yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم شناسایی گیم پد

وضعیت
    آفلاین
    Mr.DarkSnow آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    17763
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 33 در 18 پست

پیش فرض عدم شناسایی گیم پد

درود
    متاسفانه من بخش مورد نظر رو پیدا نکردم... متاسفم اگه بخش اشتباهی رو انتخاب کردم !
    -من یه گیم پد دارم , برای شرکت Venous , وصلش کردم به سیستمم و یه مدتی خیلی خوب کار میکرد , ولی الان حتی با نصب درایور , توی درایو منیجمنت ارور Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43) داده میشه که دیگه نمیدونم چیکار کنم ! حتی از اپدیت درایور و Uninstall و... هم کمک گرفتم ولی کاری نکرد . لطفا کمک کنید :)

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.418
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 10,087 در 1,821 پست

درود
    متاسفانه من بخش مورد نظر رو پیدا نکردم... متاسفم اگه بخش اشتباهی رو انتخاب کردم !
    -من یه گیم پد دارم , برای شرکت Venous , وصلش کردم به سیستمم و یه مدتی خیلی خوب کار میکرد , ولی الان حتی با نصب درایور , توی درایو منیجمنت ارور Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43) داده میشه که دیگه نمیدونم چیکار کنم ! حتی از اپدیت درایور و Uninstall و... هم کمک گرفتم ولی کاری نکرد . لطفا کمک کنید :)
    سلام
    اگر مراحل حذف و نصب مجدد درایور رو به درستی انجام دادید, گیم پد رو جدا کرده و یک بار سیستم خودتون رو ریستارت کنید سپس بعد 5 دقیقه گیم پد رو وصل کرده و مجدد تست کنید
    در صورتی که از لپ تاپ استفاده می کنید ابتدا اون رو خاموش و به مدت 5 دقیقه باتری رو ازش جدا کنید, بعد از آن لپ تاپ رو روشن کرده و تست کنید
    چنانچه مشکل برطرف نشد من مراحل حذف درایور رو یکبار براتون توضیح میدم, شاید به درستی این کار رو انجام نداده باشید
    دقت کنید که گیم پد وصل باشه سپس به Device Manager برید و بر روی درایور مورد نظر راست کلیک کرده و Uninstall رو انتخاب نمایید
    حال گیم پد رو جدا کرده و مجدد وصل کنید سپس بر روی درایور اون راست کلیک کرده و گزینه ی Scan for hardware changes را انتخاب کنید
    اگر باز هم مشکل برطرف نشد درگاه های USB دیگه ای رو هم تست کنید
    What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be

آنچه که باعث پیچیدگی در زندگی می‌شود، تصویری است که در ذهن خود داریم از اینکه زندگی چگونه باید باشد

3. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند