نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به محصولات امنیتی ٢٠١٩ Norton چه امتیازی می دهید ؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0

1 4.76%
  • 1

0 0%
  • 2

1 4.76%
  • 3

0 0%
  • 4

2 9.52%
  • 5

0 0%
  • 6

2 9.52%
  • 7

0 0%
  • 8

1 4.76%
  • 9

8 38.10%
  • 10

6 28.57%
صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617
نمایش نتایج: از 161 به 165 از 165

موضوع: امتیاز دهی هفتگی به آنتی ویروسها توسط اعضای سافت ٩٨ [ محصول منتخب هفته تا ٢٧ تیر ١٣٩٨ : Norton ]

وضعیت
    آفلاین
    A S T R O N آواتار ها
    سرپرست
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 43,884 در 5,966 پست

پیش فرض امتیاز دهی هفتگی به آنتی ویروسها توسط اعضای سافت ٩٨ [ محصول منتخب هفته تا ٢٧ تیر ١٣٩٨ : Norton ]

امتیاز دهی هفتگی به آنتی ویروسها توسط اعضای سافت ٩٨

محصولات امنیتی سال ٢٠١٩

اهداف تاپیک :
    روزانه بر گستردگی دامنه انوع تهدیداتی مانند ویروس ها ، مخرب ها و سایر موارد مشابه افزوده می شود ؛
    اگرچه مقابله با همه تهدیدات عملی نیست ولی می توان با انتخاب صحیح محصولات امنیتی ، تا حدی مقابله با انواع این تهدیدات را عملی نمود.
    به دلیل تنوع بالای محصولات امنیتی، کاربران همواره در انتخاب صحیح این محصول که مناسب آنان باشد تردید داشتند ؛
    بر این اساس ما تصمیم گرفتیم شما را از تجربه دیگر کاربران که از محصولات امنیتی مختلف استفاده کرده اند ، آگاه سازیم و هر هفته یک محصول امنیتی را مد نظر قرار داده و علاوه بر امتیاز دهی ، پیرامون محصول امنیتی مربوطه بحث و تبادل نظر انجام دهیم.

قوانین تاپیک :
    پس از امتیاز دهی برای محصولات امنیتی ، دلیل ثبت امتیاز خود را در قالب پست ارسال کنید ؛ دلیل ثبت امتیازات بر اساس تجربه شخصی یا با استناد به تست های مورد قبول کاربران میتواند انجام گرفته باشد .
    از ارسال اسپم و بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک پرهیز کنید .
    به عقاید و انتخاب کاربران احترام گذاشته و از استفاده الفاظ نامناسب خودداری کنید.
    بحث و گفتگو در هر هفته ، بایستی غالبا و تحت محوریت محصول منتخب هفته باشد.
    بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب تاپیک مجزا داشته و باید از طریق
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    اقدام شود .
    در صورت عدم رعایت قوانین تاپیک ، طبق قوانین انجمن با کاربران متخلف برخورد خواهد شد .

توضیحات در مورد تاپیک :
    محصولات امنیتی منتخب ، هر شنبه معرفی خواهد شد و در عنوان تاپیک قرار خواهد گرفت.
    مهلت امتیاز دهی برای هریک از محصولات امنیتی به مدت ١ هفته ( هفت روز ) خواهد بود و هر جمعه ، میانگین امتیازات کاربران محاسبه شده و بصورت اعلام نتایج قرار داده خواهد شد . علاوه بر میانگین امتیازات ، برای هر آنتی ویروس ، ٣ سطح "ضعیف" ، "در حد انتظار" ، "خوب" و "عالی" در نظر گرفته خواهد شد.
    کاربران میتوانند امتیازات خود را از ٠ تا ١٠ نمره از طریق نظرسنجی موجود در بالای پست اول ثبت کنند ؛ لازم به ذکر است که ، نام کاربری کاربران امتیاز دهنده ، مشخص خواهد بود .
    نتایج نهایی امتیاز دهی برای محصولات امنیتی سال ٢٠١٨ را می توانید در
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    مشاهده کنید.

انتقادات و پیشنهادات در خصوص بهبود کیفی تاپیک را میتوانید از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید.
    امتیازات نهایی و معرفی ٣ محصول امنیتی برتر سال ٢٠١٩ ، در اواخر سال ٢٠١٩ در تاپیک قرار خواهد گرفت .

محصول امنیتی منتخب هفته : مجموعه امنیتی آنتی ویروسهای سال ٢٠١٩ Norton

معرفی کوتاه ویژگیهای آنتی ویروس Norton :
    ١ . یکی از شرکت های معتبر امنیتی

٢ .رابط کاربری زیبا و ساده

٣.ارائه در 3 نسخه خانگی

نتایج امتیاز دهی به محصولات امنیتی :

2. 41 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    Siah Gisoo آواتار ها
    کاربر متخصص
    تشکر شده 2,013 در 361 پست

من امتیاز 4 به نورتون میدم
    مزایا:
    سبک بودن
    باگ های کم
    دیتابیس خوب
    شناسایی رفتاری خوب (سونار)
    معایب
    غیر قابل اعتماد بودن سونار :
    چون یک لایه حفاظتی هر چقدر هم خوب باشه ممکنه بدافزاری ازش عبور کنه بارها تجربه این نوع الودگی ها رو داشتم (سوال اینجاست بعد از سونار ایا لایه دیگری وجود داره بدافزارهایی که از سونار عبور کرده اند رو متوقف کنه؟ این سوال اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم جواب بده)
    کم شدن قدرت پیشگیری از الودگی در حالت افلاین: به طبع قدرت سونار هم در حالت افلاین خیلی کم میشه در این مورد باید مواظب بدافزارهایی که از طریق حافظه های جانبی منتشر میشه بود
    غیر قابل اعتماد بودن در مقابل باج افزارها:
    انتی ویروس هایی مثل بیت دفندر و کسپرسکی و کومودو در مقابل باج افزارها خیلی بهتر از نورتون عمل میکنند و راهکار بهتری دارن
    تشخیص اشتباه :
    که بیشتر از بخش Download Insight نورتون نشات میگیره که با اعتبار سنجی برخی از فایل های سالم رو خطرناک تشخیص میده این مورد میتونه مثل شمشیر دو لبه باشه مزایا و معایبی داره
    نورتون یک انتی ویروس تمام عیار نیست چون برتری چشم گیری نسبت به انتی ویروس هایی مثل بیت دفندر و کسپر نداره در عمل هم راهکار جامع تری نداره نام بزرگ گول زنندست ممکنه یه نفر ببینه 2 تا بدافزار انتی ویروسش شکار کرده بیاد بگه انتی ویروس من بهتره مثل بچه های کوچیک که میگن اسباب بازی من بهتره
    کسی اینجا میتونه با نصب بودن نورتون باج افزاری که در دیتابیس این انتی ویروس به ثبت نرسیده بر روی سیستم اصلی خودش دابل کلیک کنه؟ فکر نکنم کسی باشه چون اعتمادی وجود نداره
    کسی میتونه در حضور کومودو یا کسپر و یا بیت دفندر بر روی باج افزار دابل کلیک کنه؟ کدوم انتی ویروس ها راهکار جامع تری دارن؟ من به ویندوز دفندر و ناد32 در بحث باج افزارها اعتماد بیشتری دارم تا نورتون
    به نظر من دوستانی که نورتون دارن برای امنیت بیشتر و پوشاندن ضعف نورتون در صورت صلاح دید از برنامه رایگان novirusthanks osarmor استفاده کنند چون نورتون قابلیت کنترل چندانی به کاربر در کنترل برنامه ها نمیده . امیدوارم مدیران انجمن یک تاپیک برای صحبت در مورد این محصول در صورت صلاح دید ایجاد کنند.
    ویرایش توسط Siah Gisoo : 2019-07-14 در ساعت 16:06

وضعیت
    آفلاین
    modern warfare آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.239
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 1,180 در 335 پست

سلام
    یک سوال برای بنده پیش اومده اونم اینه که چرا بعضی دوستان میان و به محصولات امنیتی صفر میدهند و بعد هم هیچ دلیلی نمی آورند.
    نتایج محصولات زیادی از جمله نورتون و کومودو و امسی سافت اینجوری خراب میشه و در آخر که نتایج اعلام میشه محصولات کامل و خوبی نظیر موارد ذکر شده نمرات جالبی کسب نخواهند کرد و اگر کاربری بخواهد از این تاپیک برای انتخاب محصول امنیتی استفاده کند گمراه خواهد شد! به نتایج حاصل نگاه کنید و خواهید دید که برخی از دوستان به محصولات امنیتی زیادی صفر داده و نامشان تکرار شده.
    به نظر من بدترین محصول امنیتی هم میتونه 3 بگیره !
    مدیران و ناظمین گرامی اگر انتقاد رو جای اشتباهی کردم پیشاپیش معذرت میخواهم و ممنون میشم به جای حذف کردن به مکان درست انتقالش بدید

5. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    A S T R O N آواتار ها
    سرپرست
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 43,884 در 5,966 پست

سلام
    یک سوال برای بنده پیش اومده اونم اینه که چرا بعضی دوستان میان و به محصولات امنیتی صفر میدهند و بعد هم هیچ دلیلی نمی آورند.
    نتایج محصولات زیادی از جمله نورتون و کومودو و امسی سافت اینجوری خراب میشه و در آخر که نتایج اعلام میشه محصولات کامل و خوبی نظیر موارد ذکر شده نمرات جالبی کسب نخواهند کرد و اگر کاربری بخواهد از این تاپیک برای انتخاب محصول امنیتی استفاده کند گمراه خواهد شد! به نتایج حاصل نگاه کنید و خواهید دید که برخی از دوستان به محصولات امنیتی زیادی صفر داده و نامشان تکرار شده.
    مدیران و ناظمین گرامی اگر انتقاد رو جای اشتباهی کردم پیشاپیش معذرت میخواهم و ممنون میشم به جای حذف کردن به مکان درست انتقالش بدید
    سلام
    ملاک میانگین هست و در اغلب موارد امتیازات پایین برای سایر محصولات هم ثبت شده بود پس تغییر چندانی در نتیجه نهایی نداره .
    اما بهتر هست دوستانی که امتیازات بسیار پایین ثبت کردند توضیحات لازم رو اینجا بیان کنند .

7. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 9,063 در 2,368 پست

سلام
    سلام

به نظر من مشکل از طراحی نظرسنجیه. همونطور که می دونیم امکان نداره هیچ آنتی ویروس جهانی نمره ای کمتر از 5 بگیره حداقل برای محصولات 2019. اما وقتی در نظرسنجی عدد 0 در گزینه ها قرار داده شده یعنی هر کابری می تونه به یک آنتی ویروس 0 بده و اگه 0 داد نمی تونیم بازخواستش کنیم چون نظرشه. همون طور که من به نورتون 10 دادم و دلیلم تجربه است و نه علمی پس عدد 0 هم بر حسب تجربه کاربره.

اگه ما ملاک آنتی ویروس ها رو به صورت زیر بررسی کنیم روش بهتریه

عالی، خیلی خوب، خوب، متوسط، ضعیف، خیلی ضعیف

و به ترتیب 10، 9، 8، 7، 6، 5 براشون در نظر بگیریم.

فقط باید توجه کنیم که هیچ آنتی ویروس شناخته شده 2019 نیست که واقعا ضعیف باشه و همشون در بدترین حالت متوسط به بالا هستن ولی وقتی کسی نمره ضعیف یا خیلی ضعیف میده در قیاس با آنتی ویروس های دیگه است نه اینکه خود اون آنتی ویروس به طور کلی ضعیف باشه

خوبی عدد 0 اینه که باهاش می شه با همکاری جمعی، اسم بعضی آنتی ویروس ها رو پیش کاربرها خراب کرد.

9. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Siah Gisoo آواتار ها
    کاربر متخصص
    تشکر شده 2,013 در 361 پست

سلام
    سلام متین جان زیاد حساس نشو
    بنا رو بزار یادگیری و تجربه کسب کردن هر کس بر اساس تفکرات خودش امتیاز میده به هر حال قرار نیست همه نظرها شبیه هم باشه تصور کن همه نظرها
    شبیه هم بود قشنگی به متفاوت بودن نظرهاست منابع زیادی برای یادگیری انتی ویروس ها برای ما کاربرای خانگی وجود نداره هیچ شرکتی هم اسرار خودش رو افشا نمیکنه پس مجبوریم از شیوه عملکرد انتی ویروس ها نتیجه گیری کنیم یا با ازمون و خطا بتوانیم مباحثی رو متوجه بشیم که مطمینن با خطا همراه خواهد بود هیچ وقت نمیتونیم به تمام کارکرد یک انتی ویروس واقف بشیم فقط سازندهای انتی ویروس میدونه چجوری داره کار میکنه ویا با گفت و گو بتوانیم چیزای جدید از دیگران یاد بگیریم هدف این تاپیک هم همینه که متاسفانه کسی در مورد انتی ویروس ها زیاد بحث و گفت و گو نمیکنه 90 درصد سوالات

بخش انتی ویروس ها به فعال سازی انتی ویروس ها مربوط میشه متاسفانه دوستانی که در مورد نحوه عملکرد ویندوز اطلاعات وسیعی دارن تو مباحث شرکت نمیکن تا ویندوز رو متوجه نشیم چیز زیادی در مورد انتی ویروس ها نصیبمون نمیشه یا دوستانی که در مورد شبکه اطلاعات وسیعی دارن تو مباحث شرکت نمیکنند مباحث شبکه برای نحوه کار کرد انتی ویروس و فایروال باید درک بشه یا دوستانی که برنامه نویس حرفه ای هستن همه انجمن شده حل مشکلات پس کی قراره تبادل نظر کنیم ؟؟؟؟؟
    نورتون حس اعتماد بهم نمیده هر وقت نورتون نصب کردم همیشه این احساس رو داشتم یه فایل اجرا بشه و نورتون کاری از دستش بر نیاد همیشه از این نگران بودم پشت سیستم نباشم و بچه ای بیاد یه چیزی به سیستم متصل کنه و .......نورتون تو برخی موارد کارش خوبه و ممکنه کسی دیگه ای این حس عدم اعتماد رو نسبت به هر انتی ویروسی دیگه ای داشته باشه از طرفی دیگر قرار نیست همه بدافزارهای دنیا به سیستم ما حمله کنند اما من به انتی ویروس هایی که خودکار تصمیم میگیرن و حقی برای کاربر قایل نمیشن زیاد نمیتونم اعتماد کنم تو ویدیوهای مختلف تو انجمن یا اینترنت منتشر میشه این موارد رو میشه دید انتی ویروس هایی که خودکار عمل میکنند دچار مشکل شدن مثلا ضد باج افزار زون الارم خودکار عمل میکنه که دیدیم توانایی بالایی هم داشت اما باز هم ازش عبور کردن یا مثلا انتی ویروس بیت دفندر تلفیقی از روشی شبیه زون الارم با حفاظت پوشه ها داره که با این وجود امنیت بالاتری ارایه میده البته نباید تمام خودکار بودن انتی ویروس رو منفی بدونیم

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617

کلمات کلیدی این موضوع