نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: معرفی سایت دانلود آهنگ های ژاپنی

وضعیت
    آفلاین
    Drammer آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض معرفی سایت دانلود آهنگ های ژاپنی

یه سایت برای دانلود آهنگ های ژاپنی می خوام بهم معرفی کنید. نمیدونم تو جای مناسبی پست رو ارسال کردم یا نه. جای دیگه ای به ذهنم نرسید.

وضعیت
    آنلاین
    shahab 27 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 423 در 261 پست

یه سایت برای دانلود آهنگ های ژاپنی می خوام بهم معرفی کنید. نمیدونم تو جای مناسبی پست رو ارسال کردم یا نه. جای دیگه ای به ذهنم نرسید.
    سلام با یک سرچ ساده به زبان فارسی به نتایج خوبی میرسید یا انگلیسی یا میتونید تو گوگل ترنسلیت به ژاپنی ترجمه کنید وقتی نتایج آورد با گوگل ترنسلیت ترجمش کنید انگلیسی تا بتونید به دانلود آهنگ بپردازید و این که اگه آهنگی یا آلبومی خواستید با من در ارتباط باشید تا از Deezer تقدیمتون کنم با هر کیفیتی که بخوایید

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 13,993 در 4,517 پست

درود،

همانطور که دوست دیگر هم عنوان کردند در Deezer می توانید پیدا کنید و با روش زیر اقدام به دانلود نمایید :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند