صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 37

موضوع: تولید نرم افزار مدیریت رایانه از راه دور نسخه داخلی

وضعیت
    آفلاین
    online300 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    هنر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    مدل تلفن همراه 
    سامسونگ جی 7
    تشکر شده 71 در 33 پست

پیش فرض تولید نرم افزار مدیریت رایانه از راه دور نسخه داخلی

سلام به دوستان و همراهان وب سایت همیشه به روز سافت ۹۸

میخواستم نظر شما دوستان و مدیران و متخصصان نرم افزاری رو در این باره بدونم

سرتون رو درد نیارم همه میدونیم که TeamViewer برنامه خوبی هستش حالا کار نداریم که فعلا از دسترس خارج شده اما یه نسخه کاملا ایرانی با چنین امکاناتی آیا مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت؟

شاید بگید اونی که زیاد از این نرم افزار هاست اما واقعا اگر از دید یه کاربر معمولی و حرفه ای به این بحث نگاه کنیم یعنی هیچ فرقی بین یه رابط کاربری ایرانی پسند و پشتیبانی صد درصدی واسه ایرانی ها با یه نرم افزار تولید خارج و مشکلات و نبود پشتیبانی و غیره نیست؟!

دوست دارم نظرات شما دوستان رو بخونم و بدونم چه چیزی در سر شما میگذره در این مورد
    و اما نکته آخر : در اینکه سافت ۹۸ وب سایت بسیار حرفه ای و به روزی هست شکی ندارم فقط میخوام بدونم سافت ۹۸ در مورد این گونه ایده ها چه حمایت هایی رو می تونه واسه تولیدات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی داشته باشه ( ترجیحا مدیران محترم در این یک مورد اخر نظر بدن )

2. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Siah Gisoo آواتار ها
    کاربر فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 1,645 در 307 پست

سلام دوست من
    باعث خوشحالیه همچین برنامه ای طراحی کردین دوست دارم از برنامه شما استفاده کنم اما مشکل به نظر من برمیگیرده به اعتماد کاربرا به برنامه های ایرانی کلا کاربرا تمایل چندانی به استفاده از برنامه های ایرانی ندارن اگر برنامه ای با کیفیت مناسب ارایه بشه احتمالا استقبال کنند یکی دیگه از موارد اینه که کاربرا تصور میکنند برنامه های ایرانی دارای بکدور هستند.من امیدوارم برنامه ی شما مورد استقبال قرار بگیره

4. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    online300 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    هنر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    مدل تلفن همراه 
    سامسونگ جی 7
    تشکر شده 71 در 33 پست

سلام دوست من
    باعث خوشحالیه همچین برنامه ای طراحی کردین دوست دارم از برنامه شما استفاده کنم اما مشکل به نظر من برمیگیرده به اعتماد کاربرا به برنامه های ایرانی کلا کاربرا تمایل چندانی به استفاده از برنامه های ایرانی ندارن اگر برنامه ای با کیفیت مناسب ارایه بشه احتمالا استقبال کنند یکی دیگه از موارد اینه که کاربرا تصور میکنند برنامه های ایرانی دارای بکدور هستند.من امیدوارم برنامه ی شما مورد استقبال قرار بگیره
    سلام ممنون که نظرتون رو بیان کردید فعلا میخوام یکم بازخورد بگیرم در این باره و نظرات و ایده ها و انتقاداتی که در این باره میتونه وجود داشته باشه رو بدونم
    از همه دوستان خوااااهش میکنم اگر این مطلب رو میخونن حتما نظرشون رو در مورد این برنامه اینجا بنویسن حتما حتما نظرتون رو بگید لطفا

6. کاربر زیر از پست مفید online300 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    SHAKIB آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    SHAKIB
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 2,121 در 713 پست

درود

ایده خوبیه و به نظرم میتونه جالب باشه ولی همونطور که دوستمون عرض کرد نه تنها بنده بلکه خیلی از دوستان دیگه رو که میبینم هیچ اعتمادی دیگه به اپلیکیشن یا نرم افزارهای ایرانی ندارند ... نمونش پیامرسان های داخلی با اون حجم از پشتیبانی دولتی

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    hamechiz آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 586 در 291 پست

سرتون رو درد نیارم همه میدونیم که TeamViewer برنامه خوبی هستش حالا کار نداریم که فعلا از دسترس خارج شده اما یه نسخه کاملا ایرانی با چنین امکاناتی آیا مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت؟

شاید بگید اونی که زیاد از این نرم افزار هاست اما واقعا اگر از دید یه کاربر معمولی و حرفه ای به این بحث نگاه کنیم یعنی هیچ فرقی بین یه رابط کاربری ایرانی پسند و پشتیبانی صد درصدی واسه ایرانی ها با یه نرم افزار تولید خارج و مشکلات و نبود پشتیبانی و غیره نیست؟!

دوست دارم نظرات شما دوستان رو بخونم و بدونم چه چیزی در سر شما میگذره در این مورد
    و اما نکته آخر : در اینکه سافت ۹۸ وب سایت بسیار حرفه ای و به روزی هست شکی ندارم فقط میخوام بدونم سافت ۹۸ در مورد این گونه ایده ها چه حمایت هایی رو می تونه واسه تولیدات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی داشته باشه ( ترجیحا مدیران محترم در این یک مورد اخر نظر بدن )
    سلام

خارجی ها خیلی به حریم خصوصی اهمیت می دن و همیشه این براشون دغدغه بوده و امکانتی که اضاف می کنن مثلا مثل تلگرام امنیت را براش می سنجن و هزینه های زیادی می کنن و اعتماد مردم به برنامه های داخلی این موردی از نظر من کم هست و برای اینکه اعتماد زیاد بشه باید امنیت و دسترسی به حریم خصوصی واقعا مشخص بشه

10. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    online300 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    هنر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    مدل تلفن همراه 
    سامسونگ جی 7
    تشکر شده 71 در 33 پست

سلام

خارجی ها خیلی به حریم خصوصی اهمیت می دن و همیشه این براشون دغدغه بوده و امکانتی که اضاف می کنن مثلا مثل تلگرام امنیت را براش می سنجن و هزینه های زیادی می کنن و اعتماد مردم به برنامه های داخلی این موردی از نظر من کم هست و برای اینکه اعتماد زیاد بشه باید امنیت و دسترسی به حریم خصوصی واقعا مشخص بشه
    حرف های شما درست هستش اما یه نکته ای که میشه لابه لایه این مشکلات پیدا کرد این هست که ... بذارید یه مثال بزنم براتون اگر دقت کرده باشید خود ملت روسیه آنچنان از تلگرام استفاده نمیکنن میرن از WhatsApp استفاده میکنن
    یا برعکس ما خودمون از سروش استفاده نمیکنیم از تلگرام استفاده میکنیم هم عجیب هم اینکه به نظر غیر منطقی هم نمیاد !!! ولی بازم عجیب!!
    به هر حال این قسمتی که فرمودین : اعتماد زیاد بشه باید امنیت و دسترسی به حریم خصوصی واقعا مشخص بشه
    صد در صد همینطور خواهد بود به خصوص قسمتی که کمترین اطلاعات از سوی کاربر رو تو برنامه درخواست کنیم
    کلا نبود این اعتماد به نظر من ریشته ای هستش ( منظور از ریشه ای مثلا برنامه ای مثل روبیکا که اصلا معلوم نیست پدر مادرش کیه و یا همین تلگرام طلایی که آشکارا داره کارشو انجام میده مثل سانسور کردن و انواع دسترسی هاش )
    و البته گاهی از چند علف هرز هم سر چشمه میگیره که این وسط به قول معروف آدم خوبا هم با بدا می سوزن
    امیدوارم این مشکل هر چند غیر ممکن یه روزی تو کشور حل بشه !

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Siah Gisoo آواتار ها
    کاربر فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 1,645 در 307 پست

سلام ممنون که نظرتون رو بیان کردید فعلا میخوام یکم بازخورد بگیرم در این باره و نظرات و ایده ها و انتقاداتی که در این باره میتونه وجود داشته باشه رو بدونم
    از همه دوستان خوااااهش میکنم اگر این مطلب رو میخونن حتما نظرشون رو در مورد این برنامه اینجا بنویسن حتما حتما نظرتون رو بگید لطفا
    سلام
    به نظر من ایده خودتون رو اجرا کنید یا شکست میخورید یا موفق می شوید تا ایده اجرایی نشه نواقص کار مشخص نمیشه اگر مانع بزرگی ندارید شروع کنید .........
    نمیدونم برنامه شما در چه مرحله ای قرار داره اما با مدیریت صحبت کنید و برنامه خودتون رو به عنوان برنامه ازمایشی در انجمن قرار بدید تا کاربرا مورد تست قرار بدهند و بازخوردها بیشتر بشه.

14. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    online300 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    هنر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    مدل تلفن همراه 
    سامسونگ جی 7
    تشکر شده 71 در 33 پست

سلام
    به نظر من ایده خودتون رو اجرا کنید یا شکست میخورید یا موفق می شوید تا ایده اجرایی نشه نواقص کار مشخص نمیشه اگر مانع بزرگی ندارید شروع کنید .........
    نمیدونم برنامه شما در چه مرحله ای قرار داره اما با مدیریت صحبت کنید و برنامه خودتون رو به عنوان برنامه ازمایشی در انجمن قرار بدید تا کاربرا مورد تست قرار بدهند و بازخوردها بیشتر بشه.
    مراحل پایانی هستش ریزه کاری هاش مونده انشالله که موفق خواهد بود زحمت زیادی براش کشیدیم برنامه استانداردی هستش
    یک سری پیش نیاز ها داره که باید حل بشه کامل بعد از اون حتما برای استفاده عموم قرار خواهد گرفت

( دوستان خواهشا نظراتتون رو بیان کنید فقط از کنارش نگذرید حتما نظرات و پیشنهاداتون رو با من در میون بذارید واقعا برام مهمه نظراتتون )

16. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 8,891 در 3,677 پست

سلام. خودم شدیدا با خودکفائی موافقم. همش که نمیشه وارد کننده بود. شاید یه موقع تاجر دیگه دلش نخواد جنسی رو بیاره. خودمون می سازیم. شاید به کیفیت اونا نرسه ولی خب هیچ کسی راه صدساله رو یه شبه نرفته.

قابل توجه اونایی که فکر می کنند فقط دو راه بین موفقیت و شکست هست.

1- امنیت کاربر و نرم افزار حفظ بشه ( به خصوص حریم خصوصی )
    2- کار باهاش راحت باشه.
    3- حتما که نباید اول کار امکانات زیادی داشته باشه. از کم شروع بشه و بدون مشکل باشه بهتر از اینه که امکانات زیاد در کنار باگ زیاد داشته باشه.
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

18. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    CYBER EH آواتار ها
    Open Your Eyes Here
    نام اصلی
    ʌʅɪ
    تشکر شده 18,079 در 2,025 پست

سرتون رو درد نیارم همه میدونیم که TeamViewer برنامه خوبی هستش حالا کار نداریم که فعلا از دسترس خارج شده اما یه نسخه کاملا ایرانی با چنین امکاناتی آیا...
    سلام;
    اولا این نرم افزار های ریموت کنترل یه چیز عام نیستن و استفاده خاص برای کاربردهای خاصی هم دارن. همین الان جایگزین ساده تر و البته رایگان هست به نام AnyDesk
    دوما پیچیدگی پیاده سازی این چنین سرویسی تا جایی که من اطلاع دارم نیاز به دانش و کار فراوان داره و در ایران چنین دانشی وجود نداره، یا حداقل اگه کسی هم چنین دانشی داشته باشه دلیلی برای انجامش نمیبینه.
    سوما اگه چنین نرم افزاری هم تولید بشه، با هدف پوشش قراردادن سازمان ها و شرکت ها تولید میشه که بتونه بازپرداخت هزینه هاشو بگیره، نه برای کاربران عادی که شاید به 100 کانکشن ایجاد شده در هفته هم نرسه! شرکت های ایرانی هم اغلبا یا دانش فنی دارن اما ذهن تجاری و سیاست کاری ندارن، یا فقط ذهنشون تجاریه و اصلا توان فنی ندارن! هیچقوت تعادل وجود نداشته.
    بعدشم برای کاربران خانگی پشتیبانی اصلا معنایی نداره، یه نرم افزاری پاسخگوی نیازشون نبود میرن سراغ بعدی.
    اما در مورد سرویس های ایرانی، مثلا سرویس فرادسک رو داریم، که بررسیش پای خودتون. ظاهرا در ابتدای راهن.
    در مورد ساپورت سافت 98 هم، نرم افزار های ایرانی زیادی نیستن که با توجه به دسته بندی فعلی سافت 98، مناسب قرارگرفتن در این سایت باشن. چون در سافت 98 اغلبا نرم افزار ها با فعالساز و بدون محدودیت عرضه میشه و این به یک جور سیاست تبدیل شده، و در بهترین حالت نرم افزار های ایرانی به خاطر دید تجاری بی رحمانه ای که دارن، با کاربران عام و خانگی کمتر کنار میان و این کلا ناقض این آزادی هستن. پس قراردادنشون در سافت 98 چون آنچنان استفاده ای هم برای کاربران نمیتونه داشته باشه، فقط یک تبلیغ صرف هستش. سافت 98 تا اینجا ترجیح داده بیشتر به کاربران خانگی سرویس بده تا سرویس های مناسب بستر تجاری که پیچیدگی های خاص خودشو داره.

20. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین