yadmarket

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: آموزش تغییر ریجن استیم جهت خرید ارزان تر بازی ها

وضعیت
    آفلاین
    Paul آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 11,805 در 1,983 پست

Lightbulb آموزش تغییر ریجن استیم جهت خرید ارزان تر بازی ها

توضیحات مختصر درباره ی استیم :

استیم نرم افزاری جامع و بی نظیر برای ارائه و خرید بازی های اورجینال به صورت مجازی می باشد, بازی کردن به صورت آنلاین و مولتی پلیر, ارتباطات دیجیتالی ( از قبیل چت و انتقال آیتم و Voice ) از قابلیت های جذاب این نرم افزار می باشد,
    این نرم افزار بی نظیر در سال 2003 توسط شرکت Valve طراحی و اجرا شد. استیم مکانی مناسب برای توزیع بازی ها می باشد که از گروه های کوچک تا شرکت های بزرگ می توانند از آن برای ارائه بازی در فضای مجازی استفاده کنند

هدف اصلی این تاپیک :

قطعا کسانی که از نرم افزار استیم استفاده می کنند از قیمت بالای بازی ها که با دلار محاسبه میشود ناراضی هستند
    هدف از ایجاد این تاپیک تغییر ریجن/کشور اکانت استیم جهت خریداری ارزان تر بازی ها هستش
    برخی سایت ها این کار رو با پرداخت هزینه براتون انجام میدن ولی اصلا نیازی نیست برای این کار ریالی خرج کنید

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده F5 بزنید )

ویرایش توسط Paul : 2018-12-31 در ساعت 13:36 دلیل : زیباسازی تاپیک
    Once upon a time
    ...I was happy

2. 46 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    mr1-ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 203 در 146 پست

ممنون بابت اموزش.فقط یه چندتا سوال برام پیش اومده
    1- این روش بن نداره که احیانا؟مثلا بعدا بدون زغال شکن وارد بازی یا استیم بشیم و ازین دست مسائل
    2-چطوری بفهمیم بازی مورد نظر ریجن لاک هست یا نیست؟
    3-اگه رو ریجن روس و ترکیه بخریم زبان داخل بازی روسی و ترکی که نمیشه؟انگلیسی داره؟
    4-در مورد پرداخت های درون برنامه ای هم همینطوریه دیگه طبیعتا؟درسته؟مثلا برای رینبو میخوایم کریدت بخریم از داخل بازی
    5-اول به دلار شارژ کنیم بعد با تغییر ریجن خودش واحد پولی رو عوض میکنه درسته؟نیازی نیست کاری بکنیم؟
    6-خود گیفت استیم رو چطوری ارزون تهیه بکنیم؟اینایی که داخل سایتهای داخلی میفروشن رو نمیخوام بخرم.میخوام از خود منبعی که خودشون میخرن بخرم که ارزونتر دربیاد.
    7-اگه رو استیم خرید بزنیم اگه به حسابهای دیگه متصل باشه روشون میاد درسته؟مثلا رینبو رو روی استیم کریدت بخریم از داخل بازی و اکانت یوبی سافت و استیم و Psn به همدیگه لینک باشن روی Ps4 نشون میده کریدتش رو.منظورم اینه که خرید رو پلتفرم پی سی و استیم منتقل میشه روی کنسول یا نه؟
    اگه دقیق موارد رو جواب بدی ممنون میشم

4. کاربر زیر از پست مفید mr1-ehsan تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Paul آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

ممنون بابت اموزش.فقط یه چندتا سوال برام پیش اومده
    1- این روش بن نداره که احیانا؟مثلا بعدا بدون زغال شکن وارد بازی یا استیم بشیم و ازین دست مسائل
    2-چطوری بفهمیم بازی مورد نظر ریجن لاک هست یا نیست؟
    3-اگه رو ریجن روس و ترکیه بخریم زبان داخل بازی روسی و ترکی که نمیشه؟انگلیسی داره؟
    سلام عزیز

1. خیر, امکان بن اصلا وجود نداره و مشکلی پیش نمیاد
    2. در سایت زیر کشور مورد نظر رو انتخاب کنید و در قسمت Filter games اسم بازی رو وارد کنید اگر در لیست زیر نمایش داده شد یعنی آن بازی دارای Region Lock هستش
    کد:
    https://steamlocked.com/list
    3. در ریجن روس یک سری از بازی ها هستن ( تعدادشون زیاد نیست ) که زبان انگلیسی رو ساپورت نمی کنند ولی در ریجن ترکیه کلیه بازی ها با زبان انگلیسی هستند
    4. اگر شرکت سازنده بازی واحد پول اون کشور رو ساپورت کنه پرداخت درون برنامه ای هم با واحد پول اون کشور محاسبه خواهد شد; خرید کریدت از بازی رینبو با آی پی ایران امکان پذیر نیست
    5. شارژ کردن والت قبل و بعد تغییر ریجن باهم تفاوتی ندارن و نیازی نیست کار خاصی انجام بدید, واحد پول اتوماتیک به واحد پول اون کشور تغییر خواهد کرد
    6. کسانی که والت میفروشن حساب خارجی دارن و از ویزا یا مستر کارت برای خرید استفاده می کنند, در حال حاظر به صرفه ترین روش خرید با بیت کوین هستش, اگر دسترسی به حساب های خارجی ندارید مجبورید از سایت های ایرانی خرید کنید
    7. میتونید از یک اکانت یوپلی مخصوص رینبو برای دو پلتفرم استفاده کنید ولی آیتم ها, لول و کریدت کاملا با هم جدا هستند, تنها بازی هایی میتونن تمامی آیتم و غیره رو انقال بدن که Cross Platform باشند
    Once upon a time
    ...I was happy

6. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mr1-ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 203 در 146 پست

سلام عزیز

2. در سایت زیر کشور مورد نظر رو انتخاب کنید و در قسمت Filter games اسم بازی رو وارد کنید اگر در لیست زیر نمایش داده شد یعنی آن بازی دارای Region Lock هستش
    کد:
    https://steamlocked.com/list
    3. در ریجن روس یک سری از بازی ها هستن ( تعدادشون زیاد نیست ) که زبان انگلیسی رو ساپورت نمی کنند
    4. خرید کریدت از بازی رینبو با آی پی ایران امکان پذیر نیست
    6. کسانی که والت میفروشن حساب خارجی دارن و از ویزا یا مستر کارت برای خرید استفاده می کنند, در حال حاظر به صرفه ترین روش خرید با بیت کوین هستش, اگر دسترسی به حساب های خارجی ندارید مجبورید از سایت های ایرانی خرید کنید
    2-مثلا الان من رینبو رو سرچ زدم و تو لیست بود.ینی باید زغال شکن روس بزنن همیشه تا بازی کنن یا زغال کشور دیگه هم اوکیه؟
    3- اینم میشه از طریق سایتی که برای مورد 2 گفتی هم فهمید؟
    4-خب با زغال کشور دیگه میزنم.مشکل که نداره؟اونم باید زغال روس باشه؟
    6-من حساب خارجی دارم.اگه حساب دیگه ای هم باشه میسازم مشکلی نداره.شما فقط منبع خریدو بهم بگو خودم بقیشو میرم دنبالش.اگه اینجا نمیشه Pm کن بی زحمت.اون بیت کوینم بگو.اگه پرداخت با وب مانی هم سراغ داری بگو
    یه سوال جدید:خرید از داخل استیم با چه حساب پرداخت های خارجی امکانپذیره؟و همینچنین خرید از داخل بازی.اگه لیست همه حساب هارو داری بفرستی ممنون میشم

8. کاربر زیر از پست مفید mr1-ehsan تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Paul آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

2-مثلا الان من رینبو رو سرچ زدم و تو لیست بود.ینی باید زغال شکن روس بزنن همیشه تا بازی کنن یا زغال کشور دیگه هم اوکیه؟
    3- اینم میشه از طریق سایتی که برای مورد 2 گفتی هم فهمید؟
    4-خب با زغال کشور دیگه میزنم.مشکل که نداره؟اونم باید زغال روس باشه؟
    6-من حساب خارجی دارم.اگه حساب دیگه ای هم باشه میسازم مشکلی نداره.شما فقط منبع خریدو بهم بگو خودم بقیشو میرم دنبالش.اگه اینجا نمیشه Pm کن بی زحمت.اون بیت کوینم بگو.اگه پرداخت با وب مانی هم سراغ داری بگو
    یه سوال جدید:خرید از داخل استیم با چه حساب پرداخت های خارجی امکانپذیره؟و همینچنین خرید از داخل بازی.اگه لیست همه حساب هارو داری بفرستی ممنون میشم
    2. رینبو در ریجن روسیه فقط با زبان و زغال شکن روسی قابل اجرا هستش حتی هنگام خرید بازی هم میبایست آی پی شما روسیه باشه
    3. خیر, سایتی وجود نداره
    4. اگر در ریجن روسیه باشه حتما باید زغال شکن همون کشور رو بزنید
    6. با خود استیم میتونید برای اکانتتون با داشتن ویزا یا مستر کارت خرید کنید, از سایت های زیر هم میتونید استفاده کنید ( سایت های زیر دارای اکثر متود های پرداخت می باشند از جمله بیت کوین و وب مانی )
    کد:
    http://g2a.com https://www.seagm.com https://www.offgamers.com
    هنگامی که در استیم والت پول نداشته باشید صفحه Payment براتون باز میشه و میتونید با حساب های خارجی خرید کنید
    شایان به ذکر است در برخی از کشور ها تمامی متود های پرداخت فعال نیست
    از داخل بازی اطلاعی ندارم ولی به احتمال بالا تمامی بازی ها از ویزا و مستر کارت پشتیبانی می کنند
    لیست کلیه ی متود های پرداخت در استیم:

نمایش متن

American Express
    Visa (National)
    Visa
    Mastercard (National)
    Mastercard
    Mobile Payments
    Is Bank
    Akbank
    Yapi Kredi
    Halkbank
    Finansbank
    PTT
    Visa Electron (Domestic)
    Maestro (Domestic)
    BoaCompra Gold
    Once upon a time
    ...I was happy

10. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mr1-ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 203 در 146 پست

. با خود استیم میتونید برای اکانتتون با داشتن ویزا یا مستر کارت خرید کنید, از سایت های زیر هم میتونید استفاده کنید ( سایت های زیر دارای اکثر متود های پرداخت می باشند از جمله بیت کوین و وب مانی )
    کد:

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

داخل اینا فروشنده ها خودشون میفروشن و خود سایت مثل اینکه نمیفروشه.احتمال هکی بودنشون هست؟چون میدونم سایتهای معتبری هستن اینا.مثلا اون فروشنده ها هکی خریده باشن و اینجا بخوان بفروشن

12. کاربر زیر از پست مفید mr1-ehsan تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Paul آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

داخل اینا فروشنده ها خودشون میفروشن و خود سایت مثل اینکه نمیفروشه.احتمال هکی بودنشون هست؟چون میدونم سایتهای معتبری هستن اینا.مثلا اون فروشنده ها هکی خریده باشن و اینجا بخوان بفروشن
    کد استیم والت قابل هک نیست و کسی نمیتونه از جایی هکش کنه, فقط تنها مسئله ای که وجود داره معتبر بودن شخص فروشنده هستش
    من خودم شخصا از G2A و Offgamers خرید کردم, هنگام خرید از G2A بهتون اعتبار و درصد رضایتمندی دیگر مشتریان رو از اون شخص بهتون نشون میده
    از این جهت میتونید با اطمینان خرید کنید, اگر باز هم نیاز به امنیت بیشتری هنگام خرید دارید با پرداخت هزینه ی کمی از مزایای G2A Shield بهره ببرید
    سایت Offgamers بهترین اون ها هستش چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ امنیت و فروشنده خود سایت هست
    Once upon a time
    ...I was happy

14. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mr1-ehsan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 203 در 146 پست

کد استیم والت قابل هک نیست و کسی نمیتونه از جایی هکش کنه, فقط تنها مسئله ای که وجود داره معتبر بودن شخص فروشنده هستش
    من خودم شخصا از G2A و Offgamers خرید کردم, هنگام خرید از G2A بهتون اعتبار و درصد رضایتمندی دیگر مشتریان رو از اون شخص بهتون نشون میده
    از این جهت میتونید با اطمینان خرید کنید, اگر باز هم نیاز به امنیت بیشتری هنگام خرید دارید با پرداخت هزینه ی کمی از مزایای G2A Shield بهره ببرید
    سایت Offgamers بهترین اون ها هستش چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ امنیت و فروشنده خود سایت هست
    هکی بودن منظورم خرید با گیفت هکی هستش که خیلی ها دارن انجام میدن.خواستم بدونم ازین بابت این سایت مورد اطمینان هست؟چون من فروشنده هستم نمیخوام برا مشتریام مشکلی پیش بیاد
    من بیشتر دنبال سایتی هستم که گیفت Psn رو با قیمت کم یا تخفیف بده

وضعیت
    آفلاین
    Paul آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.592
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

هکی بودن منظورم خرید با گیفت هکی هستش که خیلی ها دارن انجام میدن.خواستم بدونم ازین بابت این سایت مورد اطمینان هست؟چون من فروشنده هستم نمیخوام برا مشتریام مشکلی پیش بیاد
    من بیشتر دنبال سایتی هستم که گیفت Psn رو با قیمت کم یا تخفیف بده
    نه عزیز مشکلی پیش نمیاد, در پ.خ بهتون سایت PSN رو معرفی کردم
    Once upon a time
    ...I was happy

17. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    kral2008 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    linux 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 240 در 68 پست

سلام
    من میخوام Euro truck simulator 2 رو بخرم، به کدوم کشور تغییر بدم که ریجن لاکد نباشه؟ تو سایتی که دوستمون معرفی کردن گشتم و متاسفانه تو لیست کشور روسیه بود این بازی.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین