صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: خطا (ارور) unable to read هنگام باز کردن (بارگذاری) پروژه ی ذخیره (سیو) شده در نرم افزار Toon Boom Harmony

وضعیت
    آفلاین
    Hodda آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    هدا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 5 در 4 پست

پیش فرض خطا (ارور) unable to read هنگام باز کردن (بارگذاری) پروژه ی ذخیره (سیو) شده در نرم افزار Toon Boom Harmony

سلام
    من نرم افزار toon boom harmony 16 مخصوص کارم دارم که وقتی پروژمو سیو میکنم و روی یک سیستم دیگه بازش میکنم، ارور میده که یه سری فایلها رو نمیتونه بخونه. هر دو سیستم کانفیگ یکسان و ویندوز یکسان دارن و با اکانت ادمین کار میشه.
    فایل رو به صورت زیپ شده هم انتقال دادم و از درستی روش سیو هم مطمئنم. سوالم اینه که این مشکل رو سیستم مبدا به وجود میاره یا مقصد؟ چه راهکارهایی رو پیشنهاد میدین که امتحان کنم؟
    رو هردو سیستم یک ورژن نصبه. این مشکل تو ورژن ۱۴ و ۱۵ نرم افزار هم بود. البته من اینو چند بار تو سایت تون یوم پرسیدم ولی اونا چیزی راجع به این ارور نمیدونستن. راستی نرم افزار کرک شده نیست. نسخه ی اصلیه ولی تریال. برای اینکه تو تریال بمونه هر روز تاریخ سیستمو به روز نصب برمیگردونم.

عکس ارور

ویرایش توسط TRACKER : 2019-01-14 در ساعت 13:19

وضعیت
    آفلاین
    Hodda آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    هدا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 5 در 4 پست

سلام
    من نرم افزار toon boom harmony 16 مخصوص کارم دارم که وقتی پروژمو سیو میکنم و روی یک سیستم دیگه بازش میکنم، ارور میده که یه سری فایلها رو نمیتونه بخونه. هر دو سیستم کانفیگ یکسان و ویندوز یکسان دارن و با اکانت ادمین کار میشه.
    فایل رو به صورت زیپ شده هم انتقال دادم و از درستی روش سیو هم مطمئنم. سوالم اینه که این مشکل رو سیستم مبدا به وجود میاره یا مقصد؟ چه راهکارهایی رو پیشنهاد میدین که امتحان کنم؟
    رو هردو سیستم یک ورژن نصبه. این مشکل تو ورژن ۱۴ و ۱۵ نرم افزار هم بود. البته من اینو چند بار تو سایت تون یوم پرسیدم ولی اونا چیزی راجع به این ارور نمیدونستن. راستی نرم افزار کرک شده نیست. نسخه ی اصلیه ولی تریال. برای اینکه تو تریال بمونه هر روز تاریخ سیستمو به روز نصب برمیگردونم.

عکس ارور

متاسفانه برای همه پروژه ها این ارور رو میده
    ویرایش توسط A S T R O N : 2019-01-13 در ساعت 12:35 دلیل: ترکیب پست های متوالی

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 5,636 در 1,260 پست

متاسفانه برای همه پروژه ها این ارور رو میده
    سلام
    من روی یک سیستم دیگه برنامه رو نصب کردم، چندتا پروژه خودم ساختم بعلاوه ی اونهایی که شما گذاشته بودید، روی هر دوتا اجرا میشن
    متاسفانه چون پروژه ی مشکل دار روی سیستمم ندارم، نمیتونم بفهمم مشکل از کجاست
    یک نسخه ی کرک شده هم دانلود و نصب کردم ولی کرکش درست کار نمیکرد

الان دو تا کار میشه انجام داد:
    1- حذف و نصب مجدد برنامه روی سیستم دوم (یا هر دوتا سیستم)
    2- کپی پوشه ی اصلی برنامه (اگه حین نصب تغییرش نداده باشید Toon Boom Animation هست) در سیستم مقصد بجای فایلهای موجود
    البته قبلش از اون پوشه روی سیستم دوم بکاپ بگیرید (بعد از بکاپ گیری کل پوشه رو پاک کنید و بعد پوشه ی جدید رو کپی کنید)
    شاید بعضی از فایلها با هم مغایرت داشته باشن اینجوری درست بشه
    ** البته ممکنه اینکار ریسک داشته باشه ولی خب خیلی کمه (چون اطلاعات لایسنس جای دیگه نگهداری میشه)

4. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Hodda آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    هدا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 5 در 4 پست

مرسی، حتمن راه ۲ رو امتحان میکنم. راه ۱ جواب میده و مشکل حل میشه، اما دنبال راه حلی بجز اینم.
    حالا اگه شما لطف کنین و برنامه رو پاک نکنید، و چند روز بعد، از سیستمی که دیرتر روش نصب کردین پروژه ی جدید ببرین رو سیستم اول، احتمالا باز نمیشه. یه کار دیگه هم برای شبیه سازی شرایط باید انجام شه، اینکه من تاریخ سیستمو قبل از اجرای برنامه به روز نصب برمیگردونم که روزای تریال کم نشه، شما هم تست کنین. منتظر خبر هستم، ممنون از پیگیری شما 😊

6. کاربر زیر از پست مفید Hodda تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Hodda آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    هدا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 5 در 4 پست

سلام. چه خبر؟ 😁