نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره خرید موس / کاربری گیمینگ و برنامه نویسی و کارهای روزمره / بودجه 250 هزارتومان / تاریخ 97.08

وضعیت
    آفلاین
    SadeghRjc آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    Sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.55
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    Nova 3e
    تشکر شده 34 در 13 پست

پیش فرض مشاوره خرید موس / کاربری گیمینگ و برنامه نویسی و کارهای روزمره / بودجه 250 هزارتومان / تاریخ 97.08

سلام . بنده قصد خرید موس دارم با کاربری و مشخصات زیر :

برای لپ تاپ میخوام / حتما سیمی باشه و اگر دوگانه هم بود مشکلی نداره (رابطه خوبی با بی سیم ندارم) / حداقل کلید Back و Forward داشته باشه / بنده 6-7 ساعت در روز با لپ تاپ کار میکنم / قبلا خیلی موس داشتم ولی زیاد هزینه نمیکردم فوقش 60 تومان موس میخریدم و بزرگترین مشکل دابل کلیک هست و ممنون میشم موس پیشنهادیتون همچین مشکلی نداشته باشه در مدت طولانی استفاده / حداقل یک سال برام کار کنه

در ضمن حتما نمیخوام اینترنتی خریداری کنم اگر مدلی چیزی دارین که تو سایت ها موجود نبود بگید بد نیست

ممنون از پیشنهادتون

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 5,390 در 1,625 پست

سلام . بنده قصد خرید موس دارم با کاربری و مشخصات زیر :

برای لپ تاپ میخوام / حتما سیمی باشه و اگر دوگانه هم بود مشکلی نداره (رابطه خوبی با بی سیم ندارم) / حداقل کلید Back و Forward داشته باشه / بنده 6-7 ساعت در روز با لپ تاپ کار میکنم / قبلا خیلی موس داشتم ولی زیاد هزینه نمیکردم فوقش 60 تومان موس میخریدم و بزرگترین مشکل دابل کلیک هست و ممنون میشم موس پیشنهادیتون همچین مشکلی نداشته باشه در مدت طولانی استفاده / حداقل یک سال برام کار کنه

در ضمن حتما نمیخوام اینترنتی خریداری کنم اگر مدلی چیزی دارین که تو سایت ها موجود نبود بگید بد نیست

ممنون از پیشنهادتون
    سلام

من اینو پیشنهاد می کنم

MSI Interceptor DS100: 270000

3. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند