نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: معرفی دو افزونه کاربردی مرورگر ها جهت جلوگیری از نمایش تبلیغات سایت ها بهمراه تنظیمات کاربردی

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 72,509 در 6,066 پست

پیش فرض معرفی دو افزونه کاربردی مرورگر ها جهت جلوگیری از نمایش تبلیغات سایت ها بهمراه تنظیمات کاربردی

سلام
    این روزا همه درگیر این هستن که بتونن تبلیغات آزار دهنده سایت ها رو از نمایشش جلوگیری کنند.
    از این رو خودم نصب نرم افزار های سنگین مث Adguard رو زیاد عاقلانه نمیدونم البته اگه سیستم قدرتمندی دارین که خوب پیشنهاد میکنم ولی خودم شخصا خوشم نمیاد حین اجرای ویندوز یه سرویس اضافی بخواد اجرا بشه شما همگی با دو تا افزونه آشنایی دارین ولی خوب یه سری تنظیمات داره که باید انجام بدین.

مرورگر پیشفرض من کروم هست در حال حاضر ولی خوب روی همه مرورگر ها این تنظیمات و افزونه ها یکسان هست.
    برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

2. 155 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

30na2007,30stomars,A N G E L,abcd98,abdozak,aboskolo,ahmadfrooghi,ahmadsm,ali reza1945,ali2130,ali98sn,alijoname,AliNiceBoy,alireza9t9,ali_123,anzanboy,arashbbb,armanghiassi,arsenik,ARYO-2016,ayrese,ŁųŇäŤįĆ,barnameha,BaxOldHacker,behrang27oct,behzadtak1,BLACKLIST,bravery,Choas,CleVer R,CYBER EH,daneshjor,Daniyal10,dariushko,darki,Detected,ehsantaale,ekrami32,epaaeiz,eragon007,erfannnnn,errrorrr,farhad828,farzad699,fivefboy,fla15,ghelghelak006,H I S E N B E R G,haaady,hamidellec,hamidi13300,Hamidreza2010,Hamid_Y2K,hesamawesometr,HHAC3,HiBlack,High-Momentum,Hyacinth,iApp,iKamangir,iran21,isamanzahedi,iwhy,j0hny,javood,JGunner,khosrowshah,king202,KnightM,Komij,kooleposht,kooleposhti,le0n.gamer,LIGHTNING,m.a.h.a.n.97,M.I.S.A.G.H,m.morcielago,Mahdi098,MASOUD,masoudcs,maximooth,mehdi.s.kh,mehdirabani,mental14,mghadimi73,mhviera,milaadd,miladgozali,Milkyway,MMAVN1383,moahear,mohamadsahraee,mohamad_ir,MohammaD Javad JR,Mohammad Reza Azadi,mohammadmaleki,mohammadmhb,MOHSENO4983,monta1,Moslem,mr.m0hamm4d,mr.reza1374,murcheh,NasserMo,nc0gnito!,nima2018,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,offlinefa,آرشام دل آرام,اداک,سیدمحمدموسوی78,p2yx,Parsa11,pcnewpinky,PkingCS,psd.amirhoshangpc,puryaf,qw1212,rashahi,rasool1371,reza13300,rezaff,rezai63,rh_1363,ROCKY,saba000,SadeghRjc,sadravl,Sajjaddg,Saman_p,SAMAViYAN,sepanta4,shahab 27,SHAKIB,shapur ii,siavash66,sis4,sonil,sorou5h,temp2018,Tesoke,The Last Stranger,Titu Anunnaki,Top secret,ueezus,Ultrapro,unknowed.np,مشرقی,پرهام معمار,venusbahar,Yaghish,ympedram,yosef67,ZaXeL,_SunOS_

وضعیت
    آفلاین
    SadeghRjc آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.55
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nova 3e
    تشکر شده 79 در 36 پست

ممنون میشم یک توضیحی هم در مورد uBlock Origin هم بدین . من دیدم تو فایرفاکس بیشترین Rate و کاربر رو داره گرفتم و دیگه تاحالا از بلاکر دیگه ای استفاده نکردم

4. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8

ممنون میشم یک توضیحی هم در مورد uBlock Origin هم بدین . من دیدم تو فایرفاکس بیشترین Rate و کاربر رو داره گرفتم و دیگه تاحالا از بلاکر دیگه ای استفاده نکردم
    این افزونه سازنده اش ایرانیه و بنظرم خیلی خوبه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    خودم از همینم استفاده میکنم گهگاهی
    uBlock Origin هم فوق العاده اس اون دیگه نیازی به کانفیگ خاصی نداره بصورت پیشفرض تنظیماتی روی خودش اعمال شده و فقط کافیه یه گزینه رو اضافه کرد

نمایش متن

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1903 Build 18362.239
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 2,839 در 867 پست

من از افزونه Adguard استفاده میکنم (نه برنامه اون). تقریباً به هیچ تنظیمی نیاز نداره. من که راضی هستم. البته تنظیمات پیشرفته هم داره ولی من نیازی ندیدم. هر سایتی هم بخوای رو میتونی با یه کلیک به لیست Whitelist اضافه کنی و از اون Backup بگیری که وقتی ویندوز عوض کردی اون رو Import کنی و دیگه نیازی نباشه دوباره کاری کنی.

7. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8

من از افزونه Adguard استفاده میکنم (نه برنامه اون). تقریباً به هیچ تنظیمی نیاز نداره. من که راضی هستم. البته تنظیمات پیشرفته هم داره ولی من نیازی ندیدم. هر سایتی هم بخوای رو میتونی با یه کلیک به لیست Whitelist اضافه کنی و از اون Backup بگیری که وقتی ویندوز عوض کردی اون رو Import کنی و دیگه نیازی نباشه دوباره کاری کنی.
    بله درسته ولی هستن افرادی که سایت های زیادی بازدید میکنن و تبلغات متنوعی رو مشاهده میکنن
    خودم شخصا از 3 افزونه بصورت همزمان استفاده میکنم برا عدم نمایش تبلیغات پاپ آپ منتها یه سری سایت های محدودی و عاجز موندن حالا اگه شد همینم نصب میکنم ببینم چطوریه
    اینم سلیقه ای هر کسی یه افزونه ای رو انتخاب میکنه ولی خوب این دو سه تا عملکرد فوق العاده ای داشتن تا این لحظه

وضعیت
    آفلاین
    rh_1363 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1703 Build 15063
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 209 در 91 پست

عاااالیه.
    بهترینشون همینه.
    بقیه افزونه ها مرورگر را کند میکنند.
    ولی این عاااالیه.

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند