صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718
نمایش نتایج: از 171 به 178 از 178

موضوع: تاپیک جامع ارائه جدید ترین آپدیت های رسمی ویندوز 10

وضعیت
    آفلاین
    N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲ آواتار ها
    bᏒᎾᏆhᎬᏒ
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 ENT 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    تشکر شده 115,355 در 7,770 پست

پیش فرض تاپیک جامع ارائه جدید ترین آپدیت های رسمی ویندوز 10

در این تاپیک جدیدترین آپدیت های ویندوز 10 جهت دانلود ارائه خواهند شد.
    جهت دسترسی به تاپیک قدیمی، به لینک زیر مراجعه کنید:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    مشخصات مربوط به آپدیت های ویندوز 10
    بیلد 18362 - 1903
    4503293
    Cumulative Update 11 / 06 / 2019
    4503308
    Security Update for Adobe Flash Player for Windows 10 Version 1903 11 / 06 / 2019
    4498523
    Servicing Stack Update 30 / 05 / 2019
    4495620
    Cumulative Update for .NET Framework 3.5 and 4.8 09 / 05 / 2019
    890830
    Windows Malicious Software Removal Tool 12 / 06 / 2019
    4497165
    Intel Microcode 18 / 06 / 2019
    بیلد 17763 - 1809
    4501371
    Cumulative Update 18 / 06 / 2019
    4493478
    Security Update for Adobe Flash Player for Windows 10 Version 1809 09 / 04 / 2019
    4504369
    Servicing Stack Update 11 / 06 / 2018
    4494174
    Intel Microcode 17 / 06 / 2019
    4503864
    Cumulative Update for .NET Framework 3.5, 4.7.2 and 4.8 17 / 06 / 2019

آپدیت های مربوط به ورژن 1803

راهنمایی جهت آشنایی با انواع آپدیت های ویندوز

آپدیت‌های ویندوز ۱۰ به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند:

1. Servicing Stack
    2. Cumulative Update
    3. Security Update
    4. .NET Framework

1. Servicing Stack: این آپدیت‌های به ظاهر کوچک برای سیستم بسیار مهم بوده و شامل فایل‌ها و منابعی می‌شوند که برای مدیریت سیستم ضروری هستند و قبل از نصب سایر آپدیت‌های ویندوز، بایستی آخرین آپدیت Servicing Stack نصب شود.

2. Cumulative Update: این دسته از آپدیت‌ها نسبتاً حجیم بوده و بسیاری از قسمت‌های مختلف ویندوز را به روز می‌کنند؛ این نوع آپدیت‌ها در واقع جزء مهم‌ترین و اصلی‌ترین آپدیت‌های ویندوز به شمار رفته و به طور ماهانه منتشر می‌شوند؛ مهم‌ترین مزیت این آپدیت‌ها این است که علاوه بر تغییرات جدید هر ماه، تمامی آپدیت‌های ماه‌های قبل را نیز شامل می‌شوند.

3. Security Update: این آپدیت صرفاً Adobe Flash Player را برای مرورگر Internet Explorer آپدیت می‌کند؛ از آن جایی که مسبب بسیاری از حفرات امنیتی نرم افزار Adobe Flash Player است، پیشنهاد می‌شود که این آپدیت نیز به طور مداوم نصب شود.

4. NET Framework: این آپدیت نیز همانطور که از نام آن پیداست، کتاخانه‌های NET Framework را به روز رسانی می‌کند که البته فقط شامل نسخه 4.5 به بعد می‌شود؛ آخرین نسخه در حال حاضر 4.6.2 است.
    علاوه بر آپدیت‌های فوق که به طور ماهانه منتشر می‌شوند، سه آپدیت دیگر نیز وجود دارند که قابلیت‌های خاصی به سیستم اضافه می‌کنند ولی هر ماه به روز رسانی نمی‌شوند:

1. RSAT
    2. Media Feature Pack
    3. Disk cleanup

1. RSAT: آپدیت «RSAT» یا «Remote Server Administration Tools» در واقع یک سری امکانات مدیریتی را به ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند که برای مدیریت از راه دور سیستم عامل Windows Server 2016 کاربرد دارد.

2. Media Feature Pack: این بسته امکانات چندرسانه‌ای و نرم افزارهای لازم نظیر Windows Media Player را به ویندوزهای ویرایش N (ویرایشی مخصوص کشورهای عضو اتحادیه اروپا که امکانات چند رسانه‌ای آن از ویندوز حذف شده است) باز می‌گرداند.

3. Disk cleanup: با نصب این آپدیت، آپدیت‌های جامع قدیمی حذف شده و مقداری از فضای اشغال شده توسط آن‌ها بازگردانده می‌شود. همچنین در ماه‌های بعد نیز عملیات حذف فایل‌های قدیمی به طور خودکار انجام می‌شود.

تفاوت آپدیت Cumulative با آپدیت Delta
    همانطور که از نام Cumulative مشخص است این به‌روز رسانی‌ها، در کنار اصلاحات جدید، شامل تمامی تغییرات صورت گرفته در گذشته هم می‌شود. به این ترتیب کاریران با نصب جدیدترین نسخه از آن می‌توانند تمامی تغییرات و ویژگی‌هایی که تا آن روز در ویندوز 10 صورت گرفته را به سیستم خود اضافه کنند. علاوه بر این باید توجه داشت که کاربران در هنگام دانلود این به‌روز رسانی‌ها، اطلاعات تمامی تغییرات صورت گرفته تا به آن روز را به سیستم خود اضافه می‌کنند اما در هنگام نصب تنها ویژگی‌های جدید برای آن‌ها قابل مشاهده خواهد بود. با توجه به این موضوع، به‌روز رسانی‌های Cumulative، هر روز حجم بیشتری را اشغال می‌کنند و دانلود و نصب آن‌ها بر روی سیستم‌های کاربران سخت‌تر می‌شود. به همین دلیل مایکروسافت مدتی است که در فکر تغییر رویه انتشار به‌روز رسانی‌های ویندوز 10 است و به نظر می‌رسد نتیجه این افکار قرار است در قالب به‌روز رسانی‌های Delta نمود پیدا کند.
    این به‌روز رسانی‌ها، برخلاف آپدیت‌های Cumulative تنها شامل تغییرات و اصلاحات صورت گرفته در ویندوز 10 پس از انتشار آخرین به‌روز رسانی Cumulative است. به این ترتیب اگر از آن دسته کاربرانی هستید که هر ماه به‌روز رسانی‌های Cumulative را دانلود می‌کنید دیگر نیازی به دانلود و نصب به‌روز رسانی‌های Delta نخواهید داشت. باید توجه داشت که به‌روز رسانی‌های Delta می‌توانند راحت‌تر از گذشته تغییرات صورت گرفته توسط مایکروسافت را به سیستم‌های کاربران اضافه کنند.

راهنمایی جهت نصب آپدیت های ویندوز

لطفاٌ قبل از انتخاب فایل آپدیت برای دانلود ، ابتدا بیلد ویندوز 10 خود را چک کنید، برای این منظور RUN را باز کرده و عبارت winver را تایپ کنید
    مرحله اول:
    همیشه اولین آپدیتی که باید بر روی سیستم نصب شود، آپدیت Servicing Stack است؛ پس در مرحله اول، آخرین آپدیت Servicing Stack قرار داده شده را نصب کنید.

مرحله دوم:
    آخرین آپدیت جامع (Cumulative) را نصب کنید. نصب این آپدیت متناسب با قدرت سخت افزاری سیستم، ممکن است تا ۱ ساعت طول بکشد.

مرحله سوم:
    سیستم خود را Restart کنید. راه اندازی مجدد سیستم در این مرحله ضروری است.

مرحله چهارم:
    حال می‌توانید سایر آپدیت‌ها را (بدون ترتیب خاص) نصب نمایید.

مرحله پنجم:
    بعد از اتمام نصب تمامی آپدیت‌ها، سیستم را مجدد Restart کنید.

توصیه ها :

بهتر است قبل از به روز رسانی ویندوز، سیستم را یک بار Restart نموده و پس از آماده به کار شدن دستگاه، اقدام به نصب آپدیت‌ها کنید.

اکیداً پیشنهاد می‌شود در حین نصب آپدیت‌ها (به خصوص آپدیت‌های جامع) هیچ گونه فعالیتی با سیستم انجام نشود.

وضعیت
    آنلاین
    hossein.pr91 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    OROD GB101G
    تشکر شده 48 در 27 پست

دقیقا همون حجم رو از اینترنت اصلی مصرف میکنه و فرق نداره.
    این گزینه برای افزایش سرعت دانلود آپدیت هاست که سیستم های مجاور محدوده میتونند با فعال کردن قابلیت Allow Downloads From Other Pcs این امکان رو فراهم کنند و اینطور نیست که اگه شما 1809 دارید ، سیستم دیگه هم آپگرید بشه !
    بلکه از سرور مایکروسافت همون نسخه با همون حجم دانلود و نصب میشه اما کمی با سرعت بیشتر ( اصلا هم محسوس نیست و ارزشش رو نداره )
    1-سلام خسته نباشید . اون سیستم که گفتم مدت زیادی بوده که آپدیت نشده رو هرجوری بود با کلی حجم که رفت پاش با خود تنظیمات آپدیت کردیم و لی خیلی عجیبه که الان آپدیت شده روی ۱۸۰۳ . من تعجبم چرا نرفته ۱۸۰۹ .به راحتی میتونم بگم حداقل 10 گیگ رو مصرف کرد تا از 1703 بیاد 1803 . الان هم که هرچی چک فور آپدیت زدیم واسش جای اینکه شعورش برسه آپدیت 1903 براش بیاد ، اونکه نمیاد هیچ ،۱۸۰۹ هم براش نمیاد. دیگه اونو کجای دلم بزارم نمیدونم

2-در مورد لپتاپ خودمم که 1809 هس و هنوز ۱۹۰۳ براش نیومده ی سوال داشتم . من جدیدا دیدم که ویندوز هایی که 1809 هستن و 1903 هنوز سازگار نیس براشون ، توی قسمت آپدیت ویندوز زیر قسمت چک فور آپدیت کادری رو نشون میده که توش نوشته ،آقا جان 1903 اومده ولی برای سیستم شما موقتا قابل آپدیت نیست و باید صبر کنید و این حرفا. واسه سیستم من حتی این کادر هم نیومده . خواستم بدونم شما نمیدونید دیگه حداکثر حداکثرش چقدر بعد از 21 می برای همه سیستما میاد؟ من با مدیا کریشن تول هم که زدم ی اروری اومد که برای سیستم من هنوز امکان اپدیت وجود نداره. البته ناگفته نماند سیستمم ضعیف نیس به هیچ وجه. ممنون تز راهنماییتون

3. کاربر زیر از پست مفید hossein.pr91 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    rh_1363 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1703 Build 15063
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 195 در 86 پست

1-سلام خسته نباشید . اون سیستم که گفتم مدت زیادی بوده که آپدیت نشده رو هرجوری بود با کلی حجم که رفت پاش با خود تنظیمات آپدیت کردیم و لی خیلی عجیبه که الان آپدیت شده روی ۱۸۰۳ . من تعجبم چرا نرفته ۱۸۰۹ .به راحتی میتونم بگم حداقل 10 گیگ رو مصرف کرد تا از 1703 بیاد 1803 . الان هم که هرچی چک فور آپدیت زدیم واسش جای اینکه شعورش برسه آپدیت 1903 براش بیاد ، اونکه نمیاد هیچ ،۱۸۰۹ هم براش نمیاد. دیگه اونو کجای دلم بزارم نمیدونم

2-در مورد لپتاپ خودمم که 1809 هس و هنوز ۱۹۰۳ براش نیومده ی سوال داشتم . من جدیدا دیدم که ویندوز هایی که 1809 هستن و 1903 هنوز سازگار نیس براشون ، توی قسمت آپدیت ویندوز زیر قسمت چک فور آپدیت کادری رو نشون میده که توش نوشته ،آقا جان 1903 اومده ولی برای سیستم شما موقتا قابل آپدیت نیست و باید صبر کنید و این حرفا. واسه سیستم من حتی این کادر هم نیومده . خواستم بدونم شما نمیدونید دیگه حداکثر حداکثرش چقدر بعد از 21 می برای همه سیستما میاد؟ من با مدیا کریشن تول هم که زدم ی اروری اومد که برای سیستم من هنوز امکان اپدیت وجود نداره. البته ناگفته نماند سیستمم ضعیف نیس به هیچ وجه. ممنون تز راهنماییتون
    آنلاین آپدیت کردن اشتباه بزرگیه.
    خیلی راحت cumulative update و همچنین service stack مربوطه را دانلود و نصب میکردی.
    نهایت 1.5 گیگ حجمش میشد.

5. کاربر زیر از پست مفید rh_1363 تشکر کرده است .

وضعیت
    آنلاین
    hossein.pr91 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    OROD GB101G
    تشکر شده 48 در 27 پست

آنلاین آپدیت کردن اشتباه بزرگیه.
    خیلی راحت cumulative update و همچنین service stack مربوطه را دانلود و نصب میکردی.
    نهایت 1.5 گیگ حجمش میشد.
    شما فک کنم در جریان نبودید . بالاتر توضیح دادم حداقل اونا رو میخوندید .ممنون از راهنمایی

7. کاربر زیر از پست مفید hossein.pr91 تشکر کرده است .

وضعیت
    آنلاین
    A S T R O N آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 42,094 در 5,803 پست

سلام
    عرض کردم که برای این موارد دانلود فایل ISO ورژن 1903 و نصب از طریق اون بهترین راهه
    حداقل در صورت موفقیت آمیز نبودن فرایند آپگرید ، شما حجم اینترنتتون رو از دست نمیدید و فایل ISO اصلی رو دارید.
    برای ورژنهای قدیمی در صورت نیاز به آپدیت آنلاین ، بهترین روش استفاده از ابزار Windows Update Assistant است
    من با مدیا کریشن تول هم که زدم ی اروری اومد که برای سیستم من هنوز امکان اپدیت وجود نداره. البته ناگفته نماند سیستمم ضعیف نیس به هیچ وجه. ممنون تز راهنماییتون
    عدم مطابقت درایورها با بیلد جدید و یا نرم افزار های ناسازگار میتونه علتش باشه
    تصویر ارور رو قرار بدید که بشه نظر قطعی داد...
    خواستم بدونم شما نمیدونید دیگه حداکثر حداکثرش چقدر بعد از 21 می برای همه سیستما میاد؟
    برای عموم منتشر شده ؛ به دلیل برخی اختلالات سرور آپدیت ممکنه بعضی کاربران دریافت نکنند که باید از ابزار هایی مثل Update Assistant استفاده کرد.

وضعیت
    آنلاین
    hossein.pr91 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Mohammad Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    OROD GB101G
    تشکر شده 48 در 27 پست

برای عموم منتشر شده ؛ به دلیل برخی اختلالات سرور آپدیت ممکنه بعضی کاربران دریافت نکنند که باید از ابزار هایی مثل Update Assistant استفاده کرد.
    کلا ؟ نگید اینجوری نابود میشم که...

تصویر ارور رو قرار بدید که بشه نظر قطعی داد...

نمایش متن

نمایش متن

سلام
    عرض کردم که برای این موارد دانلود فایل ISO ورژن 1903 و نصب از طریق اون بهترین راهه
    حداقل در صورت موفقیت آمیز نبودن فرایند آپگرید ، شما حجم اینترنتتون رو از دست نمیدید و فایل ISO اصلی رو دارید.
    یادم رفت بگم .دقیقا همین کارو هم کردم فایل iso رو گرفتم نسخه 1903 اونم ی ارور داد یادم نمیاد. الان که اون سیستم 1803 هس . الان که آپدیت شده رفته 1803 امتحان نکردم ببینم اون 1903 میشه یانه. ولی واسه اون سوالم اینه چرا حداقل نرفت 1809 ؟

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 15,423 در 4,873 پست

اونم ی ارور داد یادم نمیاد
    درود،

پیغام خطا را می بایست عنوان کنید.

الان که آپدیت شده رفته 1803 امتحان نکردم ببینم اون 1903 میشه یانه. ولی واسه اون سوالم اینه چرا حداقل نرفت 1809 ؟
    دلیل خاصی ندارد ، بستگی به ارائه اون آپدیت از طریق سرور آپدیت مایکروسافت می باشد که کدام Feature Update برای سیستم شما ارائه شود. در کل از طریق نصب با استفاده از دریافت آخرین نسخه ویندوز و آپگرید به نسخه بالاتر معمولا در اغلب موارد مشکل رفع می شود.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

11. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    majidsasani آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    MJ
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 21 در 17 پست

سلام
    من تا الان سه بار ویندوزمو اپدیت کردن از طریق تنظیمات هر بار ویندوزم خراب شده و دیگه بالا نیومد
    الانم چندتا اپدیت داده میترسم اپدیت کنم راهی هست جوری اپدیت شه که دیگه ویندوزو خراب نکنه؟؟؟

وضعیت
    آنلاین
    A S T R O N آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    ASTRON
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 42,094 در 5,803 پست

سلام
    من تا الان سه بار ویندوزمو اپدیت کردن از طریق تنظیمات هر بار ویندوزم خراب شده و دیگه بالا نیومد
    الانم چندتا اپدیت داده میترسم اپدیت کنم راهی هست جوری اپدیت شه که دیگه ویندوزو خراب نکنه؟؟؟
    سلام
    به دلایل متعدد ائم از ناسازگاری آپدیت ها با درایور های شما و یا تداخل های نرم افزاری چنین مشکلاتی رخ می دهند.
    توصیه میکنم قبل از اپدیت برای احتیاط ، از ویندوز سالم که اپها روش نصب شده ایمیج بگیرید و همچنین نقطه بازگشت ایجاد کنید.
    پس از آپدیت هر مشکلی ایجاد شد ، ابتدا از طریق Restore Point سعی کنید که آپدیت رو از بین برده و شرایط رو به حالت قبل برگردونید و در شرایطی که این گزینه عمل نکرد ، جای نگرانی نیست و از ویندوزتون ایمیج دارید.

14. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718

کلمات کلیدی این موضوع