نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چرا وقتی با اینترنت Adsl وارد برنامه کافه اینستا میشیم ورتیفی میخواد ؟

وضعیت
    آفلاین
    joker47 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Baidu Antivirus
    سپاس
    264
    سپاس شده 71 در 53 پست

پیش فرض چرا وقتی با اینترنت Adsl وارد برنامه کافه اینستا میشیم ورتیفی میخواد ؟

سلام
    یه سوال در مورد اینستاگرام و نرم افزار های کسب فالور رایگان مثل کافه اینستا دارم .
    موقعی که با نت ایرانسل وارد اپ کافه اینستا میشم و بقیه رو فالو میکنم هیچ مشکلی وجود نداره
    ولی وقتی با اینترنت ADSl که آواگستر هست وارد میشم اکانتم بلاک میشه و ورتیفی میخواد .

علت این مشکل چیه ؟
    باید از از نرم افزاری (تغییر ای پی ؟ دی ان اس و ... ؟) استفاده کنم که این مشکل حل شه ؟پیشنهاد یا راه حلتون چیه ؟

2. کاربر زیر از پست مفید joker47 سپاس کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    سپاس
    1,328
    سپاس شده 385 در 168 پست

درود دوست گرامی

من در زمینه امنیت زیاد وارد نیستم ولی چون مشابه چنین مشکلی رو خودم داشتم حدس میزنم شما هم با مورد مشابهی مواجه شده باشید. پس این یک راهنمایی نیست بلکه با توجه به شواهد خودم به طور غیر علمی به این نتیجه رسیدم.

زمانی که از های وب سرویس میگرفتم بارها پیش میومد که گوگل پیامی مبنی بر اینکه isp شما در حال ارسال کوئری به سرور های گوگل هست رو مشاهده میکردم. هر بار هم باید به گوگل ثابت میکردم که ربات نیستم و یا باید کپچا پر میکردم و یا با استفاده از ****** مشکل رو موقتا رفع میکردم.
    با های وب که تماس میگرفتم هربار با یه ترفندی از دادن پاسخ طفره میرفتن و با مهارت مثال زدنی از دادن توضیح شانه خالی میکردن! و دیگه آخرش میگفتن نمیدونیم و خیلی عجیبه و . . .

این مشکل زمانی بوجود میاد که سیستم های دفاعی و امنیتی اپلیکیشن ، وبسایت یا وب سرویس، از سمت کلاینت که شما باشید، رفتارهایی مشابه با خزنده ها و ربات ها دریافت میکنه و یا بدتر اینکه رفتار شما رو ، تلاش برای نفوز یا تخریب و ... تشخیص میده.
    به نظر من این مشکل، توسط یکی از تامین کنندگان اینترنت شما بوجود اومده. (به عنوان مثال در نتیجه استفاده از روشهای غیر اصولی فیلترینگ و ...)

اما اینکه چطور از این مشکل رهایی پیدا کنید، باید دوستان با دانش در زمینه امنیت یا خود تامین کننده ها کمکتون کنند.

4. کاربر زیر از پست مفید ARYO-2016 سپاس کرده است .