نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کند شدن مرورگرها

وضعیت
    آفلاین
    Donred آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Vito
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    تشکر شده 148 در 96 پست

پیش فرض کند شدن مرورگرها

باسلام
    مدتی است مرورگرهای سیستم که شامل اپرا،کروم و موزیلا هستند در باز کردن بسیاری از سایتهای به کندی عمل می کنند حتی برخی رو اصلا باز نمی کنند و همیشه در حالا چرخش هست علامت کنار نام سایت در مرورگر اما سرعت دانلود من در دانلود منیجر 800 تا 1 مگ هست.
    مشکل از کجا می باشد؟

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 9,312 در 2,422 پست

باسلام
    مدتی است مرورگرهای سیستم که شامل اپرا،کروم و موزیلا هستند در باز کردن بسیاری از سایتهای به کندی عمل می کنند حتی برخی رو اصلا باز نمی کنند و همیشه در حالا چرخش هست علامت کنار نام سایت در مرورگر اما سرعت دانلود من در دانلود منیجر 800 تا 1 مگ هست.
    مشکل از کجا می باشد؟
    این مشکل چند روزه که به وجود اومده. از یک طرف اعلام کردن که اسرائیل یک حمله سایبری گسترده داشته که از راست و دروغش بی اطلاع هستم ولی گفتن جلوش گرفته شده و طبق همین، اختلال در کلیه شبکه ها به وجود اومده. یکی دیگه اینکه اکثر تحریم شکن ها کار نمی کنن و در حالت عادی هم اکثر سایت های معتبر خارجی به روی ایرانی ها بسته شدن که شاید به خاطر تحریم باشه و الان من عملا تو اکثر سایت ها نمی تونم برم که پاسخ کاربرها رو بدم. کارهای خودم به کنار

3. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    P a n i s a آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Samsung j5 Pro
    تشکر شده 7,798 در 2,896 پست

باسلام
    مشکل از کجا می باشد؟
    درود چند روز پیش همانطور دوست دیگری گفت حمله به شبکه زیرساخت زده بودن اما بعد اون که نتوانستند بطور کل Down کنند نت را موفق نشدن 2 روز پیش هم بیش از 5 ساعت نت اختلال داشت در تمامی شرکت های اینترنتی که حملات سنگین تری زدن که حتی نت کلا قطع بود و یا اختلال شدید بود که با قطع بودن فرقی نداشت اما از دیروز مشکلی مشاهده نکردم بنده روی اسیاتک شما بهتره از پشتیبانی خودتون یه تماسی بگیرید بپرسید چک کنند شاید مشکل از سوی اونها فقط باشه خوب برسی کنند اگر حل نشد بعدا پست بزنید دوستان راهنمایی کنند الان بیهوده هست برای حل مشکل شما چون هیچیز برسی نشده نه مرکز مخابراتی شما نه شرکت شما نه خط شما ...

5. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,505 در 1,012 پست

من هم همین مشکل را دارم. با دانلود منیجر سرعت 2 مگ را دارم ولی برای بارگذاری وب سایت های خارجی مشکل سرعت دارم.