نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میزان رضایت شما از عملکرد انجمن سافت 98

رأی دهندگان
91. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • راضی هستم

82 90.11%
  • راضی نیستم

9 9.89%
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 68

موضوع: نظرسنجی در خصوص میزان رضایت کاربران از نحوه ی عملکرد انجمن سافت 98 در سال 97

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 110,975 در 7,512 پست

پیش فرض نظرسنجی در خصوص میزان رضایت کاربران از نحوه ی عملکرد انجمن سافت 98 در سال 97

با سلام خدمت همه کاربران محترم انجمن سافت 98

کاربران محترم، این نظر سنجی را در جهت بهبود عملکرد انجمن و همچنین میزان رضایت شما از انجمن در خصوص موارد ذکر شده ایجاد کرده ایم:

• نحوه پاسخ گویی به سوالات و رفع مشکلات
    • برخورد تیم مدیران و اعضای فعال انجمن در پاسخ گویی و حل مشکلات؛

دوستان عزیز، شرکت کردن شما در این نظرسنجی در راستای پیشرفت و بهتر شدن هر چه بیشتر عملکرد ما در انجمن سافت98 به ما کمک خواهد کرد و در نتیجه میزان رضایت شما کاربران بیشتر خواهد شد.
    در صورتی که نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، لطفا به ما اعلام کنید.

دوستان عزیز حتما در نظرسنجی شرکت فرمائید.

کاربران و درجه داران عزیز می توانند به راحتی حرف هایشان را بیان کنند و هرگز فکری در مورد برخورد و یا چشم پوشی از فعالیت های مفید خود نکنند.
    تیم مدیریت سافت 98، شنوای حرف های شما می باشند.

تشکر و موفق باشید.
    High in the halls of the kings who are gone, jenny would dance with her ghosts, the ones she had lost and the ones she had found and the ones who had loved her the most, the ones who'd been gone for so very long, she couldn't remember their names, they spun her around on the damp old stones, spun away all her sorrow and pain and she never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave

2. 43 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    H_O_S_E_I_N آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 14,852 در 2,210 پست

با سلام
    من حدود 4 سال است که در این انجمن عضو هستم قبلا در سایر انجمن ها عضو بودم ولی آنها به اندازه ی انجمن سافت 98 جامع و کامل نبودند
    همچنین به جرات میتونم بگم که سافت 98 بزرگترین سایت نرم افزاری در ایران هست
    همچنین مدیران متخصص در این انجمن هم خیلی زیاده
    من به نوبه ی خودم از تمام مدیران و افرادی که برای انجمن زحمت میکشند تشکر می کنم

وضعیت
    آفلاین
    N.A.B.A.S.N آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    ABBAS
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 103 در 35 پست

سلام
    به نظرم نظر سنجی دو گزینه‌ای و پاسخ‌های آری و نه، کلی هست و زیاد روشن و شفاف نیست و نقاط قوت و ضعف را مشخص نمی‌کند

بهتر نیست به جای نظرسنجی دو گزینه‌ای، مثلا سیستم نمره دهی با سوالات مشخص در نظر گرفته شود؟

مثلا:
    نحوه پاسخگویی مدیران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
    ۱- عالی (در تمام موارد به جواب رسیدم) ۲- خوب( در بیشتر موارد مشکلم حل شد) ۳-متوسط(برخی پرسش‌هایم بی جواب ماند) ۴- ضعیف (پاسخ‌های اندکی گرفتم) ۵ - بد ( پاسخی دریافت نکردم)

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Pro 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 110,975 در 7,512 پست

سلام
    به نظرم نظر سنجی دو گزینه‌ای و پاسخ‌های آری و نه، کلی هست و زیاد روشن و شفاف نیست و نقاط قوت و ضعف را مشخص نمی‌کند

بهتر نیست به جای نظرسنجی دو گزینه‌ای، مثلا سیستم نمره دهی با سوالات مشخص در نظر گرفته شود؟

مثلا:
    نحوه پاسخگویی مدیران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
    ۱- عالی (در تمام موارد به جواب رسیدم) ۲- خوب( در بیشتر موارد مشکلم حل شد) ۳-متوسط(برخی پرسش‌هایم بی جواب ماند) ۴- ضعیف (پاسخ‌های اندکی گرفتم) ۵ - بد ( پاسخی دریافت نکردم)
    سلام عزیز وقتت به خیر.
    در صورتی که در مورد موارد جزئی نظر یا انتقادی دارید میتونید به همینصورت که خودتون گفتید، برامون بنویسید.
    High in the halls of the kings who are gone, jenny would dance with her ghosts, the ones she had lost and the ones she had found and the ones who had loved her the most, the ones who'd been gone for so very long, she couldn't remember their names, they spun her around on the damp old stones, spun away all her sorrow and pain and she never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave, never wanted to leave

وضعیت
    آفلاین
    yek_dost آواتار ها
    مدیر مباحث مرتبط با اینترنت و شبکه
    نام اصلی
    آرش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.195
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    ZR1
    تشکر شده 6,048 در 1,613 پست

سلام
    خوب اینجا انجمن نرم افزاری هست
    در حیطه کاریش واقعا عالی هست و من کم تر انجمنی دیدم که اینقدر فعال باشه
    من فقط یک گلایه دارم از کاربرها سوالاتی که قبلا جواب داده شده رو بخونند بعد بیان سوال بپرسند (در مورد مشکلی که در حال حاظر گریبانگیرشون شده)
    من توی زمینه وب و شبکه فعالیت دارم سوال های زیادی هم هستند که در تاپیک اکثرا تکراری هستند
    متاسفانه کاربرها منتظرن یکی جواب رو دو دستی بهشون بده و خودشون حرکتی نمی کنند
    گاهی وقت ها دلخوری ها پیش اومده والا اینجا کسی حقوق بگیر نیست خواهشن درست با هم بر خورد بشه
    در کل اینجا این انجمن از دید من عالیه
    امیدوارم هر روز پیشرفت کنه

وضعیت
    آفلاین
    ARTHAS آواتار ها
    ناظم انجمن
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 7,018 در 1,411 پست

سلام
    انجمن سافت 98 از نظر من بهترین انجمن در زمینه ی نرم افزاری و سخت افزاری هستش
    خودم در انجمن های دیگه ای فعالیت داشتم و با اطمینان میتونم بگم این انجمن از هر نظری بی نقص هستش
    یکی از خوبی های این انجمن این هستش که در هر زمینه ای یک نفر متخصص وجود داره و اکثر سوالات کاربران پاسخ داده میشه
    نمیخوام از انجمن سافت 98 تعریف کنم چون تفاوت این انجمن با دیگر انجمن ها مثل روز روشنه !
    در آخر تشکر می کنم از تمامی عزیزانی که بدون هیچ چشم داشتی در انجمن سافت 98 فعالیت می کنند
    Fear cuts deeper than swords

وضعیت
    آفلاین
    zabzia آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows XP x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 56 در 31 پست

سیلام
    انجمن خیلی خوبیه تمام تلاششونو میکنن که کمک کنن و مرسی ازشون

وضعیت
    آفلاین
    alexmahone2889 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    7601
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 16 در 2 پست

من که تازه به جمع گرمتون اومدم ممنونم امیدوارم همیشه همتون موفق باشید!
    باتشکر از دوستان عزیز

وضعیت
    آفلاین
    LIGHTNING آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1,229 در 241 پست

سلام خدمت مدیران و اعضای محترم انجمن.
    من الان 4 ساله در این انجمن عضو هستم.اینو قبلا هم گفتم صادقانه بگم در ایران انجمنی یا سایتی پیدا نکردم که با مطرح کردن سوال یا مشکل بدون اینکه چیزی از کاربر طلب کنن وقت میذارن و پاسخ میدن به مشکلات اون کاربر. من بارها شده که به مشکلی بر خوردم و حتی نتونستم صبر کنم تا در بخش مربوطه پاسخ داده بشه پیام خصوصی دادم به مدیران انصافا با حوصله و با راهنمایی درست کمک کردن مشکل برطرف شده.اینجا جا داره از زحمات مدیران و کاربران این سایت تشکر کنم .امیدوارم مثل همیشه با قدرت به کارش ادامه بده این انجمن.

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 8,054 در 2,152 پست

سلام

خیلی از کاربرها از قشرهای گوناگون در سرتاسر کشور از نرم افزارهایی که در سایت soft98 قرار داده میشن استفاده می کنن که خوب جنبه عمومی داره ولی من خیلی از اساتید دانشگاه و دانشجوها رو میشناسم که نرم افزارهای مورد نیازشون رو از soft98 دانلود کردن و می کنن و انجمن soft98 نه تنها به رشد علمی کشور کمک کرده بلکه باعث شده خیلی ها درآمدی که دارن رو مدیون soft98 باشن.

این درآمد فقط از نرم افزارهای به روزی هست که در سایت قرار داده می شن اما جواب دادن سوالات کاربرها هم به نوعی باعث می شه که جلوی بسیاری ازهزینه هایی که کاربرها باید بکنن تا مثلا سیستمشون درست بشه یا مشکلشون برطرف بشه گرفته بشه و خود این، باز یک سود برای کاربرهاست.

من خودم به شخصه هرچی دارم پیشرفت می کنم رو مدیون بر و بچه های soft98 هستم و در آینده هم کسب درآمدم رو باز مدیون این سایت و این انجمن هستم. (غیر از شرکت هایی که لطف می کنن و نرم افزار تولید می کنن)

یه نکته دیگه این هست که من هروقت نمی دونم باید چیکار کنم اتوماتیک وارد انجمن میشم و انگار وارد خونه مجازی خودم شدم و به نوعی اینجا رو خونه خودم می دونم.

برای همه این ها از سالار انجمن و دست اندرکاران دیگه که بابت ایجاد چنین سایت و انجمنی تلاش و هزینه کردن تشکر می کنم و همچنین از همه عزیزانی که به طور رایگان پاسخ کاربرها رو میدن.

امیدوارم که رتبه سایت روز به روز بالاتر بره تا بتونه تبلیغات بیشتری بگیره و این هزینه های زیادی که سال ها صورت گرفته به نوعی جبران بشه و هم سایت و انجمن سرپا بمونن و هم به نوعی زحمت های این عزیزان نتیجه بده و از این به بعد هم شاهد سودآوری سایت و هم بهتر شدن انجمن باشیم.

همه این موفقیت ها از سال های گذشته با تلاش دسته جمعی عده زیادی بدست اومده و امیدوارم که این مسیر صعودی همچنان ادامه پیدا کنه.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین