نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تعمیر و ترمیم فایل exe

وضعیت
    آفلاین
    me721 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    مهدی
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy S8 Plus
    تشکر شده 12 در 3 پست

Lightbulb تعمیر و ترمیم فایل exe

سلام خدمت دوستان
    دیروز فلش دوستمو زدم به یه سیستم و متاسفانه سیستم ویروسی بود و فایل های فلش رو پاک کرد و فایل های فلش هم مهمه
    فایل ها exe بودن و درواقع خروجی از یه فایل کتاب گویایی بود که دوستم ساخته بود. فکر کنم flash بود که خروجی exe گرفته بود و مال خیلی وقت پیش بودن و جای دیگه ای هم نسخه ازش نداره
    حالا ریکاوری کردم فلشو و فایل ها کامل برگشتن یعنی فایله با همون حجم برگشت ولی باز نمی شن و ارور میده که فایل خرابه
    حالا موندم چیکار کنم اومدم اینجا که دوستان یه راه حلی بدن
    ممنون...

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 319 در 165 پست

سلام خدمت دوستان
    دیروز فلش دوستمو زدم به یه سیستم و متاسفانه سیستم ویروسی بود و فایل های فلش رو پاک کرد و فایل های فلش هم مهمه
    فایل ها exe بودن و درواقع خروجی از یه فایل کتاب گویایی بود که دوستم ساخته بود. فکر کنم flash بود که خروجی exe گرفته بود و مال خیلی وقت پیش بودن و جای دیگه ای هم نسخه ازش نداره
    حالا ریکاوری کردم فلشو و فایل ها کامل برگشتن یعنی فایله با همون حجم برگشت ولی باز نمی شن و ارور میده که فایل خرابه
    ممنون...
    سلام

شما نباید فلش رو پاک می کردید و تو قسمت قرنطینه می شد برش گردوند و یا شاید مخفی شده بوده

دوباره فلشتونو با نرم افزار های دیگه ریکاوری کنید و به هیچ عنوان فایلی به فلش اضافه نکنید چون اگر اضاف کنید یا تغییری ایجاد کنید فایلتونون به خوبی ریکاوری نمیشه و فایل ریکاوری شده رو داخل سیستمون ذخیره کنید

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    me721 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    مهدی
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy S8 Plus
    تشکر شده 12 در 3 پست

سلام

شما نباید فلش رو پاک می کردید و تو قسمت قرنطینه می شد برش گردوند و یا شاید مخفی شده بوده

دوباره فلشتونو با نرم افزار های دیگه ریکاوری کنید و به هیچ عنوان فایلی به فلش اضافه نکنید چون اگر اضاف کنید یا تغییری ایجاد کنید فایلتونون به خوبی ریکاوری نمیشه و فایل ریکاوری شده رو داخل سیستمون ذخیره کنید
    نه من فلش رو پاک نکردم خود ویروسه تموم فایلا رو پاک کرد و چک کردم مخفی هم نشده بود

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 319 در 165 پست

نه من فلش رو پاک نکردم خود ویروسه تموم فایلا رو پاک کرد و چک کردم مخفی هم نشده بود
    سلام

با نرم افزار های دیگه ریکاوری کنید اگه خیلی براتون مهمه توی گوگل بزنید " بازیابی اطلاعات هارد" یک سری سایت ها هستند کارشون ریکاوری هست و می تونید مشاوره بگیرید

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    30na2007 آواتار ها
    ** Cracker **
    نام اصلی
    Sina
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 2,615 در 709 پست

سلام خدمت دوستان
    ممنون...
    سلام
    اگه ویروس صرفا فایلهارو پاک کرده باشه که معمولا با ریکاوری قابل برگشت هستند، Active@ file recovery و یا stellar phonix data recovery رو تست کنید
    مگر اینکه اونهارو بازنویسی کرده باشه
    در صورت تمایل یک نمونه از فایلها رو بذارید جهت بررسی
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    التماس دعا

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند