نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سوال در مورد نصب ویندوز 10 از روی فلش

وضعیت
    آفلاین
    LIGHTNING آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1,237 در 244 پست

Exclamation سوال در مورد نصب ویندوز 10 از روی فلش

سلام دوستان.من از روی فلش مموری هر بار که ویندوز نصب میکنم بعد از اتمام نصب ویندوز جای درایو فلش مموری با درایو D عوض میشه.قبلا مدیران و دوستان محترم توضیح دادن برای رفع این مشکل درایوها.یکی از دوستان قبلا راهنمایی کرده بودن که برای اینکه این مشکل پیش نیاد باید وقتی که محتویات فلش مموری در هارد کپی شد فلش را قبل از اتمام نصب ویندوز از سیستم جدا کنم مشکل من اینه که نمیدونم زمان مناسب برای جدا کردن فلش از سیستم چه زمانیست.لطفا راهنمایی کنید.

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 9,237 در 3,748 پست

سلام دوستان.من از روی فلش مموری هر بار که ویندوز نصب میکنم بعد از اتمام نصب ویندوز جای درایو فلش مموری با درایو D عوض میشه.قبلا مدیران و دوستان محترم توضیح دادن برای رفع این مشکل درایوها.یکی از دوستان قبلا راهنمایی کرده بودن که برای اینکه این مشکل پیش نیاد باید وقتی که محتویات فلش مموری در هارد کپی شد فلش را قبل از اتمام نصب ویندوز از سیستم جدا کنم مشکل من اینه که نمیدونم زمان مناسب برای جدا کردن فلش از سیستم چه زمانیست.لطفا راهنمایی کنید.
    سلام. احتمال زیاد زمانی باشه که سیستم برای بار دوم ریستارت میشه. یعنی زمانی که مشخصاتی مثل UserName و ... می خواد. چون در بوت اول که ویندوز در حال نصبه و در بوت دوم ادامه نصب رو میره و در بوت سوم ویندوز نصب شده و فقط تنظیمات می خواد.
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲ آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    میثم
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    ⑧+Galaxy J6
    تشکر شده 18,840 در 3,719 پست

درود

این مشکل نیست کروش جان

برای تغییر نام درایو ک جا ب جایی شده پسوند اول نام شون مثلا D و یا E و...

عبارت زیر در استارت منو جستجو با گزینه Run as administrator اجراش کن

کد:
    Computer Management
    سپس به قسمت Storage برو رو هر داریور پسوند اول نام شون اشتب شده از نظر خودت کلیک راست کن ...Change drive letter بزنید بعد گزینه Change بزنید بعدش پسوند اول نام شون رو هر چی حروف الفبا انگلیسی رو دوست داری انتخاب کن

5. کاربر زیر از پست مفید G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲ تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    LIGHTNING آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1,237 در 244 پست

سلام. احتمال زیاد زمانی باشه که سیستم برای بار دوم ریستارت میشه. یعنی زمانی که مشخصاتی مثل UserName و ... می خواد. چون در بوت اول که ویندوز در حال نصبه و در بوت دوم ادامه نصب رو میره و در بوت سوم ویندوز نصب شده و فقط تنظیمات می خواد.
    سلام خیلی ممنون بابت پاسختون.اشتباه کردم ویندوز را آپدیت کردم مجبورم دوباره ویندوز نصب کنم.اگر دقیقا زمان تعریف شده ای برای جدا کردن فلش از سیستم در هنگام نصب ویندوز وجود داره لطفا اعلام کنید تا دوستان دیگری هم که مشکل منو دارن بتونن برطرف کنن .با تشکر

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 9,237 در 3,748 پست

سلام خیلی ممنون بابت پاسختون.اشتباه کردم ویندوز را آپدیت کردم مجبورم دوباره ویندوز نصب کنم.اگر دقیقا زمان تعریف شده ای برای جدا کردن فلش از سیستم در هنگام نصب ویندوز وجود داره لطفا اعلام کنید تا دوستان دیگری هم که مشکل منو دارن بتونن برطرف کنن .با تشکر
    زمانی که سیستم برای بار دوم ریستارت شد. فلش رو جدا کنید.
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

8. کاربر زیر از پست مفید Rasoulia تشکر کرده است .