نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل خرابی ویندوز 8.1

وضعیت
    آفلاین
    ajibzade آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    سپاس شده 1 در 1 پست

Thumbs up مشکل خرابی ویندوز 8.1

سلام خدمت کلیه کاربران محترم انجمن
    من یه مشکل خیلی جدی دارم هزینه هم کردم 200 تومن گفتن دیگه درسته بازم مجددا مشکل میاد
    ویندوز 8.8.1 و 10 نصب کردم همه همین مشکل را دارن.
    بعد از حدودا چند هفته ویندوز که میخوام روشن کنم میره تو صفحه ریپر ویندوز و دیگه بالا نمیاد ویندوز.نمیدونم مشکل از هارد هست یا رم یا مینبرد.دوستان میتونید راهنمایی کنید چیکار کنم مراجعه کردم به خدماتی چی بگم مجددا پول الکی نگیرند از من.
    انواع بهینه ساز ها نصب کردم که تو سایت زده ولی هیچ کمکی نکرد.هارد دیفرگ کردم بازم نشد بعد چند هفته دیگه روشن نمیشه به هیچ عنوان و یه صفحه میاد که Preparing Automatic Repair این میاد.ممنون

دوستان اینو فراموش کردم فک کنم باعث وجود مشکل این هست.
    قبلا چندین کار با سیستم میکردم همه چی جواب میداد ولی الان مثلا موزیک گوش میکنم و دانلود میکنم و میخوام یه کار دیگه حالا وب گردی یا ... کنم سیستم یه وقفه کوچیکی میکنه و انگار هنگ میکنه و مجبورم ریست کنم.به زبان عامه اینجور بگم یه فشاری میاره ولی نمیتونه از پسش بر بیاد درحالی که قبلا بر میومد خیلی راحت.

الان مجددا اتفاق افتاد عکس گداشتم

نمایش متن

ویرایش توسط N̲O̲R̲M̲A̲N̲ : 2018-12-07 در ساعت 03:39 دلیل: ترکیب پستهای متوالی / درج تصویر در اسپویلر

وضعیت
    آنلاین
    اداک آواتار ها
    کاربر فعال
    نام اصلی
    ؟
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 build 17763.168
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    COMODO
    تشکر شده 1,587 در 259 پست

سلام خدمت کلیه کاربران محترم انجمن
    من یه مشکل خیلی جدی دارم هزینه هم کردم 200 تومن گفتن دیگه درسته بازم مجددا مشکل میاد
    ویندوز 8.8.1 و 10 نصب کردم همه همین مشکل را دارن.
    بعد از حدودا چند هفته ویندوز که میخوام روشن کنم میره تو صفحه ریپر ویندوز و دیگه بالا نمیاد ویندوز.نمیدونم مشکل از هارد هست یا رم یا مینبرد.دوستان میتونید راهنمایی کنید چیکار کنم مراجعه کردم به خدماتی چی بگم مجددا پول الکی نگیرند از من.
    انواع بهینه ساز ها نصب کردم که تو سایت زده ولی هیچ کمکی نکرد.هارد دیفرگ کردم بازم نشد بعد چند هفته دیگه روشن نمیشه به هیچ عنوان و یه صفحه میاد که Preparing Automatic Repair این میاد.ممنون
    جایی که دویست تومن گرفته گفته مشکلش چی بوده؟؟ قاعدتا وقتی بردید هم پاورو چک کرده و همه چیزای دیگرو...
    برای اطمینان بیشتر شما رمتونو با این ابزار ویندوز چک کنید
    \Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Windows Memory Diagnostic
    هاردتونو هم از نظر بدسکتور چک کنید با استفاده از
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

اگه هارد و رمتون مشکلی نداشت ممکنه همین نرم افزارهای بهینه سازی این بالارو سر ویندوز اورده باشن... اگه قبل از استفاده از این نرم افزارها هم این مشکل بوده چک کنید که در شرایط عادی چه قدر از دیسک و رم و سی پی یو استفاده میشه وموقعی که این اتفاق میفته مصرف رم ودیسک در تسک منیجر چقدره... علاوه بر این درایورهای ویندوزو هم آپدیت کنید مخصوصا کارت گرافیک . با استفاده از نرم افزار iobit driver booster هم راحتتر میتونید این کارو بکنید.

3. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ajibzade آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام گفت یه قطعه از هارد خراب شده سفارش دادم بیارن درست کنم. 1 ماه‌ نشو باز خراب شد هنگ میکنه همش و میره رو قسمت ریپر
    سوال دوم من خودم امشب کلا هارد فرمت کردم و مجددا بعد از ساخت داریو ویندوز نصب کردم. الان چون کلا دلیت کردم هارد رو نیازه با برنامه ای که گفتید بدسکتور بزنم یا چون کلا پاک کردم نیاز نیست
    ممنون

وضعیت
    آنلاین
    اداک آواتار ها
    کاربر فعال
    نام اصلی
    ؟
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 build 17763.168
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    COMODO
    تشکر شده 1,587 در 259 پست

سلام گفت یه قطعه از هارد خراب شده سفارش دادم بیارن درست کنم. 1 ماه‌ نشو باز خراب شد هنگ میکنه همش و میره رو قسمت ریپر
    سوال دوم من خودم امشب کلا هارد فرمت کردم و مجددا بعد از ساخت داریو ویندوز نصب کردم. الان چون کلا دلیت کردم هارد رو نیازه با برنامه ای که گفتید بدسکتور بزنم یا چون کلا پاک کردم نیاز نیست
    ممنون
    حتما نیاره.... با خود ویندوز هم میتونید چک کیند که هارد بدسکتور داره یا نه... اگه بدسکتورها خیلی زیاد باشه شاید تعویض هارد منطقیتر باشه... از طریق ویندوز همه درایوها رو به روش زیر هم میتونید چک کنید.

نمایش متن

ویرایش توسط اداک : 2018-12-07 در ساعت 23:40

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند