممکنه قسمتی و افزونه نتونه بلاک کنه چون افزونه تگ هایی که ads , ad داره رو شناسایی میکنه ، بعضی سایت ها هستن که بین پست ها یه تگ جدید میسازن و تبلیغات و قرار میدن برای دور زدن این مدل افزونه ها ، بعضی سایت ها هم هستن که از پست ثابت بعنوان تبلیغات استفاده میکنن هم راه فرار از دست این افزونه هاست و همینطور همیشه بصورت ثایت میمونه پس حالا افزونه نمیتونه واقعا اینا رو تشخیص بده این ترفند ها رو نباید انتظاری مث عصای حضرت موسی ازش داشت ، اونها هم اومدن قابلیت بلوک کردن المان ها رو گذاشتن که بتونید ازش استفاده کنید ، پس تا اینجا این ترفند که سایت ها بکار میبرن عملا بی اثر هست ،
    در مورد این که تبلیغات از دید ما مخفی میشه یا کلا بلاک میشه و اطلاعی ندارم و باید ولی در هر صورت چه از دید ما مخفی بشه و چه کاملا بلوک بشه ، بنظرم مهم نیست چون افزونه جلو لود شدن اون رو میگیره.
    سوال دوم : هم این که بله چنین چیزی ممکنه درست باشه و حتی غلط ، چون توی سوال اول گفتم مدیران سایت ها میان تگ های جدید میسازن و .... که از دید افزونه مخفی بمونه ، و از نظری هم منطقی هست که پول بگیرن ، منم بودم چنین کاری میکردم ولی خوب سازنده افزونه ها ایرانی نیستن ،
    در مورد سوال سوم : هیچ افزونه ای قابلیت افزایش سرعت اینترنت و نداره و هیچ ترفندی برای اینکار وجود نداره و تنها چیزی که میشه سرعت اینترنت و افزایش داد ، اون پهنای باندی هست که از ISP میگیرن
    مث این میمونه شما یه شلنگ 1 اینچی دارین ، میخواین یه لوله 3 اینچ رو رد کنید؟؟؟؟ از نظر عقلانی شدنیه؟؟؟ قاعدتا خیر باید از اساس کار و درست کنید

17. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین