صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: مشکل موس دیر کار کردن

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    تشکر شده 46 در 41 پست

پیش فرض مشکل موس دیر کار کردن

چند روزه یه مشکلی دارم بعضی وقتا رو یه چیزی کلیک میکنم هیچ عملی اتفاق نمیوفته مشکل از ویروس نیست از موس هم نیست به احتمال زیاد بعضی وقتا دیر پاسخ میده سیستم یا پاسخ نمیده به عملیات انجامی

2. کاربر زیر از پست مفید LastCentauR تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Mr.DarkSnow آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 27 در 13 پست

نه ضربه فیزیکی نه ولی داستانش طولانیه از اونجا شروع میشه که توی دیوایس منیجر متوجه شدم قسمتی از پارتیشن 300 مگ خالی مونده پارتیشن بندی نشده منم 4 تا پارتیشن داشتم C. E. D. F زدم پارتیشن جدید درست کنم زد همه پارتیشن ها از حالت primary در آومدن همشون شدن داینامیک با خودم گفتم الان چطور درست کنم به هر حال خاموش کردم رفتم فردا میخواستم برنامه نصب کنم از روی دی وی دی ها مجموعه نرم افزاری که ارور داد ویندوز چی چی یادم نیست بخیش که اینقدر خودمونی تعریف میکنم ولی یه عالمه اطلاعات داشتم که ارزش زیادی برام داشتن چون بهترین ها از هرچیز جمع کرده بودم رفتم یه هارد اکسترنال بخرم بریزم توش اطلاعاتو دیدم گرونه 20 تا دی وی دی خریدم تو این گرونی یکی رایت کردم من همیشه ویندوز7 نسخه اورجینال msdn روی فلش میریزم نصب میکنم بعد از روی هارد آپدیت های که از سایت تا 2016 نصب میکنم دیدم اطلاعات زیادن فلش پر کردم با اطلاعات ویندوز رایت کردم روی دی وی دی خواستم ویندوز نصب کنم دیدم نمیشه پارتیشن زد حذف هم نمیشن یه DVD botebl مجموعه نرم افزاری داشتم که مخصوص اجرا از حالت bot بدون سیستم عامل بود گذاشتم رفتم دنبال برنامه پارتیشن بندی بدون سیستم عامل یه برنامه که قبلا باهاش پارتیشن بندی کرده بودم امتحان کردم اون ارور باگ اینا داده خلاصه 10 ها بار سیستم ریستارت کردم با اون برنامه کار کردم چون خیلی وسواس داشتم به درست درآمدن کار بلاخره دیدم یه برنامه از همه شون بهتر عمل میکنه پارتیشن هارو دلیت کردم که با خود ویندوز پارتیشن بندی کنم دلیت کردم رفتم با سیستم چک کردم دیدم با پارتیشن بندی ویندوز مشکل دارم چون وقتی یه پارتیشن توی bote ویندوز انتخاب میکنم مثلا 100240 کنارش 100 مگ سیستم ایجاد میشد نمیتونستم اون به بقیه اضافه کنم رفتم سراغ همون برنامه پارتیشن هارو درست کردم 3تا 100 گیگ یه دونه 172 گیگ بعد فرمت کردم رفتم ویندوز نصب کردم دیدم خیلی سنگین شده بزور کارام انجام میدادم آخر فهمیدم از اون برنامه اس دوباره ویندوز نصب کردم پارتیشن های که ساخته بودم یکی یکی به نوبت دلیت بعد دوباره ساختم ولی اینو فهمیدم که 2 مگ کمتر از قبلا درست کرد ویندوز فرمت ها رو فهمیدم که سیستم 2 مگ اطلاعات چیزی ذخیره میکنه ولی این دفعه درست شد سیستم مثله قبل خوب کار کرد سری اطلاعات مثل قبل توی هارد رد بدل میشه

ولی خیلی وقته مشکل موس داشتم ویندوز های قبلی هم مشکل داشتم ولی اینقدر نه

موس خرابه تمام دیگه این همه جفنگیات لازم نیست بگم
    درود , دوست عزیز جسارتا چون درست و حسابی جواب ندادین متاسفانه باید سواله یک بار دیگه تکرار کنم
    مطمئن هستین موس سالمه ؟ با یه سیستم دیگه تستش کنین اگه بازم مشکل ادامه داشت موس رو عوض کنین

------------------------------------
    یه سوال , وقتی موستون مشکل پیدا میکنه , یه حالتی مثل لرزش توی Cursor موستون ایجاد نمیشه ؟

4. کاربر زیر از پست مفید Mr.DarkSnow تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    LastCentauR آواتار ها
    کاربر اخراجی
    نام اصلی
    محمد
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    COMODO
    تشکر شده 46 در 41 پست

درود , دوست عزیز جسارتا چون درست و حسابی جواب ندادین متاسفانه باید سواله یک بار دیگه تکرار کنم
    مطمئن هستین موس سالمه ؟ با یه سیستم دیگه تستش کنین اگه بازم مشکل ادامه داشت موس رو عوض کنین

------------------------------------
    یه سوال , وقتی موستون مشکل پیدا میکنه , یه حالتی مثل لرزش توی Cursor موستون ایجاد نمیشه ؟
    لرزش نه لرزش یعنی موس راه میره قبلا اینجوری میشود ولی موس تست نکردم 99 درصد به بالا از موس هستش موس تست نکردم ای کاش از موس باشه

6. کاربر زیر از پست مفید LastCentauR تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Mr.DarkSnow آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 27 در 13 پست

لرزش نه لرزش یعنی موس راه میره قبلا اینجوری میشود ولی موس تست نکردم 99 درصد به بالا از موس هستش موس تست نکردم ای کاش از موس باشه
    درود
    خب پس موسو تست کنید , اونو هم که شما میگید دقیقا من تجربه کردم , موس رو که تست کردین و مشکل از موس نبود , بهتون راهکار هارو ارائه میدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12