yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بهترین نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

وضعیت
    آفلاین
    Masroor آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Kenzo
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung J7 Pro 2017
    تشکر شده 58 در 33 پست

پیش فرض بهترین نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

سلام. من برنامه‌ی ACR Pro رو دانلود کردم. توی تماس های تلفنی صدای من رو همیشه ضبط میکنه اما صدای طرف مقابل رو بعضی وقتا ضبط میکنه بعضی وقتا هم شدت صدا خییییلی کمه اصلا شاید میزان صدا ۱۰ درصدم نباشه. بعضی وقتا هم فقط صدای خودم ضبط شده و صدای طرف مقابل اصلا نیست. مشکل از کجاست؟
    اگر برنامه ای در اندروید میشناسید که بدون مشکل کار کنه و صدای هر دو طرف رو ریکورد کنه بدون مشکل، بهم معرفی کنید
    تنظیمات رو اصلا دست نزدم. بازم اینجوریه. حتی تنطیمات بخش Record رو هم نگاه کردم و فرمت فایل رو روی AMR و M4A و Mp3 هم گذاشتم بازم همینجوریه

2. کاربر زیر از پست مفید Masroor تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.418
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 10,087 در 1,821 پست

سلام. من برنامه‌ی ACR Pro رو دانلود کردم. توی تماس های تلفنی صدای من رو همیشه ضبط میکنه اما صدای طرف مقابل رو بعضی وقتا ضبط میکنه بعضی وقتا هم شدت صدا خییییلی کمه اصلا شاید میزان صدا ۱۰ درصدم نباشه. بعضی وقتا هم فقط صدای خودم ضبط شده و صدای طرف مقابل اصلا نیست. مشکل از کجاست؟
    اگر برنامه ای در اندروید میشناسید که بدون مشکل کار کنه و صدای هر دو طرف رو ریکورد کنه بدون مشکل، بهم معرفی کنید
    تنظیمات رو اصلا دست نزدم. بازم اینجوریه. حتی تنطیمات بخش Record رو هم نگاه کردم و فرمت فایل رو روی AMR و M4A و Mp3 هم گذاشتم بازم همینجوریه
    سلام
    از برنامه هایی مثل Truecaller یا Automatic Call Recorder استفاده کنید ببینید بازم چنین مشکلی رو دارید یا خیر
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be

آنچه که باعث پیچیدگی در زندگی می‌شود، تصویری است که در ذهن خود داریم از اینکه زندگی چگونه باید باشد

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند