yadmarket

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 253132333435
نمایش نتایج: از 341 به 345 از 345

موضوع: تاپیک جامع ارائه جدید ترین آپدیت های رسمی ویندوز 10

وضعیت
    آفلاین
    CARDINAL آواتار ها
    مدیریت انجمن
    نام اصلی
    هژبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 18362.449
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 134,380 در 8,672 پست

پیش فرض تاپیک جامع ارائه جدید ترین آپدیت های رسمی ویندوز 10

در این تاپیک جدیدترین آپدیت های ویندوز 10 جهت دانلود ارائه خواهند شد.
    جهت دسترسی به تاپیک قدیمی، به لینک زیر مراجعه کنید:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    مشخصات مربوط به آپدیت های ویندوز 10
    بیلد 18363 - 1909
    KB4524147
    Cumulative Update 03 / 10 / 2019
    --- ارجاع به پست Security Update for Adobe Flash Player for Windows 10 Version 1909 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Servicing Stack Update 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Cumulative Update for .NET Framework 3.5 and 4.8 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Windows Malicious Software Removal Tool 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Intel Microcode 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Security Intelligence Update for Microsoft Endpoint Protection 00 / 00 / 2019
    --- ارجاع به پست Security Intelligence Update for Microsoft Security Essentials 00 / 00 / 2019
    بیلد 18362 - 1903
    KB4522355
    Cumulative Update 24 / 10 / 2019
    4503308
    Security Update for Adobe Flash Player for Windows 10 Version 1903 11 / 06 / 2019
    4521863
    Servicing Stack Update 08 / 10 / 2019
    4515871
    Cumulative Update for .NET Framework 3.5 and 4.8 27 / 09 / 2019
    890830
    Windows Malicious Software Removal Tool 10 / 07 / 2019
    4497165
    Intel Microcode 30 / 08 / 2019
    2461484
    Security Intelligence Update for Microsoft Endpoint Protection 19 / 08 / 2019
    2310138
    Security Intelligence Update for Microsoft Security Essentials 19 / 08 / 2019
    بیلد 17763 - 1809
    4505658
    Cumulative Update 22 / 07 / 2019
    4493478
    Security Update for Adobe Flash Player for Windows 10 Version 1809 09 / 04 / 2019
    4504369
    Servicing Stack Update 11 / 06 / 2018
    4494174
    Intel Microcode 17 / 06 / 2019
    4503864
    Cumulative Update for .NET Framework 3.5, 4.7.2 and 4.8 17 / 06 / 2019

آپدیت های مربوط به ورژن 1803

راهنمایی جهت آشنایی با انواع آپدیت های ویندوز

آپدیت‌های ویندوز ۱۰ به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند:

1. Servicing Stack
    2. Cumulative Update
    3. Security Update
    4. .NET Framework

1. Servicing Stack: این آپدیت‌های به ظاهر کوچک برای سیستم بسیار مهم بوده و شامل فایل‌ها و منابعی می‌شوند که برای مدیریت سیستم ضروری هستند و قبل از نصب سایر آپدیت‌های ویندوز، بایستی آخرین آپدیت Servicing Stack نصب شود.

2. Cumulative Update: این دسته از آپدیت‌ها نسبتاً حجیم بوده و بسیاری از قسمت‌های مختلف ویندوز را به روز می‌کنند؛ این نوع آپدیت‌ها در واقع جزء مهم‌ترین و اصلی‌ترین آپدیت‌های ویندوز به شمار رفته و به طور ماهانه منتشر می‌شوند؛ مهم‌ترین مزیت این آپدیت‌ها این است که علاوه بر تغییرات جدید هر ماه، تمامی آپدیت‌های ماه‌های قبل را نیز شامل می‌شوند.

3. Security Update: این آپدیت صرفاً Adobe Flash Player را برای مرورگر Internet Explorer آپدیت می‌کند؛ از آن جایی که مسبب بسیاری از حفرات امنیتی نرم افزار Adobe Flash Player است، پیشنهاد می‌شود که این آپدیت نیز به طور مداوم نصب شود.

4. NET Framework: این آپدیت نیز همانطور که از نام آن پیداست، کتاخانه‌های NET Framework را به روز رسانی می‌کند که البته فقط شامل نسخه 4.5 به بعد می‌شود؛ آخرین نسخه در حال حاضر 4.6.2 است.
    علاوه بر آپدیت‌های فوق که به طور ماهانه منتشر می‌شوند، سه آپدیت دیگر نیز وجود دارند که قابلیت‌های خاصی به سیستم اضافه می‌کنند ولی هر ماه به روز رسانی نمی‌شوند:

1. RSAT
    2. Media Feature Pack
    3. Disk cleanup

1. RSAT: آپدیت «RSAT» یا «Remote Server Administration Tools» در واقع یک سری امکانات مدیریتی را به ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند که برای مدیریت از راه دور سیستم عامل Windows Server 2016 کاربرد دارد.

2. Media Feature Pack: این بسته امکانات چندرسانه‌ای و نرم افزارهای لازم نظیر Windows Media Player را به ویندوزهای ویرایش N (ویرایشی مخصوص کشورهای عضو اتحادیه اروپا که امکانات چند رسانه‌ای آن از ویندوز حذف شده است) باز می‌گرداند.

3. Disk cleanup: با نصب این آپدیت، آپدیت‌های جامع قدیمی حذف شده و مقداری از فضای اشغال شده توسط آن‌ها بازگردانده می‌شود. همچنین در ماه‌های بعد نیز عملیات حذف فایل‌های قدیمی به طور خودکار انجام می‌شود.

تفاوت آپدیت Cumulative با آپدیت Delta
    همانطور که از نام Cumulative مشخص است این به‌روز رسانی‌ها، در کنار اصلاحات جدید، شامل تمامی تغییرات صورت گرفته در گذشته هم می‌شود. به این ترتیب کاریران با نصب جدیدترین نسخه از آن می‌توانند تمامی تغییرات و ویژگی‌هایی که تا آن روز در ویندوز 10 صورت گرفته را به سیستم خود اضافه کنند. علاوه بر این باید توجه داشت که کاربران در هنگام دانلود این به‌روز رسانی‌ها، اطلاعات تمامی تغییرات صورت گرفته تا به آن روز را به سیستم خود اضافه می‌کنند اما در هنگام نصب تنها ویژگی‌های جدید برای آن‌ها قابل مشاهده خواهد بود. با توجه به این موضوع، به‌روز رسانی‌های Cumulative، هر روز حجم بیشتری را اشغال می‌کنند و دانلود و نصب آن‌ها بر روی سیستم‌های کاربران سخت‌تر می‌شود. به همین دلیل مایکروسافت مدتی است که در فکر تغییر رویه انتشار به‌روز رسانی‌های ویندوز 10 است و به نظر می‌رسد نتیجه این افکار قرار است در قالب به‌روز رسانی‌های Delta نمود پیدا کند.
    این به‌روز رسانی‌ها، برخلاف آپدیت‌های Cumulative تنها شامل تغییرات و اصلاحات صورت گرفته در ویندوز 10 پس از انتشار آخرین به‌روز رسانی Cumulative است. به این ترتیب اگر از آن دسته کاربرانی هستید که هر ماه به‌روز رسانی‌های Cumulative را دانلود می‌کنید دیگر نیازی به دانلود و نصب به‌روز رسانی‌های Delta نخواهید داشت. باید توجه داشت که به‌روز رسانی‌های Delta می‌توانند راحت‌تر از گذشته تغییرات صورت گرفته توسط مایکروسافت را به سیستم‌های کاربران اضافه کنند.

راهنمایی جهت نصب آپدیت های ویندوز

لطفاٌ قبل از انتخاب فایل آپدیت برای دانلود ، ابتدا بیلد ویندوز 10 خود را چک کنید، برای این منظور RUN را باز کرده و عبارت winver را تایپ کنید
    مرحله اول:
    همیشه اولین آپدیتی که باید بر روی سیستم نصب شود، آپدیت Servicing Stack است؛ پس در مرحله اول، آخرین آپدیت Servicing Stack قرار داده شده را نصب کنید.

مرحله دوم:
    آخرین آپدیت جامع (Cumulative) را نصب کنید. نصب این آپدیت متناسب با قدرت سخت افزاری سیستم، ممکن است تا ۱ ساعت طول بکشد.

مرحله سوم:
    سیستم خود را Restart کنید. راه اندازی مجدد سیستم در این مرحله ضروری است.

مرحله چهارم:
    حال می‌توانید سایر آپدیت‌ها را (بدون ترتیب خاص) نصب نمایید.

مرحله پنجم:
    بعد از اتمام نصب تمامی آپدیت‌ها، سیستم را مجدد Restart کنید.

توصیه ها :

بهتر است قبل از به روز رسانی ویندوز، سیستم را یک بار Restart نموده و پس از آماده به کار شدن دستگاه، اقدام به نصب آپدیت‌ها کنید.

اکیداً پیشنهاد می‌شود در حین نصب آپدیت‌ها (به خصوص آپدیت‌های جامع) هیچ گونه فعالیتی با سیستم انجام نشود.

2. 40 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1809 Build 17763.832
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Trend Micro
    تشکر شده 4,651 در 1,153 پست

سلام

پس این ویندوزی که در سایت هست رسمی نیست درسته؟

درود. در حقیقت نمیدونم این ویندوزها رو از کجا میارن. سایت هایی هستن که اینها رو ارائه میدن که رسمی نیست. من به نسخه ای میگم رسمی که خودِ شرکتِ مایکروسافت ارائه بده و همگی بتونن دانلود کنن که هنوز این اتفاق نیفتاده.
    طبق نوشته ی سایت ها باید این سه شنبه منتشر بشه. من خودم هر روز چک میکنم ببینم کی میاد.

4. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Zorro آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 11,411 در 2,754 پست

درود. در حقیقت نمیدونم این ویندوزها رو از کجا میارن. سایت هایی هستن که اینها رو ارائه میدن که رسمی نیست. من به نسخه ای میگم رسمی که خودِ شرکتِ مایکروسافت ارائه بده و همگی بتونن دانلود کنن که هنوز این اتفاق نیفتاده.
    طبق نوشته ی سایت ها باید این سه شنبه منتشر بشه. من خودم هر روز چک میکنم ببینم کی میاد.
    آخه زیرش اینو نوشته

این ویندوز نسخه اورجینال و نهایی میباشد و در تاریخ 24 مهر 98 برابر با 16 اکتبر 2019 در سایت مایکروسافت منتشر شده است
    من پارت یک رو دانلود کردم و خوب شد گفتی. الان شما از کجا چک می کنی. سایت خاضی داره. مثلا ممکنه نسخه نهایی که شما منظورته بیلدش با این فرق کنه.

حالا یک سوالی دارم که قبلا پرسیدم ولی هر کس یک چیزی گفت چون شما به ریز مطلب توجه می کنی ازت می پرسم. فرض کن این سه شنبه نسخه اصلی 1909 برای عموم بیاد. بعد نسخه 20H1 میره تا مثلا اریبهشت میاد و در طی این مدت انواع آپدیت برای نسخه 19H1 میاد. حالا بعضی ها خودشون از داخل ویندوز آپدیت می کنن و بعضی ها آفلاین دانلود و نصب می کنن. بعضی ها هم منتظر می مونن که یک ساتی این آپدیت ها رو در نسخه 1909 قرار بده و به صورت iso برای دانلود قرار بده.
    حالا سوالم اینه اگه الان این سه شنبه نسخه 1909 به صورت رسمی و برای عموم منتشر بشه امکان داره مایکروسافت مثلا 2 یا 3 ماه دیگه یک ایزوی جدید با آپدیت های ارائه شده برای دانلود منتشر بکنه طوری که این آپدیت ها در خود ویندوز ادغام شده باشن و ما بعد نصب ویندوز هیچ آپدیتی رو در قسمت view installed Updates مشاهده نکنیم یا اینکه میره تا سال بعد یک ایزوی رسمی منتشر می شه
    تیم حکومتی

نمایش متن

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1809 Build 17763.832
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Trend Micro

من پارت یک رو دانلود کردم و خوب شد گفتی. الان شما از کجا چک می کنی. سایت خاضی داره. مثلا ممکنه نسخه نهایی که شما منظورته بیلدش با این فرق کنه.
    سایت مایکروسافت نسخه ی اصلی رو بیرون نداده. امیدوارم این سه شنبه بیرون بده (اگه مشکلی پیش نیاد).
    یه نرم افزار کوچیک هست به اسم
    که نسخه ی آخر اون 8.21 هست. این رو دانلود کنید. سپس به ....شکن وصل بشید. از منوی سمت راست ویندوز ده رو انتخاب کنید و منتظر باشید در سمت چپ لیست ویندوزها بیاد. برای ویندوز ده نسخه ی 1909 نوشته Coming Soon. اگر نسخه ای که میخواید دانلود کنید موجود بود بر روی اون کلیک میکنید. در مرحله ی بعدی زبان مورد نظر رو انتخاب میکنید و در آخر، هم لینک 32 بیتی به شما میده هم 64 بیتی. توجه داشته باشید این نرم افزار فقط لینک سرورهای مایکروسافت رو میده و از هیچ سایت دیگه ای که غیرمطمئن باشن لینک دانلود بهتون نمیده. سپس در قسمت سمت راست بر روی مثلاً Copy Link For 64 Bit کلیک میکنید. ....شکن رو قطع میکنید. آدرس رو در دانلود منیجر Paste کرده و با سرعت بالا دانلود میکنید. با این نرم افزار میشه انواع آفیس رو هم دانلود کرد. نکته ای که داره این هست که همگی محصولات دانلود شده با این نرم افزار ریتیل هستن.
    در مورد پرسش آخر: من سعی میکنم خودم آپدیت ها رو دانلود و به صورت دستی نصب کنم آخه خیلی وقت ها موقع آپدیت آنلاین مشکل پیش میاد که یکی از اونها رو دیشب در بخش "معرفی ویندوزهای LTSB و LTSC" نوشتم.
    بله این امکان هست که چند ماه بعد مایکروسافت یه ایزو جدید بده بیرون که آپدیت ها رو توش گذاشته باشه که این اتفاق همین یکی دو هفته پیش در مورد نسخه ی 1903 افتاد. یه ایزو جدید مایکروسافت داد بیرون که آپدیت های قبلی رو داشت و بیلد اون بالاتر از نسخه ای بود که برای نسخه ی 1903 اون اوایل ارائه داد. ویندوزه ده 1903 که ابتدا اومد و من از مایکروسافت دانلود کردم اسمش این بود Win10_1903_V1_English_x64 با حجم 4.59 گیگابایت و نسخه ی جدیدی که یکی دو هفته پیش منتشر کرد و آپدیت ها رو داره (در موردش تو انجمن نوشتم و عکس گذاشتم) اسمش Win10_1903_V2_English_x64 هست که حجمی برابر 5 گیگابایت داره.

8. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت ۹۸
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.1
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 13,815 در 1,041 پست

سلام
    در حقیقت ظاهرا افرادی که اکانت دارند میتونند از سایت مایکروسافت دانلود کنند، ما هم به نسخه ای میگیم رسمی که hash فایل iso با hash ارائه شده با مایکروسافت یکی باشه.

10. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1809 Build 17763.832
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Trend Micro

سلام
    در حقیقت ظاهرا افرادی که اکانت دارند میتونند از سایت مایکروسافت دانلود کنند، ما هم به نسخه ای میگیم رسمی که hash فایل iso با hash ارائه شده با مایکروسافت یکی باشه.
    بله اونهایی که اکانت MSDN دارن میتونن دانلود کنن. این اکانت هم فکر کنم پولی باشه یا برای کسانی هست که در توسعه برنامه ها و نرم افزارهای مایکروسافت مشارکت دارن.
    Microsoft Developer Network
    (الان نگاه کردم دیدم پولی هست این اکانت).

12. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 253132333435

کلمات کلیدی این موضوع