نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل در حذف شدن یا ناپدید شدن خودکار فایل ها توسط ویندوز

وضعیت
    آفلاین
    AMIRK21375 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

Exclamation مشکل در حذف شدن یا ناپدید شدن خودکار فایل ها توسط ویندوز

سلام و خسته نباشید
    مشکل من ناپدید شدن بعضی از فایل های داخل بعضی از داریورام هستش. نکته اینجاست که فایل ها فقط ناپدید شدن و از حجم درایور ها کم نشده و اینکه فایل هایی که ناپدید شدن از اتفاق همونایی بودن که بیشترین کار رو توی سیستم با اونا داشتم اخیرا.
    ممنون میشم کمکم کنید.

وضعیت
    آفلاین
    G̲a̲m̲e̲ ̲O̲v̲e̲r̲ آواتار ها
    مدیر بخش
    نام اصلی
    میثم
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.116
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    ⑧+Galaxy J6
    تشکر شده 18,238 در 3,646 پست

سلام و خسته نباشید
    مشکل من ناپدید شدن بعضی از فایل های داخل بعضی از داریورام هستش. نکته اینجاست که فایل ها فقط ناپدید شدن و از حجم درایور ها کم نشده و اینکه فایل هایی که ناپدید شدن از اتفاق همونایی بودن که بیشترین کار رو توی سیستم با اونا داشتم اخیرا.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    درود دوست عزیز

از بهینه ساز خاصی استفاده می کنید؟

ممکنه نرم افزار CCleanr استفاده می کنید ، خودش بصورت اتوماتیک فعال باشه فایل اضافی تون حذف میکنه

3. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    AMIRK21375 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

نه داداش از این نرم افزارا ندارم رو سیستمم . بعدشم داشته باشمم که این فایل هایی که ناپدید شدن اضافی نبودن. توش همشون کلیپ های اموزشی داشتم و فیلم بودن.
    در ضمن من دوتا هارد دارم روی سیستمم که این اتفاقا توی دراور هایی افتاده که جزو یکی از هاردام بوده.

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 14,195 در 4,582 پست

. بعدشم داشته باشمم که این فایل هایی که ناپدید شدن اضافی نبودن. توش همشون کلیپ های اموزشی داشتم و فیلم بودن.
    در ضمن من دوتا هارد دارم روی سیستمم که این اتفاقا توی دراور هایی افتاده که جزو یکی از هاردام بوده.
    درود،

از یکی از نرم افزارهای امنیتی معتبر مانند کسپرسکی، بیت دیفندر ، نورتون ... بر روی سیستم استفاده کنید و از آلوده نبودن سیستم اطمینان حاصل کنید.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

6. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    abdozak آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 11,489 در 3,025 پست

نه داداش از این نرم افزارا ندارم رو سیستمم . بعدشم داشته باشمم که این فایل هایی که ناپدید شدن اضافی نبودن. توش همشون کلیپ های اموزشی داشتم و فیلم بودن.
    هارد اینترنال ؟ یا یکیشون اکسترنال هست ؟ فایلهای ناپدید شده رو اکسترنال نبودن احیانا؟

8. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    AMIRK21375 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 0 در 0 پست

هارد اینترنال ؟ یا یکیشون اکسترنال هست ؟ فایلهای ناپدید شده رو اکسترنال نبودن احیانا؟
    نه برادر جفتشون اینترنال هستش .

پست به صورت خودکار ادغام شده در 18:30

درود،

از یکی از نرم افزارهای امنیتی معتبر مانند کسپرسکی، بیت دیفندر ، نورتون ... بر روی سیستم استفاده کنید و از آلوده نبودن سیستم اطمینان حاصل کنید.
    بله درسته من خودم خیلی به ویروسی شدن سیستم شک دارم چون قبل از اینکه این اتفاق بیوفته علایمی از ویروس بود توی سیستم .
    من هر سال کسپراسکی اصلی میخردیم ولی امسال به خاطر افزایش قیمت نخریدم و اینجوری شد.
    یعنی شما میگید اگر انتی ویروس اصلی نصب کنم و ویروسکشی کنم مشکلم حل میشه و فایل ها برمیگردن؟

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.113
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 14,195 در 4,582 پست

بله درسته من خودم خیلی به ویروسی شدن سیستم شک دارم چون قبل از اینکه این اتفاق بیوفته علایمی از ویروس بود توی سیستم .
    من هر سال کسپراسکی اصلی میخردیم ولی امسال به خاطر افزایش قیمت نخریدم و اینجوری شد.
    یعنی شما میگید اگر انتی ویروس اصلی نصب کنم و ویروسکشی کنم مشکلم حل میشه و فایل ها برمیگردن؟
    درود،

بله طبق تجربه فکر می کنم سیستم شما آلوده باشد. بر روی همین انجمن لایسنس آنتی ویروس های معتبر قرار دارد که می توانید استفاده کنید، تامین امنیت سیستم عامل از اصلی ترین کارهایی است که باید در وهله اول انجام بدهید و نسبت به تمامی موارد اولویت دارد.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

11. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند