نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ساخت فلش مولتی بوت یا ادغام iso سیستم عامل های مختلف در یک فایل iso

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 8,720 در 3,653 پست

پیش فرض ساخت فلش مولتی بوت یا ادغام iso سیستم عامل های مختلف در یک فایل iso

سلام. قصد دارم یکی از روش هایی که در عنوان هست رو انجام بدهم ( در نهایت یه فلش می خوام داشته باشم که داخلش ویندوز 7و8و10 بوتیبل شده باشه و هر وقت خواستم بتونم از یکیش استفاده کنم ) تا اونجایی که می دونم rufus تک کاره هست. طبق سرچی که داشتم نرم افزار yumi این قابلیت رو داره و درست هم عمل می کنه ولی وسط نصب خطا می ده ( متن خطا یادم نیست ولی بخش ازش می گفت که " د نتیجه نصب باید از دوباره انجام بشه " ). ( سه تا گزینه داره که هر سه تاش هم امتحان کردم ) توجه بکنید که روشی رو می خوام که خودتون چک کرده باشید و نتیجه گرفته باشید نه این که سرچ کنید و بهم لینک بدید. خودم قبل ایجاد این مببحث به اندازه کافی سرچ کردم . بنابراین روشی رو بگید که خودتون کامل چک کرده باشید. ( فلش 32 گیگ برای این کار دارم )
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

2. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 5,639 در 1,260 پست

سلام. قصد دارم یکی از روش هایی که در عنوان هست رو انجام بدهم ( در نهایت یه فلش می خوام داشته باشم که داخلش ویندوز 7و8و10 بوتیبل شده باشه و هر وقت خواستم بتونم از یکیش استفاده کنم ) تا اونجایی که می دونم rufus تک کاره هست. طبق سرچی که داشتم نرم افزار yumi این قابلیت رو داره و درست هم عمل می کنه ولی وسط نصب خطا می ده ( متن خطا یادم نیست ولی بخش ازش می گفت که " د نتیجه نصب باید از دوباره انجام بشه " ). ( سه تا گزینه داره که هر سه تاش هم امتحان کردم ) توجه بکنید که روشی رو می خوام که خودتون چک کرده باشید و نتیجه گرفته باشید نه این که سرچ کنید و بهم لینک بدید. خودم قبل ایجاد این مببحث به اندازه کافی سرچ کردم . بنابراین روشی رو بگید که خودتون کامل چک کرده باشید. ( فلش 32 گیگ برای این کار دارم )
    سلام
    بهتر ازین پیدا نمیکنید
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

داخل انجمن قبلا معرفی شده
    یکبار فلشتون رو باهاش فرمت میکنید
    و بعد خیلی راحت ایزوی دلخواهتون رو کپی میکنید داخل فلش (به هر تعدادی که فلشتون جا داشته باشه)
    هر وقت هم خواستید میتونید ایزو ها رو پاک یا جایگزین کنید
    (البته بعد از هر تغییر یکپارچه سازی باید صورت بگیره، داخل سایتش توضیح داده، من خیلی وقته استفاده نکردم الان حضور ذهن ندارم، فکر کنم یک فایل از داخل فلش باید اجرا بشه)
    شاید کار باهاش یه کم پیچیده باشه ولی واقعا کار راه اندازه
    موفق باشید

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.53
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 107,664 در 7,325 پست

یک پیشنهاد هم من دارم اما باید براش وقت بزاریدولی در نهایت روش پایداری هست نسبت به استفاده از نرم افزارهایی که قادر به ایجاد فلش مالتی بوتیبل هستن:
    شما میتونی یک فایل ISO از ویندوز هایی که مدنظرتون هست ایجاد کنید که اگر زمانی فلش هم خراب شد به راحتی با همان rufus یک بار دیگر فلش جدید را ایجاد کنید:
    Hi in the halls of the kings who are gone, jenny would dance with her ghosts, the ones she had lost and the ones she had found and the ones who had loved her the most, the ones who'd been gone for so very long, she couldn't remember their names, they spun her around on the damn old stones, spun away all her sorrow and pain and she never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام
    بهتر ازین پیدا نمیکنید

داخل انجمن قبلا معرفی شده
    یکبار فلشتون رو باهاش فرمت میکنید
    و بعد خیلی راحت ایزوی دلخواهتون رو کپی میکنید داخل فلش (به هر تعدادی که فلشتون جا داشته باشه)
    هر وقت هم خواستید میتونید ایزو ها رو پاک یا جایگزین کنید
    (البته بعد از هر تغییر یکپارچه سازی باید صورت بگیره، داخل سایتش توضیح داده، من خیلی وقته استفاده نکردم الان حضور ذهن ندارم، فکر کنم یک فایل از داخل فلش باید اجرا بشه)
    شاید کار باهاش یه کم پیچیده باشه ولی واقعا کار راه اندازه
    موفق باشید
    ممنون بابت این نرم افزار فوق العاده که بعد از چند بار آزمون و خطا بالاخره تونستم کار باهاش رو یاد بگیرم. فقط یه سوال من تمام ویندوز ها رو از اینترنت دانلود کردم ولی 32 و 64 به صورت جداگانه است. چه طوری این ها رو با هم ادغام کنم. توجه بکنید که مثل همین نرم افزاری معرفی کردید تست شده باشه نه یه سرچ تو اینترنت.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    daemonberanabus آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 314 در 127 پست

سلام
    منم همین مشکل رو دارم
    یه نسخه خاص از ویندوز های بوتیبل روی فلش دارم(bob ombs فکرکنم)
    و همزمان میخوام ویندوز 10 رو همون فلش داشنه باشم و به دلخواه بوت کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

سلام
    منم همین مشکل رو دارم
    یه نسخه خاص از ویندوز های بوتیبل روی فلش دارم(bob ombs فکرکنم)
    و همزمان میخوام ویندوز 10 رو همون فلش داشنه باشم و به دلخواه بوت کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام. به لینک زیر یه نگاهی بندازید :
    کد:
    https://www.youtube.com/watch?v=zfOHFGPwPEo

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند