نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درخواست نسخه ضمیمه شده از دیکشنری لانگمن برای ویندوز

وضعیت
    آفلاین
    mahdiaali آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض درخواست نسخه ضمیمه شده از دیکشنری لانگمن برای ویندوز

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوستان و همکاران گرامی
    بنده نرم افزار دیکشنری لانگمن برای ویندوز را قبلا از اینترنت دانلود کرده بودم و این نسخه متناسب با فونتیکی است که بنده در کلاس های زبان اموخته ام. پس از نصب مجدد ویندوز این نرم افزار از سیستم بنده حذف گردید ولی اکنون که بدان نیاز دارم این نسخه از اپلیکیشن در سایتهای فارسی موجود نیست و یا لینک آن کار نمیکند اگر این امکان وجود دارد لینک دانلود برای بنده ارسال گردد واقعا ممنون همه دوستان میشم. عکس مربوط به دیکشنری رو ضمیمه کردم.

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 9,098 در 2,376 پست

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوستان و همکاران گرامی
    بنده نرم افزار دیکشنری لانگمن برای ویندوز را قبلا از اینترنت دانلود کرده بودم و این نسخه متناسب با فونتیکی است که بنده در کلاس های زبان اموخته ام. پس از نصب مجدد ویندوز این نرم افزار از سیستم بنده حذف گردید ولی اکنون که بدان نیاز دارم این نسخه از اپلیکیشن در سایتهای فارسی موجود نیست و یا لینک آن کار نمیکند اگر این امکان وجود دارد لینک دانلود برای بنده ارسال گردد واقعا ممنون همه دوستان میشم. عکس مربوط به دیکشنری رو ضمیمه کردم.

سلام

می خواستم بدونم تو دیکشنری لانگمن می شه فونت مورد نظرمون رو در دیکشنری اعمال کنیم که با اون فونت کلمه ها رو نشون بده. همچنین اندازه فونت. چون توی oxford اینو نداره