صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: مشکل در بازگشایی بعضی از سایت ها(نیاز شدید به کمک)

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

پیش فرض مشکل در بازگشایی بعضی از سایت ها(نیاز شدید به کمک)

درود
    دوستان و استاید گرامی اخیرا مشکلی که بنده دارم اصلا رفع شدنی نیست بخاطر همین این تاپیک رو باز کردم
    مشکل از این قراره که بعضی از سایت هایی که باز میکنم ارور 403 دریافت میکنم. این ارور مربوط به خود سایت نیست چون من قبلا این ارور رو دریافت کردم. مثل کوکی ذخیره شده و هر بار که سایت های روی همون سرور رو باز میکنم صفحاتی مثل ارور 403 و 404 دریافت میکنم با اینترنت های زیادی چک کردم و دیدم خود سایت ارور نمیده و مشکلی نداره(چون اصلا سایت ها مربوط به خود بنده هستن و از این اطمینان دارم که مشکلی ندارن)
    برای رفع مشکل چه کار کردم:

1. کوکی های همه مرورگر هارو پاک کردم مودم رو روشن و خاموش کردم سیستم ری استارت کردم (مشکل رفع میشه البته برای چند لحظه ای بیشتر دوام نمیاره که باز مشکل به حالت اولیش بر میگرده)
    2. دی ان هارو پاک کردم با خط فرمان هم دی ان اس هارو مجدد پاک کردم و از بخش ابجکت دی ان اس واقع در ipv4 ویندوز رو هم خالی کردم بازم کوکی هارو پاک کردم و سیستم رو ری استارت کردم بازم(مشکل رفع میشه البته برای چند لحظه ای بیشتر دوام نمیاره که باز مشکل به حالت اولیش بر میگرده)
    3. قدم بعدی دیگه تصمیم گرفتم ویندوز رو عوض کنم و مودم از بیخ و ریشه ری ست کردم به کارخانه و مجدد همه عوامل رو راه اندازی کردم (این روش دوام بیشتری آورد ولی نتیجتا باز به همون ارور هایی برخوردم که مثل ی کوکی ذخیره شدن منظورم همون ارور 404 و 403 یی که با هیچ سیستم و اینترنت دیگه این مشکل رو ندارن)
    4. قدم بعدی هم با isp خودم یعنی اینترنت فن آوا تماس گرفتم طی یک فرایند طولانی ماجرارو بررسی کردیم ی سری پارامتر ها روی خطم تنظیم کردن که مشکل واسم حل بشه(ولی بازم نتیجش= صفر بود)

آدرس سایت های مشکل دارم

هردوتا ایپیشون یکیه چون رو ی سرور هستن

از استاید و دوستان با طالاعات کافی میخوام که تو این تاپیک کمکم کنن تا بتونم این مشکل رو که اصلا ول کن معامله نیست رو حل کنم

سپاس از انجمن خوب سافت نود و هشت

2. کاربر زیر از پست مفید javaheryy تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

منم با اپراتور همراه اول و گوشی تست کردم،tboxtarh2.ir اصلا باز نمیشه و بعد از مدتی ارور ۵۰۳ میده
    ادرس دوم باز میشه اما قالبش بهم ریخته هست،شاید دلیلش گوشی باشه
    سلام
    سپاس فراوان از کمک شما
    بنظر نمیرسه قالب مشکلی داشته باشه چون دوستان و اساتید دیگه که تست کردن
    سایت اول مشکلی نداشته و لی سایت دوم میگن مشکل داشته
    بعکس یک سری از دوستان دیگه میگن سایت اول با مشکل باز و لود میشه یا اینکه اصلا نمیشه
    یک سری از دوستان و استاید کلا برای هیچ کدوم از دو آدرس بالا که واسه تست دادم مشکلی ندارن
    نتیجه ای که میگیریم:
    1.دو سایت اصلا قالبشون مدت هاست به همین شکل بوده هیچ تغییری رو قالب نداشتن که این مشکل بعد از گذشت این همه از فعالیت سایت خودشو نشون بده
    2.اگر مشکل از قالب سایت اول باشه پس چرا سایت دوم مشکل داره یا برعکس بگیم اگر مشکل از سایت دوم هست پس چرا سایت اول مشکل داره( این دو تا دو تا سایت متفاوت با دو قالب متفاوت هست)
    3. اگر مشکل قالب هست چرا باید یکبار ارور بده و یک بار نده - به یک نفر ارور بده به نفر بعدی نده؟

سلام از نرم افزارهاي تغيير ip استفاده كنيد.
    dns service ويندوز خودتون رو reset كنيد
    درود
    بعید میدونم مشکل از سمت ویندوز باشه
    بعید میدونم نیاز به تغییر ای پی باشه چون کاربران دیگری هم که تازه وارد میشن این مشکل رو داشتن
    به هر حال سپاس از کمک شما

سایت اولی بالا اومد ولی قالب سایت و عکسها لود نشد ولی در متن بهم ریختگی وجود نداشت و هیچ اروری از طرف سرور دریافت نکردم

سایت دوم کامل اومد بالا و قالب سایت و عکس ها هم لود شدند بازم هیچ اروری وجود نداشت

پیشنهاد من تغییر سرور هست البته در صورت مقدور بودن
    درود
    این سایت واسه یک نفر لود بشه و واسه نفر بعدی لود نشه
    یا اینکه یک بار واسه من لود بهش و بار بعدی واسه من لود نشه
    دلیلش از نظر شما چی میتونه باشه؟

بله دوست عزیز تست کردم با ISP ایرانسل
    چه با فیل شکن چه عادی راحت باز میشه.
    بله برای بعضی از دوستان و اساتید مثل شما باز میشه.
    ولی برای بعضی ها باز نمیشه
    سپاس از شما که تست کردید

4. کاربر زیر از پست مفید javaheryy تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Behzad4xx آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 90 در 40 پست

من برای شما یک راه حل دارم:
    یک هاست تست یا یک ماهه دیگر بگیرید و سایت رو روی هاست جدید بالا بیارید و تست کنید. اگر حل شد، که مشکل از هاست شما هست. اگر مشکل همچنان باقی بود، پس مشکل از cms و قالب سایت شماست.

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 11 در 9 پست

من برای شما یک راه حل دارم:
    یک هاست تست یا یک ماهه دیگر بگیرید و سایت رو روی هاست جدید بالا بیارید و تست کنید. اگر حل شد، که مشکل از هاست شما هست. اگر مشکل همچنان باقی بود، پس مشکل از cms و قالب سایت شماست.
    درود به شما
    راه حل جالبی هست.
    ولی
    سایت وردپرسی هست مشکل دارم با ادرس جدیدی و هاست جدید چون خودتون میدونید باید تغییر ادرس داد و ...

وضعیت
    آفلاین
    Behzad4xx آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 90 در 40 پست

درود به شما
    راه حل جالبی هست.
    ولی
    سایت وردپرسی هست مشکل دارم با ادرس جدیدی و هاست جدید چون خودتون میدونید باید تغییر ادرس داد و ...
    عزیز نیازی به تغییر آدرس نیست. کافیه از سرور کنونی بکاپ گرفته و در هاست جدید کپی کنید. در حقیقت شما دامین‌تون رو به هاست جدید متصل می‌کنید. هیچ تغییری ایجاد نمیشه. بنده برای سایت خودمون در این دو ساله، ۵ بار هاستینگ رو تغییر دادیم تا به هاست دلخواه‌مون برسیم! (با کلی هزینه و ضرر، اعصاب‌خوردی و صرف وقت، که البته ارزشش رو داشت. از این نظر که هم هاست خوب و پرسرعتی گیرمون اومد و هم اینکه اینقدر باتجربه شدیم که دیگه خودمون یک پا وبمستر شدیم!)
    اگر با بکاپ و انتقال فایل‌ها آشنایی ندارید بدید پشتیبانی هاستینگ جدید براتون رایگان انجام میدن. کلا ۱۰ دقیقه وقت نمیگیره.

تصور من اینه که هاست یا سرور شما مشکل داره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12